Jump to content


Photo

Gloss - AVON Arabian Glow Bronze Horizon Lip Gloss


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 September 2006 - 07:42 PM

Tole je pa moja nova, strašno velika ljubezen ... mmmmmm!! Gre za lip gloss iz bronzing poletne linije, je prekrasno mazljiv, popolnoma nič lepljiv (ampak res nič) ustnice naredi prekrasno mehke in gladke, meni delujejo navlažene in sploh take prelepe, gloss je tudi precej obstojen in enakomerno zbledi oziroma izgine, ne nabira se v kotičkih ust. Imam ga v odtenku pink (mislim, da sta samo dva odtenka) ki pa sploh ni pink, ampak je naravnost presunljivo lepega bežkastega odtenka, samo s hintom čisto nežne svetlo rožnate, daje prekrasen naraven rezultat z zelo finim in drobnim zlatim shimmrom, ki se ga na ustnicah ne čuti ... res zelo prefinjeno izgleda in paše takorekoč k vsakemu mejkapu in za vse priložnosti. Ustnice zaradi tega subtilnega shimmra delujejo prav zares bolj polne, mikavne in sploh prekrasne, jaz se skos v ogledalo gledam. =) Vonj je nekoliko kokosast, bolj v smislu krem za sončenje, ampak ni osladen, ima neke primesi svežega, uglavnem meni zelo prijetno diši.

Ovojnina je zelo lepa, sicer gre za tubico, ampak izgleda stajliš, tudi aplikator je čisto fajn in se da z njim prav solidno namazat. Cene na žalost ne vem, ker mi je bil gloss podarjen, sklepam pa, da je okoli tisočaka, mogoče več ... vsekakor pa pod 2k.

IPB Image

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users