Jump to content


Photo

Kaj imate doma oblečeno?


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 July 2005 - 08:46 PM

QUOTE(Jenna)
Spim pa brez vsega in mi je še skos grozno vroče.


Enako. rolleyes.gif

Drugače mam pa zdej ponavad doma oblečeno kar spodnjo majčko pa tiste malo širše moške boksarce ... to je vse.
  • 0

#62 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 31 July 2005 - 12:23 PM

ko je killersko vroče, mam kakšno bombažno majčko na naramnice in bratove boksarke ali pa pižamo s kratkimi hlačami in majčko na naramnice. spim pa gola, najraj bi si še kožo slekla, tako mi je vroče!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#63 LoLa

LoLa

    sramežljivec

  • Člani
  • 46 posts

Posted 31 July 2005 - 12:29 PM

jaz pa čez celo leto spim v spodnjih hlačkah
  • 0

#64 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 14 August 2005 - 04:57 PM

joj punce, komi berem to kako vam je vroce... jst imam pa tolk grozn hladno :santa:, da sem se vedno v trenerki... ko je blo ful vroce sem imela v stanovanju 25 stopinj - za kratke rokave, kratkih hlac pa vseen nisem mogla imet. Res pa je tud, da sem mal zmrzljiv tip, sam ni kej, tuki mam prehladno za svoj okus. Zdele mam 20-21°C, pa sem spet v dolgih hlacah in dolgi majci.
Ni ga čez sprehod, da se mal segrejem na soncu :sunny:

A je kera za menjavo?! biggrin.gif biggrin.gif

  • 0
Posted Image

#65 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 August 2005 - 06:49 PM

Kaj maš pol pozimi -20°C biggrin.gif
Jaz sem doma hmmm... poleti v hlačkah ali pa hotkicah pa majčki al pa topku. Drugače pa v trenirki pa tud kakšna majčka.
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#66 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 14 August 2005 - 07:31 PM

Doma sem v 3/4 hlačah in kaki ponošeni majčki. Ker imamo doma klimo se ne smem preveč slečt, ker se ful lahko prehladiš. Včasih pa pižamo tudi čez dan. smile.gif
  • 0

#67 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 August 2005 - 09:28 PM

QUOTE(MARELICA)
Včasih pa pižamo tudi čez dan. smile.gif


Ja, jaz sem tudi včasih še najrajš v pižami 8)
  • 0
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.
Ralph Waldo Emerson

#68 Kr_ena

Kr_ena

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 18 August 2005 - 08:51 PM

QUOTE(mishka)
QUOTE(MARELICA)
Včasih pa pižamo tudi čez dan. smile.gif


Ja, jaz sem tudi včasih še najrajš v pižami 8)


+moj podpis laugh.gif twisted.gif
  • 0
Just me;)

#69 BLONDY

BLONDY

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts

Posted 18 August 2005 - 09:39 PM

Najraje in skoraj vedno sem v udobni trenirki, a tudi ta mora biti lepa, cista, cela, barvno usklajena z ostalimi oblacili. Tudi doma se rada pocutim dobro in urejeno. Tako se vsakic, ko se pogledam v ogledalo vidim "lepo", to me napolni z dobro voljo in novo energijo. Sej veste, kako to gre, samozavest se dviguje wink.gif
Vcasih sem tud jaz nosila kaksne stare cote, a sem ugotovila, da to ne vpliva najbolje na moje pocutje wink.gif

Pa da ne bo kaksne pomote: se nic ne rihtam in obremenjujem, kako bom izgledala doma. Tud jaz zagrabim ta prvo trenirkico, majcko, ki pase zraven...ampak hocem povedat, da ne gledam vec, ce je nova in da jo je skoda za doma in bla bla...se razumemo :toothy4:
  • 0

#70 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 29 October 2005 - 07:45 PM

Zdaj ko bo zima sem v trenerki ali pa v kakšni majčki (da je nimam več za ven) in kakšne hlače od trenerke. Samo da mi je udobno. Zjutraj sem pa dolgo v pižami.
  • 0

#71 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 29 October 2005 - 07:49 PM

ponavadi imam spodaj trenerko, zgoraj pa kratko majčko, če pa mi je mrzlo si dam čez še majico z dolgimi rokavi wink.gif
  • 0

#72 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22413 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2005 - 08:14 PM

Jaz pa raje ne bi o svoji hišni modi. Če bi se slikala in dala sliko na net, bi si kdo mislu, da sm največji revež biggrin.gif

Kake bedne hlače od trenirke imam, na korenček, ponošene majce, če mi je mraz si dam čez še kako staro očetovo ogromno karirasto srajco...njami! geek.gif
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#73 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 November 2005 - 08:49 PM

danes sem v nami na oddleku spodnjega perila in pižam vidla super lušne flanelaste hlače od pižame/hlače za doma od 'šiserja' (ne znam nemško napisat oops.gif ), močne roza barve z navpičnimi črtami, ene pa s karo vzorcem. sam cena pa ni tok super: 7k za ene .... blink.gif rolleyes.gif (razprodaje vabijo!!!! biggrin.gif )
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#74 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45481 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 19 January 2006 - 10:30 AM

Jaz imam doma najraje oblečeno trenerko. Poleti pa jo zamnjam s kakšnimi udobnimi capri hlačami ali krilom ali kratkimi hlačami. smile.gif Seveda pa zraven spada tudi udobna bombažna majčka. smile.gif Pozimi ko je bolj mrzlo pa imam ogromno pulovrov in jopic iz termoflisa, ki me grejejo. smile.gif smile.gif
  • 0

#75 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30782 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 January 2006 - 10:33 AM

Čez trenirko je ni za doma!
Jst sicer kupujem samo spodnje dele ponavadi, ker jopic ima dost takih bombažnih ali termoflisov za pozimi.
Poleti imam pa kratke hlače ali nekaj starejših platnenih/lanenih hlač, ki so se pač "znucale".
Mi je pa fajn, če je trenirka za doma vsaj v takem stanju, da lahko v njej tudi šibam v trgovino ali knjižnico naprimer.
  • 0

#76 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 19 January 2006 - 01:40 PM

QUOTE(_M_)
Čez trenirko je ni za doma!


pižama pri meni zmaga za doma, ker spim tak ne v njej ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#77 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 24 January 2006 - 01:16 PM

Jaz sem doma skoraj vedno enkao oblečena, kot če bi šla kam ven na faks ipd. Samo naličena ponavadi nisem. Le res ob zdolgočasenih dneh se zavlečem v kako obično za doma trenerko. Itk skoz neki laufam okol, pa še skoz kak pride, pa mi je zoprno kot dežurni klošar bit doma.
  • 0

#78 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3133 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 24 January 2006 - 08:16 PM

jaz pa prou ne prenesem da bi bla doma v kkšnih kavbojkah al pa fency hlačah... vedno sem v trenerki ampak res vedno, razen poleti ko nosim kratke hlače
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#79 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30782 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 January 2006 - 08:26 PM

Tud jst si ne predstavljam, da bi bla doma v kavbojkah recimo..Pa ko se učim in sedim v takih čudnih pozah tu za mizo, tega v kavbojkah res ne bi mogla, alpa kuhat recimo.. ermm.gif
Je pa naaajbolj fajn, ko kak dan malo dlje ostanem v pižami, ja..in ne počnem nič, sam vlačim se okol.. biggrin.gif
  • 0

#80 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 24 January 2006 - 08:29 PM

Jaz sem doma skoraj vedno v kavbojkah. Ne da se mi preoblačiti 100x zato kar ostanem v kavbojkah čez cel dan.
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users