Jump to content


Photo

Avon - Instant Manicure


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 December 2006 - 09:04 AM

IPB Image

Gre za zelo zanimiv lak za nohte, ki je v lističih. Obstaja kakšnih 10 narvnih odtenkov, kateri sicer meni niso najbolj ljubi (čudne barve in predvsem malo izbire).
So pa kar uporabni. V paketu je 16 lističev. Med njimi izbereš take, ki se najbolj prilegajo širini nohtov, jih odlepiš in enostavno nalepiš na nohte. So precej obstojni in se enostavno odstranjujejo z odstranjevalcem laka za nohte.
Tiste, ki se jih ne uporabi moraš zavreči, ker se sicer posušijo in niso več uporabni. Cena je okoli 1000 SIT, kar je hudo veliko za enkratno uporabo.
Dam jim oceno 3, zaradi visoke cene.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 13 December 2006 - 05:57 PM

Ti lističi so me pozitivno presenetili. Kupila sem jih iz gole radovednosti, samo enkrat (visoka cena). So res obstojni; ob pomivanju posode so zdržali cel teden. Všeč mi je bilo tudi, da so nohte naredili trše in bolj gladke.
Ocenjujem jih s 4.
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#3 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 13 December 2006 - 06:58 PM

Meni so ti lističi tudi ok, zelo dolgo obstojni in prav lepi nohti so po nanosu smile.gif .Mislim da so ti nohti zaradi cene najbolj primerni samo za kakšne občasne priložnosti, npr. zdj ko bo novo leto in bo kakšna zabava in je treba met nohte lepo urejene. smile.gif


Ocena 4 (minus zaradi cene)
  • 0

#4 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 24 December 2006 - 11:22 AM

tudi mene so tile lističi zelo presenetli,nanašanje brez problema (no, v bistvu moraš imeti kar nekaj ročnih spretnost), problem, lahko nastane, če maš bl ožje nohte (vsaj pri meni), ker se mi zdi da so kar široki, tako, da se moraš potem malo znajti, kako jih prirediti biggrin.gif, drugače bi pa dala en velik plus za obstojnost, ker so zdržali resnično doooolgo (odstraniti sem jih mogla zaradi tega, ker so mi zrastli, in se je pri spodnjem robu začel videt nohet)....ja, velik minus bi dala pa ceni, ker je veliko previsoka za enkratno uporabo

...tako da, 4/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 01 April 2007 - 09:37 PM

meni ta "lak" ni bil nič kaj všeč
zelo težko se prilepi, kljub trudu in kar nekaj zgodovine v "navadnem" lakiranju.
že takoj ob nastavitvi laka se mi je grdo trgal in na mestih kjer je bil preširok se odvečno težko odstrani.
zdržal mi je približno 1 dan oz se je tako grdo na posameznih nohtih odlepljal da sem ga morala odstraniti, edini plus je enostavna odstranitev z acetonom smile.gif
tudi cena je absolutna glede na enkratno uporabo (taki lak, če bi bil obstojen, je vreden cca 2€, glede na ostale stekleničke)

skratka meni sploh ni všeč in ga več ne bom kupila

ocena 1/5 (1 zato ker mi je bla barva všeč, vijola z zlatim šimrom, drugače bi bila 0)
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users