Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3701 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23380 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 September 2019 - 07:32 AM

meni jo je YT predlagal z videom : 50 THINGS I DON'T BUY | Minimalism Series in mi je bila takoj všeč njena frizura, da sem šla brskat, zraven pa še pogledala par filmčkov


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3702 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 27 September 2019 - 09:33 AM

Aha, saj je simpatična. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3703 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15427 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2019 - 06:17 PM

Kupila sem si tisto krtačo fen v enem in sem fuuuul zadovoljna!!! Priporočam!Attached File  IMG_20191009_190616.jpg   59.31KB   0 downloads
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#3704 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23380 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 October 2019 - 07:37 AM

ti imaš res grivo za lase, če sem si prav zapomnila. Jih je lahko ukrotit?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3705 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 October 2019 - 10:40 AM

Tamala ima lase čez ramena in se ne pusti česat, z vlažnimi lasmi hodi spat in ima polno vozlov.  Kadar ji jaz lase umivam, ji nabašem res veliko balzama in razčešem, ampak nič ne pomaga, ker so do naslednjega jutra spet čisto vozlasti, z glavnikom ji niti do ušes ne pridem.  Kaj lahko pomaga?  Česat se noče, ker jo kao cuka in potem grimase zraven dela in cmera.  Vsako jutro ji probam razčesat z redkim glavnikom ob pomoči leave in balzama v spreju pa ne pomaga dosti. Nekaj podobnega tangle teezerju al kaj je tista reč, to ima nekje, a še s tem probam?


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3706 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23380 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 October 2019 - 10:53 AM

moja ima tudi občutljivo lasišče in jo vse boli ... meni ni pa nič jasno, ker na meni pa lahko skoraj polena sekaš :D

 

Midve sva našli komprosim, da se s tangle teezerjem najprej sama počeše - od spodaj navzgor (ker jo bistveno manj cuka, kot če jo jaz), potem pa jo jaz po potrebi še parkrat res dobro razčešem.

za spanje pa predlagam, da ji narediš pleteno kito (ko ji enkrat razčešeč zase) ali pa samo navadno ... in se ji ne bodo toliko zafrcljali čez noč. Jaz sem ji prodala, da ima potem lepe kodrčke.

 

 

Nočem strašit, ampak fajn bi jo bilo navadit na česanje, za primer uši. Takrat se mora vsak dan razčesat in to res z gostim glavnikom.


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3707 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2019 - 12:27 PM

Tangle teezer ja, pa rahlo kito ali vsaj čop za spanje. Predlagam še striženje uničenih konic.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3708 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2019 - 02:21 PM

Tangle teaser pa kakšen silikonski sprej, vsaj za začetek, če je res veliko vozlov. Moji je pomagalo, ker ima tudi tanjše lase.
  • 0

#3709 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2019 - 03:06 PM

Gliss Kur sprej je ful fajn za razcesavanje pa Tangle Teezer ali Wet Brush. Pa redno strizenje seveda.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3710 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23380 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 October 2019 - 08:52 AM

tiste, ki si kdaj skodrate lase. Koliko časa vam potem to drži.

jaz nimam želje, da bi bila ravno ko ovčka, ampak če si pa samo malo skodram, je pa čez par ur vse ravno (sem dala flexi lak gor).

A to pomeni, da si moram vsako jutro potem kodrat???? Saj bom moje tanke lase čisto uničila :(


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3711 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2019 - 09:23 AM

Meni slabo zdrži, sploh pa ker sem še človek, ki si noče ravno 1 kilo laka dati na lase.

Ponavadi je 1 dan maksimalno, če si recimo zjutraj skodram so do večera že dokaj na meji med ravnimi in skodranimi, čez noč pa sploh ni šans, da bi mi zdržalo so drugi dan že popolnoma ravni.

 

Enkrat mi je ena znanka priporočala da si pred kodranjem dam neko peno na lase (seveda sem zdaj pozabila katera znamka je bila) in potem skodram in nato še lak za lase. Pa je res malo dlje zdržalo, ampak s toliko produkti na laseh, sem si naslednji dan tako ali pa tako morala lase umiti, čeprav sem še imela nekaj kodrov. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3712 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 15 October 2019 - 09:27 AM

Ce imas tak las, ne pomaga popolnoma nic. Meni v roku pol ure vse dol pade in so ravno, mogoce ostane kak val tu in tam. :lol: Ce ze kodras, je bolje, da tega ne pocnes na sveze opranih laseh; ko je las malenkost umazan in ne tako svez, malenkost dlje stoji.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3713 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23380 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 15 October 2019 - 10:27 AM

hvala za tolažbo. Sem mislila, da jaz dela stvari čisto narobe :D


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3714 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 15 October 2019 - 05:13 PM

Meni tudi ponavadi ni drzalo vec kot en dan. Mogoce ce bi jih cez noc malo spela, da jih ne polezia cisto, da bi ostali se kak dan.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#3715 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 15 October 2019 - 07:37 PM

Žal je to res bolj priložnostno, en dan. Trajna? :D
  • 0

#3716 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 October 2019 - 07:46 PM

Meni zdrži več dni, če si jih sama skodram, ko pridem od frizerke pa mi dol pade še isti dan. Razlika je ravno v tem, da so lasje sveže oprani in da mi da gor eno tono balzama, ki ga sama nikoli ne uporabljam, ker mi obteži že tako težke lase. Ne maram svileno gladkih las, imam raje razmršeno gnezdo. :D Ampak imam naravno valovite, tako da to pomaga pri obstojnosti kodrov.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3717 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 01:34 PM

S kakšno nego ste najbolj zadovoljne tiste s suhimi, rahlo kodrastimi lasmi (nagnjeni k “frizzu”)?

Šamponi in balzami za suhe lase (trenutno uporabljam nekaj od L’Oreal Elseve, z olji) mi preveč zmehčajo in “poližejo” lase pri lasišču, konice so pa v vsakem primeru suhe. Ravno, ko si lasje opomorejo od pranja, jih moram pa spet oprati (enkrat tedensko).

Hm, sedaj sem se spomnila, da mi je ustrezal šampon Joico moisture recovery, morda si ga spet naročim.

Vseeno sem odprta za nove predloge. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3718 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 July 2020 - 01:59 PM

L’Oreal Elseve Extraordinary Clay si že probala? Meni je ta primerljiv z Joico MR, samo parkrat cenejši in zdi se mi eden boljših šamponov za samostojno uporabo (sicer mešam dva). Kupim ga vsakič, ko čutim, da lasje rabijo menjavo, ker sicer uporabljam malo bolj agresiven šampon za volumen od John Frieda.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3719 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 02:03 PM

Planet, pojdi v temo skodrani lase. Tam sem že nekaj o tem pisala.

Pomagala bi mi tudi fotka tvojih las.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#3720 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 July 2020 - 08:18 PM

Jina, nisem še preizkusila Clay, to se dobi v naših drogerijah?

Hvala obema, Frčica pošljem! ^_^
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users