Jump to content


Photo

beli zobje


  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#1 rožica123

rožica123

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 22 May 2006 - 06:39 PM

kako do belih zob?
ali se da to doseči le z vestnim čiščenjem (vsakič po hranjenju), so potrebne posebne zobne paste, ki obljubljajo bele zobe, ali poliranje pri zobozdravniku, ki pa baje ni preveč zdravo za zobe, ali je barva zob odvisna od osebnostnih lasnosti -način življenja(stres, hrana), geni...?


torej kako vam uspe doseči snežno bele zobke? biggrin.gif
  • 0

#2 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 22 May 2006 - 06:41 PM

tu bi pa nasa cvetkolinka znala kaj napisat, ce se ne motim wink.gif
  • 0

#3

  • Guests

Posted 22 May 2006 - 08:01 PM

Kolkr sm js poucena sta dve vrsti zob, beli in rahlo rumenkasti in ti zadnji naj bi bli bolj zdravi kot cisto beli. In ce hoces te spravt na belo barvo jih v bistvu poskodujes, kr majo naravno rumenkast ovoj in jim tega dol spravis...
  • 0

#4 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 22 May 2006 - 10:08 PM

ja, stran od belilnih past, ker imajo not grobe delce ki poškodujejo sklenino. drugač pa razni cigareti, kava in te stvari kr precej vplivajo na to, odvisn kok doziraš.
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2006 - 10:17 PM

.
Oh, ta obsedenost s snežno belimi zobmi. Ko tako nenaravno izgleda, da je groza. In potem si kot zombi s tistimi kričeče belimi zobmi. Res privlačno.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 22 May 2006 - 10:20 PM

ja tko lepo se svetš v temi flurescentno biggrin.gif biggrin.gif
( a se spomnte rossa-friends biggrin.gif biggrin.gif )
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2006 - 10:24 PM

QUOTE(pinga)
( a se spomnte rossa-friends biggrin.gif biggrin.gif )

JAAAAAAAAAAAAAA!!! Ko je rekla Monica, da ne smeš gledat direkt v njih..... in potem je rekel Chandler, da pač upa, da je tista dečva, s kero ima dejt, slepa..... pol je pa Monica rekla, da če ni zaj, bo pa po dejtu. biggrin.gif:D In potem se je še Ross na dejtu ful pizdil, češ da živi dečva v obdobju diska in da je leto 1999. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 22 May 2006 - 10:30 PM

a je bil to un del k je mel usnjene hlače in je ful zašvicu not pa jih ni mogu dol dobit biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2006 - 10:32 PM

.
Ne ne, tisto je bil drugi del..... takrat so vsi sprejeli neke nove novoletne sklepe in sklep Rossa je bil, da bo sprobaval nove stvari. biggrin.gif Omfg, kaki je bil s tistimi hlačami, ko jih ni več gor dobo. biggrin.gif:D:D



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 22 May 2006 - 10:35 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#11 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 May 2006 - 10:48 PM

.
Jap, malo je takšnih, ki bi Friendse obvladali tako, kot jaz. biggrin.gifIPB Image




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#12 rožica123

rožica123

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 23 May 2006 - 06:52 PM

a niste šli mal offtopic?
beli zobje morda niso zdravi so pa lepi za vidit!
in danes je 90% informacij, ki jih dobimo skozi čutila vidnih.
tako da ne govorite da videz ni pomemben!
je pomemben in to več kot si hoče kdo priznati.
kdor trdi kontra ima sindrom kislega grozdja.
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2006 - 07:40 PM

QUOTE(rožica123)
beli zobje morda niso zdravi so pa lepi za vidit


Meni niso lepi za videt. Videti so očitno umetno. Lepi so za videt naravni, zdravi, lepo oblikovani zobje. Zobje, s pogledom na katere skoraj oslepiš, so videti vse prej kot lepi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 23 May 2006 - 07:43 PM

QUOTE(rožica123)
je pomemben in to več kot si hoče kdo priznati.
kdor trdi kontra ima sindrom kislega grozdja.



