Jump to content


Photo

Kako se zrediti?


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#1 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 24 April 2005 - 01:43 AM

No jst sm pa presuha pa bi se rada mal zredila ;) 8)
Visoka sem 167cm , mam pa tm nekje 51,5 kg. Sicer če bi tko gledal to ne zgleda glih premal, ampak je.

No zanima me če kera ve kej okrog hrane, ki bi mi pomagala da bi se zredila. Hrana naj bo zdrava - nočem se sam filat z maščobami in tko dobit kil 8) Pa nočem sam jest pa dobivat maščobo, rada bi se zredila tko da bi se na mišicah poznal, torej da mi mišice zrastejo.

Redno hodm na fitnes, tko da neki razmišljam o teh dodatkoh k prehrani - beljakovine in te fore, samo ne vem veliko o tem, tko da če kera kej več ve ... kr napište ;)

Hvala za odgovore pa pozdravček ;)
  • 0

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 24 April 2005 - 09:20 AM

js mam podoben problem, ampak sem pred kratkim ugotovila, da veliko več jem. mal sm se že zredila (zdej mam na 173 cm enih 55 kil). ne vem sicer zakaj, ampak smo mal spremenil prehrano doma (mami ma zdej tisto ločevalno dieto pa še js to jem) pa se mi takoj pozna. drgač se probam držat tistega pravila, da se zjutri res najem (enih deset let nism povohala hrane do malce v šoli), pol pa raj večkrat po malem čez dan. ne vem, js full mal mesa pojem (pa še to sam piščančje prsi), pa full zelenjave, za solato bi še sebe prodala, hehe .... smile.gif

probi postopoma več jest, pač hrane, ki jo ješ normalno, tut js ti odsvetujem, da se zdaj bašeš z mastno hrano. mene je zdravnica velikokrat sprašvala, če lahko s tok mal kilami 'normalno' funkcioniram, pa sm rekla, da ja, da nočm na neko blazno redilno kuro. počas pa bo ... itak mi pa vsi govorijo, da nej počakam še kakih 5 let, da pol se mi bojo pa kile od lufta obešale. smile.gif

  • 0

#3 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 25 April 2005 - 02:47 PM

hm ja res bi lahko začela zajtrk jest, kr včasih do kšne 14h 15h sploh nč ne jem, tko da najbrž bo to to smile.gif

hvala za tvoj odgovor špela, pa mislm da si bom šla kupt tiste dodatne beljakovine k rabm za obnovo pa rast mišic po treningu.

Hvala, čao ;)
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 April 2005 - 05:03 PM

ta mal problem, tipkovnica, če lahko, rada pomagam.
  • 0

#5 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 26 April 2005 - 12:28 AM

Ej, tipkovnica, k meni pridi.... ti plačam, da vzameš nekaj mojih kilogramov....

Šalo na stran! Verjamem, da tudi tebi ni fajn, ko si preveč koščena, kot ni meni, ko sem preveč zalita. Samo ne se prenajedat, ker boš imela težave z želodcem, jej čimbolj zdravo, vsaj 5x na dan in veliko se gibaj. Se strinjam s Špelo, da je zajtrk glavni obrok, ampak, da ga poješ kulturno, brez hitenja....
  • 0

#6 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 May 2005 - 07:21 AM

Dodatna večerja pozno zvečer bi morala blagodejno vplivati .... 8)
  • 0

#7 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2005 - 08:32 AM

QUOTE(sajk)
Dodatna večerja pozno zvečer bi morala blagodejno vplivati .... 8)


prakticiram .... pa je od tega le to, da me tišči v bušiju in še par dodatnih ur ne morem spat. nič od rejenja, v bistvu. ermm.gif: biggrin.gif
  • 0

#8 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 21 May 2005 - 12:45 PM

In kaj ješ? Orešči so fini za "vmes". Visoko kalorični smile.gif
  • 0

#9 NaStY GiRl

NaStY GiRl

    sramežljivec

  • Člani
  • 87 posts
  • Location:KJER SE KEJ DOGAJA
  • Interests:VSE POMALEM

Posted 21 May 2005 - 01:48 PM

moj fotr tut skoz jamra glede tega on je velik 180 cm težk pa 66 kg
men se tut zdi to mal mal
pa ocvrtih zadev nemara preveč
no kako nej se zredi?
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2005 - 06:03 PM

