Jump to content


Photo

Bosonoga obutev


  • Please log in to reply
391 replies to this topic

#361 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15182 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 12 January 2024 - 08:23 AM

A vse bosonoge bos prodala?
  • 0
 

#362 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 08:28 AM

Ja.
Ker so novi in mi je skoda, da jih vrzem stran. Vceraj sem bila pri enem terapevtu, ker imam vneto stopalo in me boli vsak korak, je rekel da bf ni zame in da ne smem hodit v njih. Ce se obujem navadne cevlje, sploh pa gojzarje, me ne boli nic, bosa oz v bf pa trpim, ne treniram ze skoraj dva tedna in zdaj hodim na nek laser, da mi pozdravi.
  • 0

#363 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16527 posts
  • Gender:Male

Posted 12 January 2024 - 08:55 AM

Nisi se dovolj potrudila pa premalo casa jih nosis. In verjetno narobe. Wink, wink. Take komentarje v FB skupini opazam za vsakogar, ki pojamra. Ne vem pa, ce opazijo nek vzorec vprasanj: Moj otrok nosi samo bosonoge, ampak obraca stopala na notri. Zihr ni to za vsakogar, no. Meni je skoda, ker smo itak skoz bosi doma pa zunaj tudi veliko, ko je toplo. Se mi zdi dovolj. In sovrazim ozke cevlje, tako da takih niti ne kupujem.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#364 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 09:06 AM

Jaz sem sla na bf zaradi haluxa, ki ga imam na levi nogi in mi ful ustrezajo zaradi sirine. Tudi jaz sovrazim ozke cevlje, zato sem veliko kupovala Camper, dokler niso postali totalno grdi. Se mi je pa to vnetje pojavilo na levi nogi, mislim da je tudi ta kost kriva, ker je stopalo pac deformirano...
  • 0

#365 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15182 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 12 January 2024 - 09:06 AM

Jaz bom letos kupila same ne BF.
Malo bom menjala. Gledam da je sirsi spredaj (na O) to je pa tudi vse.
Pa Bja vec ne silim. Naj nosi kar hoce.
  • 0
 

#366 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82730 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 09:16 AM

A nisi ti kupila 86 parov BF cevljev v lanskem letu? :D
Dobro, da jaz nisem podlegla, haha. Nikoli ne bi dala tok za cevlje, ki so mi na videz odurni.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#367 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22416 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2024 - 09:41 AM

Vsi pa res niso odurni no. Jaz imam 3 pare, ampak sem kupila take, ki so mi všeč. Takih, ki so mi grdi, tudi jaz ne bi kupila, tudi če bi bili ful poceni. :D Sem z vsemi zadovoljna in so mi udobni. Sem pa vse kupila, ko so bili znižani. Najdražji so bili ti zimski, cca 130 eur, ostali so bili pod 100.

Ampak jaz tudi za ostale čevlje ne dam več kot 150 €. Sicer pa tudi jaz sovražim ozke čevlje. Me tišči stopalo v njih, kar sigurno ni v redu. Tako da jaz pri ne bf tudi gledam, da so mi dovolj široki spredaj, da so bolj okrogle oblike, da ni ob strani stopalo stiščano. Ne bom šla na popolnoma bosonogo obutev, ker so mi tudi drugi čevlji dovolj udobni.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#368 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 January 2024 - 09:45 AM

Na telefonu sem, pa ne vem kako prilepit sliko. Moje lems:

https://www.lemsshoe...=40061992534074


Frida, joj! Bere se kr neprijetno :( pri tebi je tezava zaradi ploskega stopala bf obutve? Nimas tezav s stisnjenimi prsti pri drugih cevljih? Mene to moti & boli.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#369 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 09:54 AM

Ja Olivija, ker ni opore. Imam stisnjene prste in boli, zato so mi bf tako cool. In je tezko dobit navadne kvalitetne cevlje, ki so spredaj dovolj siroki, da se mi ne prikazujejo zvezde med hojo.
  • 0

#370 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 09:57 AM

Ecco trgovine so zaprli...
  • 0

#371 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 January 2024 - 11:25 AM

Ma joj :/
Kateri poleg camper pa sploh imajo take modele? Merrel, kaj pa bolj elegantna obutev?
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#372 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 11:41 AM

A Camper je se?
Olivija, nimam pojma. Bom zdaj na to pozorna.
  • 0

#373 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14823 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 12 January 2024 - 11:46 AM

Ja.. mislim, da je?
Tamaris ima kake modele, ki so siroki, sem se spomnila. Nimajo pa nic ekstra ‘reklame’ ali oznaceno. Oni imajo blizu Graza outlet, sam se ne spomnim vec imena trgovine.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#374 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26392 posts

Posted 12 January 2024 - 11:46 AM

Camper je se,kaj pa Altra od superg? A ni,da ma altra samo wide toebox? Kako to,da ti pa ne odgovaja Frida? Ja otroci zvracajo nogo na noter,ce imajo platfus,treba je na fizioterapijo in delat vaje. Sama ibutev,ne resi nicesar in ni neko cudezno zdravilo. E je ful casa vaje delala, kaj vse smo počeli da smo jo motivirali. S ima ze od starta normalno stopalo, pa tudi pri O zgleda popolnoma drugače. Jaz imam sibko stopalo,sem tudi mogla vaje delat,ze kot otrok, pa zdaj ko sem presla na bf tudi.
  • 0

#375 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13764 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2024 - 11:47 AM

Pa pozimi(to kar je zdaj, je zima, vse do tega tedna so zame jesenske temperature) je ta obutev mrzla. imaš lahko še take volnene vložke notri, ampak če nisi z gumo dvignjen od tal, mraz prebije.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#376 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 11:51 AM

Ora, nisem se slisala za Altro.
Cene so pa krasne. Jaz bom zdaj upostevala fizioterapevta, ker si zelim sportat se dolgo in me je strah, da si cesa ne ferdirbam.
  • 0

#377 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13764 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2024 - 11:52 AM

ALtro ima Best secret


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#378 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10656 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 12 January 2024 - 11:52 AM

Zanimiv, hvala.
  • 0

#379 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26392 posts

Posted 12 January 2024 - 11:53 AM

Preveri Frida, preberi kaj vec,jaz samo nekaj na pamet govorim, saj bi moralo pisat ce ma kaj opore stopalnega loka.
  • 0

#380 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22416 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2024 - 11:53 AM

Ja, to je res. Ti moji Belenka Bliss so ful manj topli, kot sem pričakovala. Mene je v navadnih nogavicah začelo že kmalu ful zebst v prste na nogah. Z debelimi nogavicami je bilo ok, sem pa vseeno, ko sem bila enkrat cel dan zunaj, zvečer malo zeblo v prste. Zdaj sem si dala noter volnene vložke.
Pa za kakšne športne aktivnosti, pohodništvo, pomoje bf tudi niso najbolj primerni.

Frida, Olivija, ne vem, kako široko stopalo imata, ampak meni so recimo Adidas Stan Smith superge super. Res udobne, dovolj široke spredaj in ob straneh, nikjer me nič ne veže ali stiska.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users