Jump to content


Photo

AKTUALNO: NEGA IN ZAŠČITA LAS POLETI


  • Please log in to reply
108 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 April 2008 - 01:20 PM

Meni zdej NIČ ni jasno. A nisi ti, november.rain rekla, da imaš od Keune sprej? Zdej pa praviš, da imaš regenerator, ki se izpira, tega v tubici.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 April 2008 - 01:21 PM

QUOTE(DiLeMa @ 22. 4. 2008 - 14:13) View Post

November je rekla, da ima sprej. To, kar ti Tyasa omenjaš, pa ni sprej, ampak pač običajen regenerator za lase v kremi, ki se izpere. Meni je sicer fenomenalen, že ene tri leta ga vsako poletje kupujem in tudi letos ga bom.


A tisto je krema?A ni olje?Mislim da imata pa precej podobne sestavine.

  • 0

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 April 2008 - 01:23 PM

Js jokam. cry.gif NIČ te ne razumem - a lahko poveš, katerega na sliki imaš? Kateri po vrsti iz leve proti desni? Je v tubi ali v spreju?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 22 April 2008 - 01:29 PM

Na njihovi spletni strani so naslednji izdelki iz Sun Care linije:

Care Line Sun Care Shampoo Hair & Body
Care Line Sun Care Protection Oil Hair & Body
Care Line Sun Care Hair Styling Sun Protection
Care Line Sun Care After Sun Hair Treatment
Care Line Sun Care Gelee Spray Styling

Tako da mene tudi zanima sedaj kaj imaš ti november.rain smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#25 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 22 April 2008 - 03:34 PM

Pa Tigi smooth&shine fashionista kremica baje - tako piše - ščiti pred UV-žarki. Koliko pa je v tem resnice, ne vem. Če oni od Balee sprej res ni vredu, ga ne bom kupovala.
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 April 2008 - 02:42 PM

Trije super linki na to tematiko:

http://www.sheknows....ircare/7151.htm

http://www.sheknows....ircare/5716.htm

http://www.sheknows....rom-the-sun.htm
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 April 2008 - 02:47 PM

Če kdaj trpim, trpim na jadranju, kjer ne morem nucat vode za spiranje las cry.gif V celem tednu lahko le 1x ali 2x, ko napolnimo rezervoarje, sperem sol z las IPB Image
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 April 2008 - 02:51 PM

Če stevečinoma skos na jadrnici in ne hodite naokol ter te ne moti, da imaš mastne lase, potem jih natiraj s kakšnim oljem, ki bo raztopilo sol in vlažilo lase, da jih ne bosta sol in žgoče sonce čisto 'pojedla'.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 24 April 2008 - 02:56 PM

Hvala, bom.
Mam več ali manj skozi narahlo spete s krokodilčki v figi, ki jo na vsake toliko natiram s Smooth&shine. Se bom letos še bolj potrudila!
Če sem na soncu, mam rutico na glavi. Bogi laseki cry.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 April 2008 - 03:05 PM

Jaz imam poleti strašne procedure, ampak se splača, ker pridem po 10 dneh morja domov s tako lepimi lasmi, ko bi ravno prikorakala od kakega vrhunskega frizerja, hehe. Dam pa vsako jutro pred odhodom na plažo na suhe lase malo kakšnega olja, posebej vtrem v konice, sabo pa vzamem vlažilni sprej z UV zaščito in se cel dan po malen špricam, da so lasje lepo mehki in voljni. Ko pridem popoldne s plaže, pa nujno takoj pranje z nežnim šamponom, ki ga še dodatno razredčim z vodo, potem pa na dobro obrisane lase kakšna hranljiva zadeva vsaj za eno uro (lani sem imela od Keune dva regeneratorja in sicer rekonstruktor in tisti regenerator iz Sun Care linije, prav za poleti, pa sta mi oba fenomenalna). Dragico sm isto gnala, da je skrbela za lase, ker ima že itak naravno dost suhe in bi bla brez nege katastrofa. So me pa druge punce ful čudno gledale (so ble še štiri zraven in vse pretežno kratkolase) češ zakaj uporabljam balzame in maske, če je to res treba. Je treba, ja ... če hočeš imet lepe lase. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 02:36 PM

Jaz sm danes naročila celo Revlon Professional INTERACTIVES Sun Care kolekcijo, ki vsebuje te tri zadeve:

IPB Image

IPB Image IPB Image IPB Image IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 April 2008 - 05:03 PM

Dilema,a stvari vsebujejo silikon?A napišeš sestavine pod temo sestavine.Pliss angel1.gif

Torej,nisem mogla zdržat da nebi šla v Muellerja še enkrat pozijat tole kolekcijo in svoj sprejčič.In ker je bil nov nisem na pamet vedla kako se mu reče.Skratka moja ugotovitev...zamenjala sem ga z Phyto protein sprej(tega imam doma),ker sem si najbolj zapomnila da ima notri UV zaščito in pa proteine....(in še in še).Je pa moja zadeva regenerator zato se mi je malce čudno zdelo ko je ena napisala vse zadeve pa tam ni bilo regeneratorja,ampak samo treatmant.Moja stvar se pa spere(oz. se ne spira samo na zelo suhih laseh,jaz ga uporabljam karpo pranju in ga NE spiram...pa ne zato ker bi imela suhe lase ampak ker se mi zdi da je boljši učinek.)No skratka sem šla pa danes preverjat še sestavino iz care linije,sun protect in videla da vsebuje silikone in da je moj 10x boljši po sestavi.On ne vsebuje tolko proteinov in izvlečkov.

