Jump to content


Photo

liposukcija


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 nova punca

nova punca

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 06 February 2007 - 03:10 PM

Živjo,


Ker se odločam za lipoukcijo bi vas prosila če imate s tem izkušnje če mi lahko kaj svetujete... Hvala thumbup.gif
  • 0

#2 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25738 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 03:19 PM

Zakaj se odločaš za liposukcijo? Ker če je samo to, da bi izgubila maščobne obloge, potem je to totalno brezvezen razlog.

Liposukcija je invaziven poseg v telo. Jaz se ne bi nikoli odločila zanj, čeprav sem ga nujno potrebna. Odvečno maščobo se izgubi z eno stvarjo: telovadbo.
  • 0

#3 nova punca

nova punca

    sramežljivec

  • Člani
  • 5 posts

Posted 06 February 2007 - 03:34 PM

sem poskusila že vse mogoče pa ne gre in ne gre... počasi me že vse skupaj malo preveč mori in nekako vidim tu rešitev... cry.gif cry.gif
  • 0

#4 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 03:37 PM

Moj Nasvet, pojdi na pregled k plastičnemu kirurgu, on ti bo še najbolj znal svetovat kako je stanje in če se ne bi dalo kako drugače odpravit. Če imaš celulit še v začetni fazi, se ga da odpravit s telovadbo, zadostnim pitjem tekočin, zdravo prehrano, masažami in raznimi kremcami, drugače pa vrjetno najboljš liposukcija. Js, jo bom vrjetnoi enkrat tud šla nardit, ne vem, sam prej bom probala ostale variante sprobat biggrin.gif
  • 0

#5 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 February 2007 - 04:16 PM

Sem nekje slišala, da je pri lipo kasneje problem, če se zrediš. Tudi minimalno. Ker so pobrane iz podkožja maščobne celice, ne pa vse, se potem maščoba nalaga v tistih, ki so ostale in potem izgledaš neenakomeren. Ne vem, kako bi se izrazila. Na tistih delih, kjer so te celice, si okrogel, drugje pa ne.
Samo to sem samo slišala. Kako je v resnici, pa ne vem.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#6 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25738 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 04:29 PM

Ja, dober primer je Tara Reid.


In ženska si je dala naredit liposukcijo samo zato, da bi se ji videl 6pack...
  • 0

#7 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 02:37 PM

Ah, to so spet sam nepotrjene govorice, pa kdo za hudiča si gre nardit liposukcijo in prestat vse tiste bolečine,zmetat ne vem kolk keša, da se bo pol nazaj zredil, to je mal neumno no! Če se že odločš, za tak poseg, boš sigurno vse nardila, da boš mela od tega kakšen efekt in se ne boš pol spet nazaj "zanemarila". Itaq te bo pa pol po posegu čakala še nadaljna nega in pa telovadba tudi. Če si lahko privoščiiš liposukcijo bi js na tvojem mestu razmislila, zakaj se ne bi polepšala s pomočjo plastične kirurgije in si bila s tem bolj všeč.
  • 0

#8 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12103 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 03:59 PM

Jah al pa ne, če bi mela tolko samokontrole se za liposukcijo ne bi niti odločla. Liposukcija se meni zdi neka navidezna bližnjica, ampak dvomim da ma kšne resnično trajne posledice. To ni ko nos popravit, kr nos ostane tak ko je, ti se pa po liposukciji enako rediš kot si se prej.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#9 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25738 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 04:30 PM

Najbolj primerna oseba za liposukcija je tista, ki je s primerno dieto in telovadbo zgubila vse, kar se je lahko s tem dalo. Na trebuhu ali pa stegnih (na primer) pa nikakor ne gre tista odvečna maščoba stran. TO se da odstranit z liposukcijo.

Pač ko si že dal vse diete in šprtne aktivnosti mimo pa ti na določenem delu telesa nikakor ne uspe odstraniti maščobnih oblog.
  • 0

#10 luci

luci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3943 posts
  • Gender:Female

Posted 07 February 2007 - 06:43 PM

Se čist strinjam s tabo Ancka pomarancka. Glede tega, da se rediš je pa tud čist enostavno, mnj žri in več se gibi, ne vem kje je tuki tak problem, js se tega reka striktno držim in rezultati so opazni:)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users