Jump to content


Photo

WISHLIST


  • Please log in to reply
1215 replies to this topic

Poll: Najraje nakupujem: (147 member(s) have cast votes)

  1. negovalno kozmetiko (65 votes [44.22%])

    Percentage of vote: 44.22%

  2. dekorativno kozmetiko (82 votes [55.78%])

    Percentage of vote: 55.78%

Vote Guests cannot vote

#21 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 December 2005 - 09:49 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Tanjci)
ti si prava hijena za te zadeve biggrin.gif biggrin.gif

se spomnem, da sem jo še tuki gor na forum limama, ko smo se pogovarjale o stvareh ki ful dišijo... grem mal pobrskat


No dej prosim pobrskaj, bom večno hvaležna! wink.gif

evo neki o tem piše tuki (je Špela vedla takoj kaj mislim smile.gif )


o CAMERA READY
Tigi Catwalk Camera Ready
Tigi Catwalk Camera Ready
Camera Ready Shiner and Defrizzer.

Watermelon scented Camera Ready.
Get super shiny hair with this fabulous light-weight shine spray. The water resistant formula will soothe fly-aways and condition the hair.

Suitable for any hair length and texture.
IPB Image


dober je drugač tud tale Head Rush (tud za svetleče lase... podobno kot Gliss Kur sprejček "sej-več-ker")
IPB Image
  • 0
Posted Image

#22 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2005 - 09:49 PM

QUOTE(DiLeMa)
Špela, si me spomnila zdej ko si omenila te negovalne izdelke za telo od Tigija ... a to se že dobi pri nas?


menda ja, od jeseni. bom pa v kratkem frizerja poklicala in ga povprašala o tem. vprašanje pa, kere linije/izdelke pri nas sploh prodajajo ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 09:53 PM

Če se ti ne mudi izvedet pred ponedeljkom, potem ti ni treba klicat in ti jaz takrat poročam ker grem itak kupit nekaj Tigijevih zadevščin pa bom mimogrede povprašala.

Tanjci ... hvala, ti prijazno bitje, ki ustrežeš mojim 'lasnim' kapricam. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2005 - 09:54 PM

QUOTE(DiLeMa)
8k za body butter? Ojej ... to je pa že ekstravaganca. biggrin.gif Koliko ga je pa notr? Zihr kakšnih bornih 200 mL ...

Kolk stane pa parfum Simply?

Parfum je stal okoli 8k za 30ml.

Ja, po moje ni kaj dosti manj za BB, ej. ermm.gif Količina pa je tudi nekje takšna, kot si ti napisala, ja. ermm.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#25 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 December 2005 - 10:01 PM

QUOTE(DiLeMa)
Tanjci ... hvala, ti prijazno bitje, ki ustrežeš mojim 'lasnim' kapricam. wink.gif


IPB Image

here at your servise, "queen of Gliss Kur" IPB Image

biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 10:07 PM

Hvala lepa ... morm rečt, da si moj najljubši podanik! biggrin.gif wink.gif

DiLeMa ma te rada! :love5:
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 December 2005 - 10:11 PM

IPB Image
  • 0
Posted Image

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 10:38 PM

A mi lahko katera pove, če vsebuje tale sprej Camera Ready kakšen slab alkohol? Ima mogoče katera še embalažo doma? Ker na netu nikjer ne najdem sestavin!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 December 2005 - 11:02 PM

QUOTE(DiLeMa)
A mi lahko katera pove, če vsebuje tale sprej Camera Ready kakšen slab alkohol? Ima mogoče katera še embalažo doma? Ker na netu nikjer ne najdem sestavin!


cyclomethicone, alcohol denat (sd alcohol 40 cool.gif biggrin.gif , phenyl trimethicone, oleyl alcohol, c12-15 alkyl benzoate, parfum (fragrance)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2005 - 12:02 AM

.

