Jump to content


Photo

Krema/serum - ALVERDE Aloe Vera Fluid


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 September 2006 - 04:28 PM

Vlažilni fluid za normalno in mešano kožo z aloe vero. Fluid z oljem iz grozdnih pečk, rastline sheabutter in rakitovca zadovoljuje potrebam po vlagi pri normalni ali mešani koži. Koža postane elastična in prožna.

Tale fluid je nabito poln AOK, vendar na žalost vsebuje tudi alkohol, ampak sama tle ne bi zganjala panike, ker je šele na 6. mestu, tko da ni tako usodno. Ima pa zadeva tak zelo specifičen naraven vonj in marsikomu bo verjetno zelo smrdela, moj fant je rekel, da zaudarja. biggrin.gif Meni osebno se vonj sploh ne zdi napačen in me ne moti, se tudi zelo hitro razdiši. Zadeva deluje precej težka in mastna, kar je mene na začetku odbilo (imam mešan tip kože) vendar pa sem ob uporabi ugotovila, da se zelo hitro vpije in kože ne masti, po tem fluidu se tudi ne svetim. Embalažica je prisrčna mala tubica, meni je na pogled zelo všeč in za uporabo zelo fina. Količnisko je kreme 30 mL, je pa zelo mazljiva in dolgo traja, poleg tega je cenovno ugodna, se mi zdi da pod tisočaka.

IPB Image

Skrajno desno.

4/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 September 2006 - 04:41 PM

.
Tudi sama sem tale fluid kupila na podlagi tega, ker je bil tukaj dobro ocenjen (kvalitetne sestavine - polno AOK). Rabila sem nekaj ne tako težkega za čez dan, ko sem doma (torej me odsotnost spfja nič ne moti). No, glede te lahkosti ne vem, če sem zadela - meni ne samo, da krema deluje težka, tudi dejansko je precej težka (kljub temu, da je za mešano/mastno kožo, moja je pa bolj kot ne suha). Sicer je po teksturi zelo podobna jojobini (le da ni tako mastna, seveda), je koncentrirana (očitno značilnost Alverde krem) - torej je že dovolj res minimalna količina, mazljiva ni ravno ful prijetno in z lahkoto, vpije se sicer kar hitro - ampak meni na koži pusti izredno neprijeten občutek težkosti. Če si kožo potipam ure po nanosu, ima še vedno nekakšno plast od kreme - pa ne mastno. Ne znam točno ubesedit. Kot da bi mi rahlo zafasadirala obraz. Bom si probala v prihodnje res minimalno nanesti, morda bo kaj drugače. Sicer pa je meni vonj izredno všeč, prav nič moteče naraven. Embalaža tudi lepa, tuba, uporabna. Cena več kot razumna, okoli tisoč sit (kar je ful poceni, glede na to, da je uporaba resnično minimalna). Na voljo v DMih.


Ocena: 4 (odvzemam piko zaradi čudnega filinga na koži)



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 18 November 2006 - 02:16 PM

tale zadeva mi zlo odgovarja. ker sm bla bol kot ne razočarana nad gairnerjevo total fresh kremo za mešano kožo sm rekla ajde gremo probat še tole. nimam kašnga čudnga filinga po nanosu, hitr se vpije, tud na vonj sm se že navadla. edin kar me mot je da se po enmu cajtu začnem mal svett sam itk še nism odkrila kreme po kateri se ne bi čist nč. drgač pa vse pohvale ji dajem petko
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#4 celia

celia

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1626 posts

Posted 15 February 2007 - 11:05 AM

Tale fluid mi zelo odgovarja. Kupila sem ga, ker sem pri gledanju sestave spregledala alkohol, ampak tudi z njim je krema v redu. Na začetku me je odbil vonj in sem se morala kar potrudit, da sem se sploh mazala z njo. Zdaj sem se vonja navadila. Se strinjam z ostalimi, da je krema težka. Moji koži pa zelo paše - po nakaterih kremah se mi zjutraj naredijo rdeče pikice na obrazu, na obdobja imam tudi mozolje - po tej kremi pa nimam rdečih pik, tudi koža je čista. Seveda ni nujno, da imam čisto kožo le zaradi kreme, ampak vseeno imam dober občutek pri tej kremi/fluidu (sicer ne zgleda kor fluid).