QUOTE(sajk)
In kaj ješ? Orešči so fini za \"vmes\". Visoko kalorični smile.gif


kar mi pride pod roke, skoraj. biggrin.gif sendivčke, čokolado, piškote, ipd ... oreškov takih in drugačnih pa ne maram, posebi ne slanih arašidov.
  • 0

#11 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 21 May 2005 - 07:40 PM

jst se pa totalno izogibam nezdravi hrani kot so čokolade, sladkarije, ocvrta hrana .... vem da to redi, samo jst bi se rada zredila na zdrav način se prav s pridobivanjem mišic ne pa maščobe ....

no ma sej bo .... jst se trenutno trudm po treningu pojest velik beljakovin, enkrat na mesec si zapišem vse mere, se zvagam itd ... in potem to dam v graf in tko primerjam kako kej napredujem ...

vam sporočim rezultate biggrin.gif
  • 0

#12

  • Guests

Posted 22 May 2005 - 12:45 AM

Tipkovnica, ti si se pa to zlo tko sistemsko lotila zadeve. Pohvalno, da se ti da še krafke risat in te reči ...

Sej bo šlo, držim pesti!
  • 0

#13 tipkovnica<

tipkovnica<

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka, nogomet, navijaštvo, fitnes, hudi tipi

Posted 22 May 2005 - 12:57 AM

hvala katie smile.gif

ja teli grafi v excelu so prou kul ..... kr komi čakam da bom spet mela merjenje in bom vidla kako se je stolpec za težo dvignu ...

jah na tak način sm si uvedla samokontrolo in se prou prisilim da se zredim da bom pol vesela smile.gif
  • 0

#14 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 May 2005 - 08:05 AM

Kako se zrediti... hja, z veliko ogljikovimi hidrati (pa brez sladkorja). To je kruh, testenine, sadje in podobno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#15 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 July 2005 - 04:15 PM

velik arašidovega masla biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif V poznih urah, seveda.
  • 0

#16 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 04 July 2005 - 04:24 PM

QUOTE(bambi)
velik arašidovega masla biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif V poznih urah, seveda.

potem pa nič spanja twisted.gif
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#17 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 23 November 2005 - 08:22 AM

Meni tud nič ne pomaga, da bi se zredila. Visoka sm 160 in imam samo46kg. Vse kar si pa želim, da bi enkrat v življenju imela 50 kg.
Jaz jem zajtrk,se kak smoki pred kosilom, pa še kako al pa dve čokolade po kosilu pa večerjo pa včasih še povečerjo (ob 11-ih zvečer ratam ful lačna).
Je pa res, da ne maram kaj preveč mesa, zato pa pojem ful več testenin, kruga s suho salamo, krompiraja,...

A ma ker kak predlog tud zame?
  • 0

#18 misha

misha

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Celje
  • Interests:šport

Posted 05 December 2005 - 10:06 AM

Stara sem 20 let. Imam 42 kg, visoka sem 160 cm. Prehranjujem se redno (3 obroki na dan) + vsakih 15 minut brskanje po hladilniku ali shrambi. Veliko mi jih je povedalo, da se očitno premalo gibljem. Vsak dan tečem, hodim v fitnes, treniram hokej na ledu. rekreacije imam dovolj, jem zelo veliko, vendar mi gre telesna teža samo na dol. Zdi se mi, in tudi ostali pravijo, da sem vedno bolj suha. Kaj naj storim? prosim pomagajte mi.

LP in hvala za odgovore, Misha
  • 0

#19 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 December 2005 - 10:34 AM

Blagor enim...
No, jej veliko sestavljenih OH, gibanje pa naj bo kar enako. Drugega ti pa ne vem svetovati.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#20 misha

misha

    sramežljivec

  • Člani
  • 14 posts
  • Location:Celje
  • Interests:šport

Posted 05 December 2005 - 10:53 AM

hvala za nasvet, vandar je pri meni še en problem: imam zelo močno intoleranco na laktozo, kar pomeni NIČ mlečnega (sladoled, čokolada,mleko smetana,sir,testenine,zelo veliko vrst kruha,...vse odpade,ker je iz mleka)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users