Jump to content


Photo

Pripombe


  • Please log in to reply
988 replies to this topic

#21 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 29 August 2006 - 06:33 PM

Zakaj dobim sporočilo, da imam novo ZS, v inboxu pa nič novega?!?!? grrr sovražim to!!!
  • 0

#22

  • Guests

Posted 29 August 2006 - 09:37 PM

Mene pa zanima, zakaj NE dobim sporočila o prispelem ZS-ju? Dobim samo obvestilo po e-mailu, tule na forumu pa ne. ermm.gif sad.gif
  • 0

#23 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 29 August 2006 - 10:10 PM

Res?? Sem šel sedajle gledat poštni strežnik, pa ni nič v vrsti za pošiljanje ....? blink.gif Se pravi - nič ne ostaja? ermm.gif
  • 0

#24 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 29 August 2006 - 10:34 PM

mene pa zanima zakaj na prvi strani ni vec zadnje objavljenih tem na forumu? ful pogresam to sad.gif
  • 0

#25 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 30 August 2006 - 04:57 AM

QUOTE(lejck)
mene pa zanima zakaj na prvi strani ni vec zadnje objavljenih tem na forumu? ful pogresam to sad.gif


Dobro opazuješ! To funkcijo smo včeraj ob zamenjavi strežnika začasno ugasnili, jo pa vsekakor mislimo obdržati, le kakšno urico programiranja je potrebnega pa bo.

lp
Damjan
  • 0

#26 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:08 AM

Ravno čez to sm se prišla pritožit biggrin.gif me veseli da bo prišlo nazaj :hello1:
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#27

  • Guests

Posted 30 August 2006 - 11:37 AM

QUOTE(sajk)
Res?? Sem šel sedajle gledat poštni strežnik, pa ni nič v vrsti za pošiljanje ....?  :shock: Se pravi - nič ne ostaja?  :?


Jah, tako stanje je že kar nekaj časa. Ko se prijavim na forum, ni nobenega obvestila o ZS, ko ga dobim, ko sem že kar nekaj časa na forumu, tudi ne. Saj ne protestiram zaradi trenutnega stanja, tole se že kar vleče (pa se mi zdi, da sem se že enkrat prej pritožila, pa ni nihče registriral biggrin.gif ).

No ja, še dobro, da dobim vsaj e-mail. ermm.gif biggrin.gif
  • 0

#28 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 30 August 2006 - 11:55 AM

čaki kako to mislš, ni obvestila? a ko zgori kliknš na pošto, se ti ne pokažejo nova sporočila? al kaj? kakšno obvestilo bi pa moglo bit?
  • 0

#29 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 30 August 2006 - 12:05 PM

QUOTE(Nila)
QUOTE(sajk)
Res?? Sem šel sedajle gledat poštni strežnik, pa ni nič v vrsti za pošiljanje ....?  :shock: Se pravi - nič ne ostaja?  :?


Jah, tako stanje je že kar nekaj časa. Ko se prijavim na forum, ni nobenega obvestila o ZS, ko ga dobim, ko sem že kar nekaj časa na forumu, tudi ne. Saj ne protestiram zaradi trenutnega stanja, tole se že kar vleče (pa se mi zdi, da sem se že enkrat prej pritožila, pa ni nihče registriral biggrin.gif ).

No ja, še dobro, da dobim vsaj e-mail. ermm.gif biggrin.gif



Če vam kdo pošlje ZS naj bi se ob prijavi na forum pojavilo pojavno (popup) okno z obvestilom o prejeti pošti. Novejši brskalniki imajo že vgrajen popup blocker ali killer, ki preprečuje pojavljanje takih oken.

Če imate kaj takega nameščeno, potem lahko vpišete tudi izjeme, kot izjemo vpišite www2.lepa-si.com/forum/

lp
Damjan
  • 0

#30

  • Guests

Posted 30 August 2006 - 12:09 PM

Aha, ok. Hvala Damjan! smile.gif
  • 0

#31 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 August 2006 - 02:46 PM

uf meni je preveč razpotegnjen forum zdaj ko imamo podforum ocenjevanje izdelkov. drugače pa je zelo uporabna pridobitev!
se bi mogoče dalo tako naret, da bi lahko posameznik zaprl ta podforum ?
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#32 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 30 August 2006 - 02:47 PM

Pri phpBB, ki se za zdaj še uporablja, ne.

--
Errr ... pišem traparije, s klikom na ime celotne kategorije se le-ta odpre ali zapre. biggrin.gif
  • 0

#33 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 30 August 2006 - 04:00 PM

ja, ampak potem se ostali podforumi zaprejo wink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#34 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 08:05 PM

Meni se zdi da se preveč komplicira!

sj če te kaj zanima, pogledaš na določen forum neko temo ki te zanima in si tako seznanjen....

A bi se lahk dal vsaj ta ocenjevanja čisto na dno foruma... sj vem, da se tematsko povezuje z zgornjim delom.....


Ma sj ne vem.... Ni mi všeč zdej tko kt je, ker je ful dolg forum... kratko in enostavno povedano. Hvala ;)
  • 0

#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 August 2006 - 08:15 PM

.
Če je res tako moteča tale dolžina, pa bi se lahko morda naredilo tako, da bi bil forum "ocenjevanje kozmetičnih izdelkov" samo na začetni strani, pa potem, ko se odpre, so podforumi (nega telesa, nega obraza, itd.).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 30 August 2006 - 08:16 PM

QUOTE(ananas)
Ma sj ne vem.... Ni mi všeč zdej tko kt je, ker je ful dolg forum... kratko in enostavno povedano. Hvala ;)


Ok, sprejemamo ideje in sugestije ... Premik se je zgodil.

lp
Damjan
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 30 August 2006 - 08:17 PM

Sej tko kot je zdej prestavljeno, je super ... je bil dober tvoj predlog, Ananas.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 08:24 PM

oops.gif

Mučo better ;) Tako pa je že bolje ;) biggrin.gif


Hvala wink.gif
  • 0

#39 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 September 2006 - 05:35 PM

Se meni samo zdi ali se zadnje čase članki na uvodni strani ful hitreje menjavajo oz. se jih več napiše??? oops.gif
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#40 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 03 September 2006 - 05:57 PM

Ja, nekdo je fejst priden. biggrin.gif
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users