po moje tudi, sj ni treba da so beli, beli, beli...samo rumeni ?! ni lepo no ermm.gif
ceprav je pa zdravje pomembno, vsekakor:!:
  • 0

#15 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 23 May 2006 - 07:59 PM

QUOTE(Jenna)
QUOTE(rožica123)
beli zobje morda niso zdravi so pa lepi za vidit


Meni niso lepi za videt. Videti so očitno umetno. Lepi so za videt naravni, zdravi, lepo oblikovani zobje. Zobje, s pogledom na katere skoraj oslepiš, so videti vse prej kot lepi.


da, res je. Zato se jaz vsakodnevno borim proti belim, sijočim zobem twisted.gif Zaenkrat prokleto učinkovito. biggrin.gif Moj recept: spij čim več črnega/zelenega čaja ali kave in skadi zraven škatlo cigaret na dan. rolleyes.gif biggrin.gif Uspeh garantiran.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 May 2006 - 08:06 PM

.
O pizda, ste ene težke. Govorim o snežno belih zobeh, vidno umetnih in kričečih. Dajte malo možgane vklopit, da vam ne bo treba vsakega stavka še 5 krat pojasnjevat.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2006 - 11:26 PM

Jaz nič kaj extra ne delam na tem, da bi mela bolj bele zobe. Pač vsakodnevna nega, 2x, ali pa tudi samo 1x na dam jih umijem, zvečer uporabim zobno nitko, kadim ne, kave tudi skoraj ne pijem. Edino zeleni čaj pa pijem. Tko da ta barva ki jo imam zdaj je moja naravna in bolj belih kot tako mi ne bo ratalo met.
  • 0

#18 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 24 May 2006 - 02:54 PM

Jenna, ni blo mišljeno sarkastično ermm.gif Jaz res to delam biggrin.gif

In se vsekakor strinjam, ker tudi meni holivudski beli nasmešek, pomožnosti na zagorelem frisu, deluje enako odbijajoče kot npr. umetni nohti, podaljšani lasje in razni ostali nenaravni detajli na človeku.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#19 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 03 June 2006 - 08:52 AM

Beli zobje.. smile.gif Raje ful preveč beli kot pa ene rumene škrbine.
Pri zobozdravniku si nikol nebi dala belit, ker pride totalno predrago.(neke keramične prevleke so, a niso?) In ja, tako totalno umetno zobovje (čist poravnano, pa zglancano&pobeljeno) mi je pa tud odbijajoče(ampak, kot sem že rekla, velik manj kot nepoštimano zobovje:)
Ka pa vem, kakega domačga recepta da bi revolucionarno pomagal najbrž da ni. Soda bikarbona+limona, je rekla metal girl? Nevem. Bi mogoče kdaj sprobala.

Več kalcija v sklenini-bolj beli zobje. mlekec&ostali mlečni izdelki pa dost vitamina d. Pa sončka. Pa nekaj maščobic z vitaminom d(ker ni topen v vodi, dobimo ga s hrano, predvsem z ribami in ribjimi izdelki, z vitaminom D obogateno hrano ali pa s tvorbo vitamina D v koži(sonček)).
pa japke:) fajn zglancajo zobe noo! biggrin.gif
(Sam morda se pojavi problem že na začetku, namreč presežki kalcija v telesu se uravnavajo tako, da se več izloča ven iz telesa s sečem, ali pa se skladišči, prredvsem se nalaga v kosti. Kolko ga dejansko pride do zob&sklenine nimam pojma. Bol mal, pomoje)

mam pa doma en polisher, ga je sestra nabavla, sam nevem kk je kej zadeva agresivna tk da se zdj uni beli zobi na embalaži dokaj neaktivno smejčkajo s police, ker ga ne upam uporabit, sestavin ne najdem, ker smo škatlico stran vrgli, na tti embalaži pa nič ne piše.

okej to je p afse kar js vem o tem:)


Ps, smetanca, hehe, nekaj pa res vem;)

  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#20 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 03 June 2006 - 10:40 AM

uf...pa ka si ti kaka dohtarca das tok razgledana vsepovsot?
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users