Jump to content


Photo

Šminka - REVLON Moisturestay Lipcolor


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 November 2006 - 09:30 AM

IPB Image

Gre za zelo kvalitetno šminko, ki na ustnicah zdrži zelo dolgo časa, poleg tega pa jih ne izsuši. V SLO se jih še dobi, drugje po svetu so jih žal ukinili iz prodaje.
Ob nanosu se čuti pekoč občutek, ker šminka vsebuje mentol. Morda zaradi tega tudi tisti obljubljani Plump up učinek. Morda.
Dobi se v komaj kakšnih 5 odtenkih, najbolj univerzalen in lepo rdeč pa se mi zdi Kiss, ki ga premorem tudi sama. Vsi odtenki so zelo temni, samo Kiss izstopa.
Cena je okoli 1700 SIT. Embalaža je zlata, kovinska in zelo sofisticirana.
Priporočam vsem, ker to je res čudovita šminka.

5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 November 2006 - 07:04 PM

5/5
Sama sem imela živordeč odtenek, super obstojnost, malo plump up učinka. Če imate suhe ustnice, dajte prej gor kak vlažilec.
Porabila do konca ;)
  • 0

#3

  • Guests

Posted 07 November 2006 - 10:41 AM

Js ga mam v temno rdeci barvi (odtenek FAWN), ki je cist mal temnejsa od barve mojih ustnic in nardi na njih res lep ucinek. Malo poudari, da so bolj polne in zive, pa zelo fajn jih tudi navlazi, skoraj kot kaka labela, s tem da barva in vlazenje ostaneta res dolgo (ce si je ne pojes iz ustnic smile.gif ). Poleg tega je embalaza res krasna, ne mores sploh primerjat z vecino plasticnih smink, ki so milo receno grde, cetudi sluzijo svojemu namenu. Tale je pa res.. elegantna.

5/5
  • 0

#4 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 10 December 2006 - 05:56 PM

moja prva ta boljša šminka in je res taboljša

vzela sem odtenek flesh in zgleda res kot mesek smile.gif

lepo obstojna, čeprav jaz ponavadi šminko kar pojem dol, na začetku malo pekoč občutek čeprav nemoteč in hitro izgine, lep fensi etui

zelo rada jo nosim
minus pa dobi zaradi zelo malo izbire odtenkov-vse so nekje bež-kožno-rjavo-oranž (če si lahko predstavljate tako barvo smile.gif ), en ali dva odtenka sta rdeče, to pa je tudi vse. vsi obstoječi odtenki so lepi, vendar bi želela še kakega v npr roza barvi

kljub premalo odtenkom: 5/5
  • 0

#5 žabica

žabica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1227 posts

Posted 29 December 2006 - 02:03 PM

jst sm tudi uporabljala to šminko in mi je bila res najboljša..ampak ko mi jo je zmankalo sem jo iskala po trgovinah in je nisem nikjer videla in ne vem kje jo prodajajo...???
drugače je pa ocena:5
  • 0
"Raje bi imela en cvet in lepo besedo od prijatelja dokler sem živa, kot pa polni tovornjak cvetja ko umrem!"




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users