Uhja, jaz bi tudi imela kar vse te po vrsti negovalne izdelke za telo od Tigija!!!


.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 December 2005 - 12:10 AM

[quote=Špela]cyclomethicone, alcohol denat (sd alcohol 40 cool.gif biggrin.gif , phenyl trimethicone, oleyl alcohol, c12-15 alkyl benzoate, parfum (fragrance)
tale 40 je sigurno ta dober biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Posted Image

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 December 2005 - 09:26 AM

[quote=Tanjci]
tale 40 je sigurno ta dober biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ja, medtem ko je 39 katastrofalen! biggrin.gif biggrin.gif

Hvala za sestavine, Špelca! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 December 2005 - 10:06 AM

Hmmm... kaj bi mela? Rajš me vpraš kaj ne bi mela biggrin.gif
tok mam te kozmetike, da še sama ne vem kam bi jo dala pa jo še kr kupujem, uporabljam pa samo barvico pa maskaro za oči.
  • 0

#34 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2005 - 10:38 AM

Želim si eno res dobro maskaro, ker imam redke in dolge trepalnice in se zdaj odločam med make up factory, lorealovo volume shocking in eno iz max factorja...težka odločitev ermm.gif
Imela bi še Miss Dior cherie parfum ampak ga nebom nikol dobla razen če si ga nebom sama kupla (če je taak drag biggrin.gif ).
Pa one nalepkice za nohte bi mela (za okras)
  • 0

#35 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2005 - 10:42 AM

QUOTE(bellini)
Pa one nalepkice za nohte bi mela (za okras)

a si že šla pogledat v DM? tam imajo od Fingr'sa cenej kot v Milrju... Men so ful hude. Zdej sm si jih napopala, že padajo prve pohvale ... biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#36 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 09 December 2005 - 10:48 AM

QUOTE(URŠKA)
QUOTE(bellini)
Pa one nalepkice za nohte bi mela (za okras)

a si že šla pogledat v DM? tam imajo od Fingr'sa cenej kot v Milrju... Men so ful hude. Zdej sm si jih napopala, že padajo prve pohvale ... biggrin.gif


Ne mi lušte delat!!! Bom morala fanta prepričat da me pelje v mesto..samo sem mu danes dala dopust biggrin.gif Kaj to majo v vsakem DM-u al v vseh tudi bolj manjših..in kje jaz to najdem na kateri polici, tak ko so pilice itd?
  • 0

#37 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 09 December 2005 - 10:53 AM

QUOTE(bellini)
Ne mi lušte delat!!! Bom morala fanta prepričat da me pelje v mesto..samo sem mu danes dala dopust biggrin.gif Kaj to majo v vsakem DM-u al v vseh tudi bolj manjših..in kje jaz to najdem na kateri polici, tak ko so pilice itd?

Imajo tudi v manjših, zraven ali na vrhu onih poličk za make-up (Nivea, Max Factor, ipd...) blizu blagajne. Če pa ne najdeš pa vprašaj katero prodajalko kje imajo izdelke za nohte.
Mislim, da ne bi smel biti problem, pa good luck v prepričevanju fanta biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 December 2005 - 10:53 AM

Bellini ne si nabavit Volume Shocking ker je tisti glavniček shit in čisto zlepi trepalnice, da zgleda tak kot tri debele pajkove noge in delujejo trepalnice še bolj redke. biggrin.gif Iz tega vidika je potem dost boljša Double Extension.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 December 2005 - 11:09 AM

QUOTE(bellini)
Pa one nalepkice za nohte bi mela (za okras)

ej tud v Interšopih jih imajo... ful pocen (jst sem kupla v unem na Bežigrajskem dvoru, bliz Kina Bažigrad - če še obstaja... v glavnem pod Petrolovo stavbo)
  • 0
Posted Image

#40 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 09 December 2005 - 11:09 AM

Bažigrad pa res IPB Image
  • 0
Posted Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users