Jump to content


Photo

Krema / lotion / mleko za telo


  • Please log in to reply
555 replies to this topic

#421 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 24 April 2013 - 10:12 AM

Kere so kakšne res nežne kreme za telo, pa ne K? A kakšna balea urea je nežna? Alpa tista njihova MED linija...

 

Se mi alergija skoz bolj pojavlja...


  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#422 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 April 2013 - 11:29 AM

Balea urea je ful fajna in ni K. Čeprav mislim, da sem zasledila, da so sestavo nekaj spreminjali, malo preveri. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#423 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 24 April 2013 - 11:59 AM

Balea & Alverde imata nova, pomoje oba noro dišita!

 

honigmelonethumb2.jpg

 

balea-bodycreme-blaubeere-L-65kbQi.jpeg


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#424 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2013 - 12:30 PM

Tega od Alverde najbrž še ni pri nas? Ga bom pa sigurno kupila. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#425 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2013 - 01:21 PM

Vonj melone v negovalnih izdelkih mi ne deluje ravno apetitno. V kombinaciji z medom v vročini se zna na koži razvit v rahlo bruhalen vonj. XD


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#426 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 24 April 2013 - 02:34 PM

Jaz tudi nisem ravno prepričana v vonj, ampak bom vseeno sigurno kupila.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#427 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14787 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 April 2013 - 05:45 PM

Honigmelone je samo melona, tip melone, ni melona + med. i think. A se ze da dobit cocoa butter od balee? Prodajalka mi je pozimi rekla, da je to poletni body butter in da jih pozimi nimajo.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#428 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2013 - 06:01 PM

Aja, saj res, imaš prav.

Hm, jaz sem kakavovega večkrat imela, ne samo poleti. 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#429 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 April 2013 - 11:00 AM

tiste, ki ste seznanjene z Alverde in Balea body buttri, kateri so bolj bogati in fino navlazijo kozo?
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#430 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 25 April 2013 - 11:06 AM

Baleinih sicer ne poznam, mi je pa od Alverde ful všeč z makadamijo, full mazljiv, že tekstura je kot krema, ne toliko BB, fino navlaži in se lepo vpije.  Verbena mi je pa totalno zanič (se ne vpija) in jo imam za stopala, da je ne vržem proč. Mislim, da so punce hvalile tudi Baleinega z vanilijo in mandarino al kaj je in kakavovega, bodo povedale. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#431 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 April 2013 - 01:37 PM

Meni so Alverde veliko ljubši, že zato, ker so naravni.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#432 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 25 April 2013 - 03:00 PM

Alverde makadamija, od Balee malina. 

 

Sem pa testirala tudi od Alverde mandarina? (če se prav spomnim), pa mi ni bil tako zelo všeč, ni bil dobro mazljiv. Makadamija zmaga, jaz tega sedaj vedno uporabljam. 


  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#433 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2013 - 11:29 AM

Meni pa se zdijo vsi Alverde enako mazljivi. Mi je pa zaradi vonja najljubši tisti z makadamijo, nato pa mandarina in vanilija.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#434 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2013 - 11:46 AM

Jaz imam tudi makadamijo in mi je zelo všeč. Lepo nežno diši. Uporabljam jo najpogosteje za stopala, ker res ful lepo nahrani kožo. Pa občasno jo uporabim na trebuhu, ker imam tam pogosto precej suho kožo. Za telo mi je čisto preveč, ker se začnem kar potit. 

 

Imam pa za telo od Garnier losjon mango in mi je super, ker ni pretežka, lepo se vpije, nisem lepljiva po njej, pa vonj ni vsiljiv, ampak tak nežen. Nisem prepričana, če je res primerna za reees suho kožo, ampak prej za normalno. Definitivno jo bom še kupila, čeprav se trenutno spogledujem z nakupom losjona od Afrodite z jojobo. 

3600541024502.JPG


  • 0

#435 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2013 - 12:12 PM

Jaz sem kupila Afrodita losjon z jojobo in mi je zelo všeč. Diši res krasno, škoda, da vonj ni bolj obstojen.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#436 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 26 April 2013 - 03:47 PM

Meni se ful ne ljubi več mazat z ničemer po telesu; pozimi že še gre, zdej mi je pa odveč...

Sem si potem še jaz kupila tisto Alverde kokosovo olje z vanilijo in mi je še najbolj priročno, da se kar s tistim namažem na še vlažno kožo. Pa podplate si posebej negujem, ja.


  • 0

#437 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 30 March 2014 - 10:22 AM

Fluffy, meni je 100% Pure krema za telo zakon! Komolci so si že skoraj popolnoma opomogli, nič me več ne srbi koža in ni več suha. Tudi za stopala mi je super. Za telo jo uporabljam predvsem po nogah po britju, lepo se meša tudi z losjoni nevtralnega ali podobnega vonja - jaz jo mešam z L'Occitane karitejevim lsjonom za roke in telo in sproščajočim BM. Sicer nisem ne vem kakšen pristaš vonja sivke, se mi je pa zdaj izredno prikupila. Ostali vonji mi niso bili všeč, sivka je bila še najbolj 'normalna'.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#438 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2014 - 07:33 PM

Hvala za poročilo! ; )


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#439 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2014 - 08:48 AM

Meni eden ljubših za čez zimo je bil ta losjon

 

kneipp-karpermilch-nachtkerze-10-urea.jp


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#440 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2014 - 09:08 AM

Še tu napišem, da meni nič ne pomaga tako, kot ricinusovo olje. Koža je popolnoma prerojena, pa nič mastna. 

http://www.cudovita....=5110&p=1135135

Neytiri, če imaš alergije, poskusi s tem oljem. Naj bi odpravljalo tudi to, pa razne izpuščaje, itd.. :)


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users