Jump to content


Photo

90-dnevna dieta


  • Please log in to reply
355 replies to this topic

#1 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 21 March 2005 - 02:00 PM

Takole, veliko berem pri različnih temah, da izvajate tole Čelanovo dieto, pa bi rada, da nastane nova na to vižo. Jaz jo imam v planu začeti 1.aprila, pa se dajmo malo pogovarjat, kako vam to uspeva, kaj jeste, se striktno držite receptov, imate kakega novega, predvsem pa, kakšen je napredek v -kilaži, pa kako uspete uspešno speljati vodni dan! ermm.gif: :!: ohmy.gif
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 March 2005 - 02:55 PM

Jaz sem jo začela konec januarja in sem zdržala približno 35 dni, v tem času pa sem brez napora in stradanja izgubila 10 kilogramov. Vseh 10 kilogramov sem izguila v približno prvih 20. dneh, potem pa so mi stali in stali in sem izgubila voljo, za kar mi je zelo žal. Baje da se po prvem mesecu kilaža vedno ustavi in nekaterim stoji tudi po cel mesec, potem v začetku 3. meseca pa se spet vse skupaj odpre in gre naprej.

Zdaj sem spet na novo začela to dieto (pred štirimi dnevi) ker bi rada izgubila še dodatnih 10 kilogramov in zares upam, da bom zdržala do konca, ker tale dieta dejansko ni dieta v pravem pomenu besede, je bolj spremenjen način prehranjevanja, ker res nikoli nisi lačen in lahko ješ takorekoč vse, samo na zaporedje prehranjevalnih dni in kombinacije je treba malo pazit. wink.gif

Drugače pa grehov niti nisem imela kakšnih večjih, konec koncev se lahko vsak četrti dan za večerjo celo napokaš sladkarij. biggrin.gif
  • 0

#3 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 21 March 2005 - 03:45 PM

ok...če tele sladkarije vsebujejo tud tortico ...je edina stvar ki bi bla zame laugh.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 21 March 2005 - 03:49 PM

A lahko kej več o tej dieti? Kak podroben opis... wink.gif
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 March 2005 - 05:02 PM

Tu imaš:
http://mojplanet.com/dieta/
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 March 2005 - 07:38 PM

[quote=Kim]ok...če tele sladkarije vsebujejo tud tortico ...je edina stvar ki bi bla zame laugh.gif

Hehe ja sladkarije si lahko vsak 4. dan kar pošteno privoščiš ...

Velik kos torte ali tri kepice sladoleda ali nekaj kosov peciva, pa še obvezno rebro čokolade zraven. Njam njam ... biggrin.gif

Sicer je pa cela dieta čisto ''humana'' in nikoli nisi lačen. wink.gif
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 March 2005 - 07:44 PM

Sodelovka je imela tudi to dieto in je izgubila 15 kg. Mislim, da je konec januarja zaključila z dieto, pa se mi zdi, da počasi kg spet nazaj dobiva.
Problem je, ko spet noramlno začneš jesti. Verjetno moraš bit full discipliniran, drugače pa izgubiš, se strinjam
  • 0

#8 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 March 2005 - 07:49 PM

Jaz sem imela vmes kar pošteno pavzo, pa nisem niti grama nazaj dobila, v bistvu sem še shujšala en kilogram.

To je čisto odvisno od posameznika in koliko mu sploh pomeni, da je shujšal. Jaz ko izgubim kilograme sem tako vesela, da raje ful pazim na prehrano in ne dobim nazaj, ko pa da se grem spet nažirat ... no way, man. biggrin.gif

Sicer pa niti ni treba po tej dieti tolk pazit na hrano ko končaš, samo treba je met mejo. Za zajtrk je še tri mesece po dieti samo sadje, za kosilo pa pač ne mešaš ogljikovih hidratov in beljakovin, pa je.

Sicer pa če si tri mesece na tej dieti in se skoraj skos držiš kot je treba, se ti tako spremenijo prehranjevalne navade, da potem niti nimaš več takšne želje po mastni hrani ali mečanju OH in beljakovin in tako naprej ... jaz sem zdržala sam malo več kot mesec dni, pa sem opazila da so se mi prehranjevalne navade res korenito spremenile in sem jih vzela za svoje, ter jih brez problema prakticirala tudi po končani dieti.
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 March 2005 - 07:35 AM

Sej zato pa je 90 dnevna dieta. Da se čimbolj navadiš nanjo in jo potem prakticiraš celo življenje. Zato pa kratkotrajen diete niso v redu, ker kar hitro izgubiš, hitro dobiš.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 vipercat

vipercat

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:lj

Posted 22 March 2005 - 07:54 AM

jaz jo prakticiram ze en mesec. no da bom natancna danes je moj 33. dan. cilj mi je izgubiti 8 kil (ce mi uspe lahko tudi kaj vec), do sedaj pa sem izgubila ze 5 kil

sem zadovolna!!!
  • 0
here I am! now what are your other two wishes?

#11 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 22 March 2005 - 11:19 AM

Tudi jaz se drzim te diete, samo mi gre pa zelo pocasi.
  • 0

#12 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 22 March 2005 - 04:36 PM

ummm.... jst rabm prehranjevane navade spremenit.... nope nejem pretirano mastne hrane, sm ljubiteljica zelenjave..sam preveč...ampak res preveč mešam hrano oops.gif biggrin.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 March 2005 - 05:26 PM

Ravno danes sem prebirala poste na strani, ki opisuje to dieto. Je res pohvalno. Ampak sama bi marsikaj spremenila pri njej. Ne gre mi v glavo, da moraš jesti za večerjo in kosilo isto. To bi pri meni odpadlo. Pa to, da določen čas pred in po jedi ne smeš piti. Aja, pa sladico bi sigurno dala v kak zgodnejši del dneva, ne za večerjo. Drugače pa ni tako mimo. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 vipercat

vipercat

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:lj

Posted 23 March 2005 - 08:10 AM

ja meni tudi ne rata jesti isto za kosilo in vecerjo pa grejo kilogramcki vseeno dol, pa se prekrsim se velikrat smile.gif
  • 0
here I am! now what are your other two wishes?

#15 _tan_

_tan_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 387 posts

Posted 23 March 2005 - 05:18 PM

Jaz tudi veliko preveč mešam hrano, tako da bi mi ta dieta že zaradi prebave prav prišla...samo odločit se ne morem za začetek.

Tan
  • 0

#16 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 10 April 2005 - 06:46 PM

moj sestra se je odločila :arrow: bom poročala kk bo blo, zdej jo ma en tend pa mislm d je kr ene 3 kg shijšala
  • 0

#17 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 April 2005 - 07:00 PM

Kolk je pa ta dieta zdrava za sladkorne bolnike? Verjetno ne preveč, ker bi jim sladkor precej nihal??
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#18 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 13 April 2005 - 12:02 AM

Moja sodelavka je v treh mesecih shujšala 23kg, je tudi dosti telovadila.

Sonchika a imaš ti sladkorno? Po mojem je boljše če se obrneš na svojega zdravnika.


lp, tinca
  • 0

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 April 2005 - 06:47 AM

Ne, fanto jo ima. In ne upa izvajati te diete.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 13 April 2005 - 03:06 PM

QUOTE(sonchika)
Ne, fanto jo ima. In ne upa izvajati te diete.


mislim da to tut neki piše da je ubistvu čist uredu če jo majo tisti s sladkorno ampak nism čist prepričana(lahko da sem s kiro zamešala) tk da rajši nej se fant z zdravnikom posvetuje wink.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users