Jump to content


Photo

thalgo cleansing milk pure delicacy;pure radiance


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 kendal

kendal

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 28 February 2008 - 12:22 PM

clensing milk pure delicacy
Ingredients:
Thalgo Cleansing Milk Pure Delicacy contains: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Vegetable oil, Cyclomethicone, Phenoxyetahnol, Parfum (Fragrance), Propylene glycol, Chondrus Crispus (Carrageenan Extract), Crithmum Maritimum (Extract), Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben,Isobutylparaben.
IPB Image

cleansing milk pure radiance
IPB Image
Ingredients:
Thalgo Cleansing Milk Pure Radiance contains: Aqua (Water), Glycereth-26, PPG-26 Buteth, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, PEG-8 Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Parfum (Fragrance), Allantoine, Propylene Glycol, Ulva Lactuca (Extract), Crithmum Maritimum (Extract), Ethylparaben, Methylparaben, Propylparben.


Kateri je bolj kvaliteten? zakaj je vazno ali je kozmetika naravna ali kemična?
Je to res, da je kozmetika, ki je drazja bolj koncentrirana,močna in ima zato dolgoročno boljši efekt?
...ker mi ni poceni to hmm.gif
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 February 2008 - 05:19 PM

Spet pol sestavin ne vidim, ker slike tako razvlečejo, da potem tekst odpade. Žal.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 kendal

kendal

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 28 February 2008 - 05:35 PM

QUOTE(sonchika @ 28. 2. 2008 - 17:19) View Post

Spet pol sestavin ne vidim, ker slike tako razvlečejo, da potem tekst odpade. Žal.



sem skopirala.....brez slik zdaj smile.gif

clensing milk pure delicacy
Ingredients:
Thalgo Cleansing Milk Pure Delicacy contains: Aqua (Water), Ethylhexyl Stearate, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Arachidyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Vegetable oil, Cyclomethicone, Phenoxyetahnol, Parfum (Fragrance), Propylene glycol, Chondrus Crispus (Carrageenan Extract), Crithmum Maritimum (Extract), Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben,Isobutylparaben.


cleansing milk pure radiance
Ingredients:
Thalgo Cleansing Milk Pure Radiance contains: Aqua (Water), Glycereth-26, PPG-26 Buteth, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, PEG-8 Dimethicone, Cetrimonium Chloride, Parfum (Fragrance), Allantoine, Propylene Glycol, Ulva Lactuca (Extract), Crithmum Maritimum (Extract), Ethylparaben, Methylparaben, Propylparben.


Kateri je bolj kvaliteten? zakaj je vazno ali je kozmetika naravna ali kemična?
Je to res, da je kozmetika, ki je drazja bolj koncentrirana,močna in ima zato dolgoročno boljši efekt?
...ker mi ni poceni to

  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 February 2008 - 01:03 PM

Zdaj je pa boljše.
Prvo mleko je nemastno, vsebuje 2 alkohola, najde se pa tudi kakšna naravna snov. Je pa vse skupaj bolj povprečno.

Drugo je pa vlažilno, kakšna naravna snov se najde, ampak spet v rangu prvega mleka.

Noben se mi ne zdi pretirano kvaliteten in lahko izbereš katerega koli.
Boljše je, da je kozmetika naravna, ker tako si na dolgi rok manj ali pa sploh ne škodiš zdravju.
Jaz v koncentrirano kozmetiko ne verjamem. Če je komu jasno, kaj pomeni koncentrirana kozmetika, pa naj napiše. Jaz si pod to predstavljam, da je vitamin E ali propolis in kar je še takega bolj koncentrirano... Resnično mi ni jasno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 kendal

kendal

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 29 February 2008 - 01:45 PM

QUOTE(sonchika @ 29. 2. 2008 - 13:03) View Post

Zdaj je pa boljše.
Prvo mleko je nemastno, vsebuje 2 alkohola, najde se pa tudi kakšna naravna snov. Je pa vse skupaj bolj povprečno.

Drugo je pa vlažilno, kakšna naravna snov se najde, ampak spet v rangu prvega mleka.

Noben se mi ne zdi pretirano kvaliteten in lahko izbereš katerega koli.
Boljše je, da je kozmetika naravna, ker tako si na dolgi rok manj ali pa sploh ne škodiš zdravju.
Jaz v koncentrirano kozmetiko ne verjamem. Če je komu jasno, kaj pomeni koncentrirana kozmetika, pa naj napiše. Jaz si pod to predstavljam, da je vitamin E ali propolis in kar je še takega bolj koncentrirano... Resnično mi ni jasno.



aha....mi je vsec tvoje mnenje wink.gif
ampak, kaj pa menis glede tega, da po eni kemični kozmetiki boljše zgledaš(recimo koža se ne sveti,bolj fino polt imaš) v primerjavi z naravno-kaj to je samo trenutni efekt? dolgoročno pa bi naravna bolj koristila koži?
mislim predvsem staranje kože, gube pa tako biggrin.gif
  • 0

#6 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 29 February 2008 - 02:08 PM

Pomoje imaš po naravni kozmetiki ''gršo'' kožo zato, ker je koža ni navajena. Moraš pač toliko časa uporabljat, da se koža navadi. Ker je logično, če prej več let uporabljaš le kemično kozmetiko se koža navadi in ji je naravno pač čudno. Pomoje se bi moralo z časom stanje izboljšati...

  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#7 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 February 2008 - 04:24 PM

Ne vem, zakaj je koža lepša. Težko ugibati. Meni tudi naprej naravna kozmetika ni ustrezala, zdaj mi je pa odlična.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users