ocena 4 (zaradi premočnega vonja)
  • 0

#5 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 23 November 2007 - 05:54 PM


Imam normalno kožo in ne glede na to, da sem to kremo uporabljala poleti mi je kožo zmestila hmm.gif Sicer je sestavinsko kvalitetna (če odštejemo alkohol), a meni ne ustreza preveč. Kakšnega posebnega vonja jaz ne zaznam. Cena je ugodna, embalaža je v redu, a bi imela rajši pokrovček na poklopec, ker mi ta velikokrat pade na tla in se kotali okoli. laugh.gif

3/5
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#6 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 21 April 2008 - 11:59 AM

Cena fluida je okrog 3€ v DM-u. Torej kar krepko pod tisoč sit. Sem si zdaj enih trikrat zapored kupila to kremo. Sprva sem bila navdušena. Ima mi lep vonj, sicer močan (meni diši po kvasu biggrin.gif ), lepo se maže, super občutek na koži. Samo sem opazila, da sem dobila veliko mozoljev na čelu in po licih down.gif . Zdaj ne vem, če je za to kriv fluid, ampak jaz ga več ne bom uporabljala. Na živce mi že gredo te naravne stvari, ker mam po vseh neko čudno kožo. Se bom vrnila h kemiji, ker več preprosto nimam potrpljenja.

3/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#7 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 23 May 2008 - 02:16 PM

Dobra kremica (čeprav naj bi bil fluid, se meni zdi bolj kot krema), ki jo uporabljam ponoči (kao AOK nega), ker bi mi čez dan preveč zmastila kožo. Se strinjam, da pušča nekakšen film, ki pa ni tako izrazit, če se namažeš na tanko. Kakšnih drastičnih sprememb, v smislu, da bi mi mašila pore, nisem zasledila.
Vonj je meni ful všeč, čisto po aloi. Če jo bom ponovno kupila še ne vem, ker se hitro naveličam vseh stvari.

4/5

  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#8 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2008 - 05:09 PM

Kljub vsem naravnim sestavinam in obljubam, ki jih fluid ponuja, mi tale proizvod na žalost ne paše. Pričakovala sem nekaj bolj gelu podobnega, in lažje konsistence, saj za vroče dni moja koža ne rabi veliko. Fluid pusti za seboj nek pacast film in tudi po določenem času ne izgine. Cel dan se svetim ko pumpeževa rit. Predhodnice so vonj dobro opisale, prijeten, dišeč, nevsiljiv. Za komolce bo.

2/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#9 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 31 May 2008 - 10:26 AM

Tale fluid sem kupila ker ima super sestavine,naravne polno izvlečkjov,nekaj olj.
Najprej sem imela v mislih Fluid z vrtnico pa se mi je zdel za poletje preveč oljnat in hranilen,no saj je tudi ta ampak še vseeno manj.

Sama imam mešano kožo in tale fluid je meni naravnost božanski.Konsistenca je malo nenavadna,saj ni tako tekoč in lahk kot ostali fluidi ampak še vseeno zadosti,da ni kot krema.
Meni kožo zelo lepo nahrani,ne povzroča mi mozoljev kar mi npr. od Cadeavere fluid in pojma nimam zakaj.
Cenovno je zelooo ugoden stane 2,35€,tam nekje,notri ga je 30 ml in porabi se ga malo.

Dam mu oceno 5/5
Ko mi ga zmanjka ga ponovno kupim.
  • 0

#10 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 01 June 2008 - 05:52 PM

Meni pa ta krema ni bila všeč. Že samo na rokah se mi je zdela taka težka, na obrazu pa je potrebovala veliko časa, da se je sploh vpila. Ampak potem sem imela cel dan masten občutek na koži. Po daljšem obdobju uporabe, pa so se mi spustili tudi mozolji. Za vonj pa moram reči, da mi je zelo uztrezal.

Ocena:2/5
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#11 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2010 - 09:23 AM

Super krema! Res je, da lahko na obrazu pusti rahlo plast, ampak meni to povsem odgovarja (ker imam na določenih predelih precej suho kožo).

Vonj mi je všeč, mazljivost tudi. Vpije se dokaj hitro.
Odlična podlaga za MU!

Trenutno v akciji v večji embalaži (50ml) za €2.36.

5/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users