Jump to content


Photo

Gel / pena za umivanje obraza


  • Please log in to reply
922 replies to this topic

#41 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 25 August 2005 - 09:44 AM

jaz trenutno uporabljam od oriflamea borovničev gel. kupila sem ga na čistu blef (lepa flaška in ugodna cena) in je odličen. nežen, moje suhe kože nič ne izsuši. povrhu vsega pa še fenomenalno diši. bom naredila zalogo! rolleyes.gif
  • 0

#42 *Ar|anchY*

*Ar|anchY*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 532 posts
  • Location:kranj

Posted 25 August 2005 - 12:39 PM

jaz pa uporabljam Dermalogico in je ne zamenjam za nic na svetu! biggrin.gif
  • 0

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 August 2005 - 05:50 PM

DiLeMa, saj od tebe sem se navdušila za ta Freemanov gel. Pa ful lepo diši. Ampak žal je to tudi vse.

*Ar|anchY*, a to imaš prav gel od Dermalogice? Kje se dobi, koliko stane? A ga imajo tudi za suho kožo?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 August 2005 - 05:59 PM

QUOTE(Jenna)
DiLeMa, saj od tebe sem se navdušila za ta Freemanov gel. Pa ful lepo diši. Ampak žal je to tudi vse.


Ja, to da ni nevem kaj, sem tudi jaz potem ugotovila ... sicer šele po tistem, ko mi je prišel v roke dosti boljši gel. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 August 2005 - 06:01 PM

Ma ja..... še dobro, da ni bil ful drag. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 August 2005 - 07:32 PM

No ja sej lahko da tale Freemanov gel niti ne bi bil tako slab za kakšen zelo masten in neobčutljiv tip kože ... ker imam občutek, da zelo fino očisti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 October 2005 - 01:12 AM

.

Bom kar tu pod geli objavila. Sem zasledila, da ima Penaten čistilno peno za obraz..... ko smo vse bile precej žalostne, ko je babydream pena šla iz prodaje, je to super informacija. Jaz kar jutri grem v misijo za to peno v Mullerja.


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#48 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 October 2005 - 08:30 AM

To sem tudi jaz zadnjič iskala, pa je ni bilo. A si brala oceno od Bushy? smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#49 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 October 2005 - 01:08 PM

kaj je bushy? oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#50 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 October 2005 - 01:19 PM

QUOTE(rea)
kaj je bushy? oops.gif


Bushy je oseba, ki piše teste izdelkov na sorodnem lepotnem portalu.

LP N
  • 0

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 October 2005 - 01:21 PM

QUOTE(Nadi)
QUOTE(rea)
kaj je bushy? oops.gif


Bushy je oseba, ki piše teste izdelkov na sorodnem lepotnem portalu.

LP N

ker pa je ta sorodni lepotni portal? oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 22 October 2005 - 04:20 PM

Rea

poglej nekaj postov višje, kjer je že sonchika napisala link.
  • 0

#53 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 22 October 2005 - 05:18 PM

full mi odgovarja vsake tolk časa, za spranje dnevnih nečistoč z obraza Vichyjev normaderm gel z drobnimi zrnci. Sicer je koža najprej mal napeta, sam potem pa zelo dolgo ostane gladka in brez mastnih madežev..kar mi je zelo všeč, saj se borim proti mastni koži na licih in čelu...
  • 0

#54 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 22 October 2005 - 05:29 PM

Ali ima Vichy tudi kak gel brez zrnc ali pa Eucerin. Jaz imam ful mastno kožo.
  • 0

#55 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 22 October 2005 - 07:07 PM

ja, tut Vichy normaderm gel za globinsko čiščenje problematične kože-torej brez zrnc.
  • 0

#56 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 22 October 2005 - 07:08 PM

jst sem drgač šla po nasvetih forumk kar v lekarno po testerčke od vseh vichy obraznih izdelkov....pa sem po tem izbrala, kaj mi najbolj ustreza.
  • 0

#57 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 October 2005 - 07:27 AM

Če imaš mozoljčke, raje pusti Vichy pri miru in si nabavi Avene Clenance K. Bo boljše za kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#58 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 11:13 AM

kaj niste ful hvalile vichy kak dobro sčisti kožo? blink.gif mozoljčkov mam tu pa tam kakega, mene bolj muči mastna koža pa razširjene pore.
  • 0

#59 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 October 2005 - 11:48 AM

Normaderma ni nihče hvalil. Dilema ga je sicer uporabljala in bila zadovoljna, ampak s to kremo si delaš več škode kot koristi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#60 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 23 October 2005 - 01:16 PM

ajoj, a res. jaz pa že skoraj šla kupit ta gel..zdaj sem imela testerje, pa so mi bli res fajni. No, vidim, da se na forumu res spoznate na sestavine, zato tega ne bom kupla. kreme zarad mastne kože itk ne rabim, zdaj imam pa spet problem keri gel kupit za čiščenje, če je ta slab..... evil.gif
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users