Jump to content


Photo

Odstranjevalci ličil


  • Please log in to reply
287 replies to this topic

#161 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22409 posts
  • Gender:Female

Posted 18 January 2012 - 11:00 PM

Jaz tudi uporabljam Alverde čistilno mleko in mi res brez problema odstrani vse (Revlon Colorstay puder, maskaro, odporen eyeliner, senčila močnih barv). Mi je bila pa stara različica bolj všeč. Zdaj je bolj mastno, kot prej.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#162 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 19 January 2012 - 09:20 AM

QUOTE(Jinadaze @ 16. 10. 2010 - 16:38) View Post

Meni je ta super za okoli oči (puder odstranjujem z gelom) - nič me ne peče, ni masten, ne zapaca mi leč, dobro odstrani tudi vodoodporem MU, pa še poceni je.

IPB Image


Meni je tudi ta najljubši, imam že peto flašo.
Meni razne kreme in olja ne odgovarjajo, tole je pa res perfect zadeva.

  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#163 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2012 - 05:57 PM

Jaz uporabljam micelarno vodico, trenutno že drugo od Yves Rocher, ampak bi želela še Biodermo, samo se pri nas ne dobi ta velike. :( Če imam bolj močen MU, občutek suhe kože ali kar tako, pa najprej uporabim Inlight čistilno kremo in vročo krpico, sperem z gelom in uporabim micelno. Drugače pa ali micelna + gel, ali obratno in je micelna torej namesto tonika. Tonike sem pa popolnoma opustila, ker sem obupala nad njimi.
  • 0

#164 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16520 posts
  • Gender:Male

Posted 14 November 2012 - 07:13 PM

Biodermina je zelo K, če se ne motim...
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#165 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2012 - 10:45 PM

Jaz sem kupila Diadermine High Tolerance Make - Up remover in šele doma videla da je od Schwarzkopf-a. :mellow: Okej, porabila jo bom, ampak na prvi pogled se mi zdi kar precej redka, imam malo predsodkov do tako redkih odstranjevalcev ličil. Sicer pa mi ni jasno ali je to mišljeno kot gel za čiščenje obraza ali kot samo makeup remover, jaz ga bom vsekakor uporabljala zgolj kot slednjega.


Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#166 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11533 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 02:26 PM

A ta naj bi bila zelo K.? Jaz sem jo po ravno mislila kupit, ker je zadnje čase ful hvaljena povsod.

Posted Image
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#167 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 02:30 PM

Če bo katera vidla kje ta veliko, let me know. Ta mala (100ml) stane 5€, kar je brezveze.
  • 0

#168 Fatalna

Fatalna

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2012 - 11:19 AM

Kaj pa naj bi bilo komedogenega pri Biodermovi micelni?
  • 0

#169 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16203 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 November 2012 - 03:52 PM

Pred kratkim sem spričo nuje in pomanjkanja časa, pograbila čistilno mleko v Lidlu, nad katerim sem pozitivno presenečena. Dobro očisti očesni mu, in ne razdraži kože. Do sedaj sem imela odpor čistilnega mleka, saj sem imela enega od Alverde, ki je bil zelo gost in pocast. Trajal bo precej časa, in zna se zgoditi, da nadomesti mojo omiljeno tekočino za odstranjevanje mu od Balee.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#170 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2012 - 01:49 PM

Jaz micelarne od Bioderme ne menjam več, resnično!


  • 0

#171 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 13 December 2012 - 10:53 PM

http://www.mindbodyg...e-With-Oil.html


  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#172 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 December 2012 - 10:06 AM

Saj to je že ful staro, imamo celo temo o tem. http://www.cudovita....showtopic=13413 Jaz sem včasih skos to prakticirala. Zdaj pa občasno, samo ne uporabim ricinusovega olja, ampak Inlight organsko čistilno kremo (ki je itak mešanica olj). Teh balmov je zdaj ful, Emma Hardie Amazing Face Natural Lift and Sculpt Moringa Cleansing Balm je baje ful dober.


  • 0

#173 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2012 - 07:11 PM

Meni je danes prodajalka v DMu rekla, da Alverde čistilnega mleka Divja vrtnica ni več za dobiti sploh. :surrender:

Sem potem vzela njihovo ognjičevo mleko za odstranjevanje, pa sploh ni tako učinkovito in še alkohol ima.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#174 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22409 posts
  • Gender:Female

Posted 27 December 2012 - 08:57 PM

Kaj? :o Jaz pa sem ga še nekaj tednov nazaj kupila in tudi šele takrat videla, da je po novem v 200 ml embalaži. Na DM-ovi strani je tudi še prikazan. Če gre res iz prodaje, moram it nujno nabavit zaloge. Upam, da ni res, no.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#175 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 December 2012 - 09:06 PM

NE!? :cry: jaz sem ga danes še videla, normalno. Joj upam da to ni res no, jaz samo še to uporabljam par let. Naj ga ne ukinejo.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#176 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 December 2012 - 10:02 PM

Jaz ga nimam več in sem ga panično iskala, niso ga imeli in mi je to rekla. Upam, da se moti.

Sem pa zdaj brez in trpim. :s


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#177 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 December 2012 - 10:13 PM

A ni bila pred kratkim tu, na forumu, novička, da je zdaj baje tudi v večji embalaži, po novem? To je ful čudno, po moje ta prodajalka ni imela pojma. Upam!


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#178 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22409 posts
  • Gender:Female

Posted 28 December 2012 - 03:05 AM

Ja, jaz sem napisala, da sem ga pred kratkim kupila in je v večji embalaži. Zato mi tudi ni logično, zakaj bi naredili novo embalažo, potem pa ga ukinili. Pomoje se prodajalka moti. :P Tudi jaz že leta uporabljam to mleko, je sploh moje prvo in edino in bi mi bilo res žal, če ga ne bi bilo več.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#179 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 December 2012 - 05:50 PM

Aha, potem pa ni imela pojma, nič novega.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#180 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 February 2013 - 08:32 PM

Res ni tista imela pojma, danes sem ga kupila v istem DMu, polno so jih imeli in prodajalka ni

nič vedela o tem, da bi naj šel ven iz prodaje ... samo pakungo so menjavali za večjo, to je vse.

Zaman preplah, torej.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users