Ja,zdej sem se pa razgovorila.Upam da me zdaj razumete kaj sem misla. biggrin.gif

QUOTE(Adriane @ 24. 4. 2008 - 15:47) View Post

Če kdaj trpim, trpim na jadranju, kjer ne morem nucat vode za spiranje las cry.gif V celem tednu lahko le 1x ali 2x, ko napolnimo rezervoarje, sperem sol z las IPB Image


Kaj pa če bi ono kapo dala na lase ko se uporablja na bazenih...malo čudno bi zgledalo ampak vsaj tvoji lasje bi bili varni biggrin.gif

  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 05:08 PM

Jaz imam od Keune Keratin Volumizer zdej in mi je dobesedno enkraten. Brez silikonov, pa z ogromno proteini/keratinom in pantenolom. Naredi pa mi take bolj konkretne lase, skoraj malenkost trde, ampak na pozitiven način - potem ful lepše stojijo, niso tako pretirano svileni.

Aja, pa tole od revlon professional sem naročila preko neta in se mi niti sanja ne, kakšne so sestavine. Sem vzela na blef, ker sem že imela od Revlona zadeve, pa mislim, da so zelo kvalitetne. Sploh tisti regenerator v spreju, ki sem ga nekaj časa uporabljala, je bil sestavinsko fenomenalen. Sicer z nekaj silikoni, ampak drugače neoporečen in je tudi naredil čudovite lase. Če je tale kolekcija sestavinsko kvalitetna (v kar sploh ne dvomim) me tudi silikoni ne bodo motili, sploh pa za poleti verjetno niso tako švoh.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 April 2008 - 05:13 PM

Ja tud js sem včasih mela keratin volumizer.Anpak mi je tale regenerator protein spray kot volumizer.Imata pa oba preeečudovite sestavine.protein spray malenkost več izvlečkov kot volumizer ampak vseeno,izredno kvalitetno.
A Revlona še nisi dobila?
Za šampon ti zagotovim da silikonov nima,je nekje srednje bogat in z UV zaščito.
Za balzam pa za ono pa nevem.Tole že jaz en mesec gledam ampak kajpa vem za balzam in ono kremco,ki se ne izpira.
  • 0

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 05:23 PM

Ko dobim (pomoje že jutri) seveda podam sestavinsko poročilo, pa se boš potem morda lažje odločila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 25 April 2008 - 05:25 PM

WUHU!Okej,no daj.

A ima avokadovoolje UV zaščito(mislim da jo ima zelo malo ampak nisem 100%)
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 April 2008 - 06:02 PM

Jaz samo za sezamovega vem, da ima, za ostale pa nimam pojma.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Lejkica

Lejkica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 358 posts

Posted 29 April 2008 - 09:00 AM

Men se pa sploh ne da tok skrbet. Če sem v hotelu, pol si splaknem sol vsak večer in dam gor Kerastase masko za po soncu, če sem pa v prikolci, si pa na par dni splakujem. Se mi ne da v tistih tuš kabinah matrat, pa nikamor ne morem dat vse te pakunge šamponov, balzamov, mask, ker ni poličke tm... in pol se mi vse vali po tleh... popizditis dobim.

Grem pa vedno takoj po morju k frizerju in je vse spet lepo. IPB Image
  • 0

#39 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 29 April 2008 - 09:16 AM

QUOTE(november.rain @ 25. 4. 2008 - 18:03) View Post
Kaj pa če bi ono kapo dala na lase ko se uporablja na bazenih...malo čudno bi zgledalo ampak vsaj tvoji lasje bi bili varni biggrin.gif
Niti malo me ne mika sprobat, kako se obnese guma pod 32 stopinjami. Dalmatinsko sonce ni ravno zabavno.
Te kape se ne obnesejo najbolje pri potapljanju. Sploh če imaš toliko las pod njimi kot jaz.
Kljub temu hvala za predlog. smile.gif

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#40 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 29 April 2008 - 11:49 AM

Meni pa predvsem morje (in sonce) naredita najbolj nikakve lase, kar je možno (če si jih ne negujem), zato se mi še kako da negovati, tudi če sem na morju. Saj mi ne vzame več kot slabo urco. Pač tisti čas ko mam masko al pa kaj drugega gor še kaj drugega vmes nardim. Če pa bi imela čisto ravne lase in ne nagnjene k suhosti, pa si mi jih najbrž ne bi bilo treba negovati - pač nimamo vse sreče s tem. Ženske smo pripravljene res potrpeti marsikaj včasih, res.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users