Jump to content


Photo

Potenje


  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#61 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30602 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 March 2006 - 01:22 PM

Müller, cena za sprej, ki ga naneseš zvečer (podobno kot TD) pod tisoč sit.
  • 0

#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 March 2006 - 02:24 PM

QUOTE(rea)
kaj pa si mislila točno s tem,ko si rekla,da ti ta lipidose dela čudeže?kake čudeže?(ne vem sicer za kako kožo in čemu nej bi ta krema bila namenjena,no)

Krema je namenjena izredno suhi (tudi že luskavi) koži na telesu. In mojo kožo, ko je totalno v qrcu, spravi v red v dveh dneh. Pa tudi ene par drugih ljudi ima enake pozitivne izkušnje - vem in vidim iz prve roke.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 29 March 2006 - 09:03 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(rea)
kaj pa si mislila točno s tem,ko si rekla,da ti ta lipidose dela čudeže?kake čudeže?(ne vem sicer za kako kožo in čemu nej bi ta krema bila namenjena,no)

Krema je namenjena izredno suhi (tudi že luskavi) koži na telesu. In mojo kožo, ko je totalno v qrcu, spravi v red v dveh dneh. Pa tudi ene par drugih ljudi ima enake pozitivne izkušnje - vem in vidim iz prve roke.


Aha,to je za po telesu krema?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#64 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 29 March 2006 - 09:07 PM

QUOTE(rea)
Aha,to je za po telesu krema?


da.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#65 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 March 2006 - 09:12 PM

QUOTE(_M_)
Müller, cena za sprej, ki ga naneseš zvečer (podobno kot TD) pod tisoč sit.


To je pomojem podobno kot TD! Najprej ful pomaga potem pa nič več. Bom probala. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 March 2006 - 09:43 PM

[quote=Špela][quote=rea]Aha,to je za po telesu krema?[/quote]
da.
Ja, po telesu. Saj sem napisala. Malo bolj pozorno beri, rea. rolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gifrolleyes.gif


biggrin.gif:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 Hadzi

Hadzi

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 June 2006 - 08:50 PM

JST MAM PROBLEME PREVEC SE POTIM NA ZADNJICI IN NE MOREM NOSITI SVETLIH OBLACIL ZANIMA ME A JE KASNA MOZNOST DA TO PREPRECIM

HVALA
  • 0

#68 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 June 2006 - 09:06 PM

lol
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#69 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2006 - 09:09 PM

.
Saj če pomisliš, je to kar nadležna reč. biggrin.gif:D Jaz ne znam pomagat. Morda si rit potapkaš z bejbi pudrom, da malo vpija švic? biggrin.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#70 Hadzi

Hadzi

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 26 June 2006 - 09:47 PM

MA NE POMAGA, DRUGACE JE FULL GRDO CE GRES VEN PA DAS BELE HLACE GOR PA SE VIDI ZADEJ MOKRO.

TAKO DA NE VEM KAJ NJ NAREDIM
  • 0

#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 June 2006 - 09:56 PM

.
Mislim, da se ne da nič nardit. Enostavno se moraš izogibat takšnih farb! IPB Image


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 June 2006 - 06:30 AM

Jaz uporabljam Neutro Roberts in je fantastičen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#73 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 June 2006 - 09:44 AM

Mogoče se bo tole slišal smešn, ampak ... kaj pa če bi se enostavno po riti namazala s kakšnim močnim antiperspirantom? Mislim ... ne vem. biggrin.gif To bi moralo pomagat ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#74 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 27 June 2006 - 02:08 PM

Ja, pa da ti razdraži kožo in fašeš še kakšne mozolje. Super.

Krila nosit, še najbolj prezračijo zadeve spodaj wink.gif . Ali pa hlače iz naravnih materialov (bombaž, lan), pa magari kakšno rutko čez guzo. biggrin.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#75 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 June 2006 - 02:31 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz uporabljam Neutro Roberts in je fantastičen.

kaj a za po riti? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#76 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 June 2006 - 07:45 PM

To tak na splošno, no. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#77 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 04 July 2006 - 11:18 AM

Neutro Roberts je antipresparant?
Pa kaj je boljše Neutro roberts al tisti Hidro Fugal??
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#78 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2006 - 11:51 AM

Je antiperspirant. Nisem obeh probala, ampak NR mi je super.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#79 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30602 posts
  • Location:Primorska

Posted 04 July 2006 - 04:09 PM

QUOTE(Zjebana)
Neutro Roberts je antipresparant?
Pa kaj je boljše Neutro roberts al tisti Hidro Fugal??


Če te ne bo srbelo pod pazduho, je Hidrofugal bolj učinkovit, ker jaz sem bila po njem res suha pod pazduho,
kar po NR nisem, je pa vseeno dost učinkovit - vse Nivee ipd. se lahk grejo skrit pred njim.
  • 0

#80 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 28 October 2006 - 03:01 PM

Od takrat ko sm js vidla te vaše prispekve in to o Hidro Fugal sm si ga šla kupit - proti koncu počitnic poletnih ... in sm zvečer se nasprejala s sprejem, potem zjutraj pa z unim v brezbarvni steklenički, ki naj bi bil deodorant ... in mi je približno 2 tedna res pomagalo - pa še peklo me ni - nič se nisem potila ... zdaj so se mi pa spet začeli poznat 'flekeci' - madeži od potenja na oblačilih ... pa ne vem kaj naj naredim ... :S joj biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users