Jump to content


Photo

Športne ure


  • Please log in to reply
70 replies to this topic

#41 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2019 - 01:23 PM

A ima katera izkušnje s FitBit pametnimi urami? Iščem nekaj z elegantno obliko, da lahko nosim 24/7, budget pa max do 150 €.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#42 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 August 2019 - 01:31 PM

Poglej Garmin vivomove HR, men so ful lepe, čisto malo dražje.
  • 0

#43 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2019 - 01:45 PM

Lepa, ampak kjerkoli gledam, je kar dosti nad mojim budgetom, mi je preveč. A se dobi v kakšnih tujih spletnih trgovinah kaj ceneje kot pri nas?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#44 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 August 2019 - 02:05 PM

Na hudaura je 170 € črna ali bela rosegold.
  • 0

#45 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 14 August 2019 - 03:56 PM

Meni je Huawei Dream lepa. Taka kot Fitbit je po obliki Mi band. Jaz jo nosim skoz, mi pa nic kaj posebej prav ne pride. Za uro in korake. Sem kupila, da vidim, ce sploh rabim dat 150. Iiiin jih bom raje prisparala :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#46 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 14 August 2019 - 05:36 PM

Ja saj, jaz je zato ne bom kupila. Korake mi itak tel šteje.
  • 0

#47 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 14 August 2019 - 05:47 PM

A ta Mi band meri tudi utrip in ali je zanesljiva? 


  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#48 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2019 - 06:22 PM

Meni je Huawei Dream lepa. Taka kot Fitbit je po obliki Mi band. Jaz jo nosim skoz, mi pa nic kaj posebej prav ne pride. Za uro in korake. Sem kupila, da vidim, ce sploh rabim dat 150. Iiiin jih bom raje prisparala :D


Saj kaj pa še rabiš. Za lepo klasično tudi daš 100+ € pa je namen samo, da kaže uro in da lepa+kvalitetne izdelave.
Tako da ste me zmedle :D ne vem, če bi naročala te cheap verzije, rada bi nekaj, da dolgo zdrži.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#49 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 31 August 2019 - 07:32 PM

Hevea, meri utrip. Imas moznost nastimati na koliko casa. Lahko ti tudi skoz, ampak prej pokuri baterijo. Ne vem pa kako zanesljivo meri. Zihr je veliko ocen.

Ja, Matilda, imas prav. Pac se odlocas na koncu na podlagi izgleda verjetno. Sicer Xiaomi naceloma nima nekega cheap shita. Scetke, roboti...veljajo ze zdaj za boljse od raznih Sonicare in Roomb. Jaz sem bolj sparavna, priznam. 10x visja cena mi mora skoraj rit obrisati :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#50 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2019 - 07:54 PM

Saj jaz sem tudi, meni je to dosti denarja. Ampak edina klasična ura, ki sem jo imela, za 60 € mi je dokončno crknila po 3 letih (kazalci se že drugič pokvarili) in je rekel moj, daj si kaj konkretnega izberi, ti dam zraven za RD.

Sem se ogrela za tole Garmin Vivomore Rose Gold, ampak za ta denar bi jo najprej morala videt v živo.

A imajo te Xiaomi ure kakšno garancijo, kako je z uveljavljanjem le-te?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#51 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 31 August 2019 - 08:35 PM

Nimam pojma. Za 16€ se ne sekiram :D Je pa tudi meni Garmin ful lepsa. Mislim, da sem jo v Bigbangu videla.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#52 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 09 September 2019 - 09:00 PM

Poglej Garmin vivomove HR, men so ful lepe, čisto malo dražje.

 

Danes sem jo videla v živo in si dala na roko (rose gold, bel pašček), krasna je. Moram še malo premislit, ampak pomojem si jo bom privoščila :D


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#53 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 June 2021 - 06:46 AM

Je zadnje čase katera nabavila športno uro oz fit zapestnico? Jaz bi nekaj nabavila in trenutno gledam med temi:

 

https://www.mimovrste.com/aktivne-zapestnice/xiaomi-mi-band-5-pametna-zapestnica-crna-odprta-embalaza 

 

https://www.bigbang....izdelek-918511/

 

https://www.mimovrst...ck-100044519897

 

https://www.mimovrst...te-100044628643


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#54 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 11 June 2021 - 07:36 AM

Jaz imam Mi band 3. Kupila sem jo za cca 20€ in je več kot vredna svojega denarja. Našla sem še eno aplikacijo, ki mi je bolj všeč kot pa original od Xiaomi. Ostalih ne poznam.


  • 0

#55 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 11 June 2021 - 07:41 AM

Jaz tudi, ampak je bila nekih 14€. Cisto v redu nakup, ker zadaj vem, da mi je to kar nekaj in nisem ob 200€ :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#56 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 11 June 2021 - 09:39 AM

Tasika, jaz imam Medisana vifit connect mx3, podarim, če želiš. Meni so te stvari vse odveč za nosit.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#57 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 11 June 2021 - 10:46 AM

Anouk, se priporočam oz odkupim. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#58 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 June 2021 - 07:49 AM

Jaz imam tole roza, men je ful lepa, uporabljam jo pa bolj malo :)
https://www.gatomo.s...uMaAnqQEALw_wcB
  • 0

#59 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22286 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2022 - 08:20 AM

Malo razmišljam o pametni uri. Jih imate? Kakšno priporočilo mogoče? Cena do 100 eur.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#60 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2022 - 09:14 AM

Jaz imam MiBand 3 in zaenkrat za moje potrebe ustreza (berem lahko SMSe (lahko nastaviš tudi za druge aplikacije) vidim, kdo me kliče, št. korakov, uro, datum.... 30€ :)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users