Jump to content

Photo

šampon za lase

• Please log in to reply
865 replies to this topic

#861 Matilda

Matilda

Snowflake on fire

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10830 posts

Posted 09 August 2018 - 07:13 PM

Ste našle kak dober in poceni šampon za suhe lase v zadnjem času, da ne naredi kupa slame iz las? Nakupa 4kids and us ne bi več ponovila, pa več kot 5 € tudi ne bi dala za nekaj, kar ne morem vedet ali sprobat, če mi bo ustrezalo.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

#862 Podgana

Podgana

Miss Havisham

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9123 posts

Posted 09 August 2018 - 08:48 PM

Meni je ok Elseve z glino. Imam barvane blond in mi nic ne izsusi in lasisce tudi ocisti. Se balzama ne rabim.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

Tumblr

#863 _Mayckica_

_Mayckica_

sramežljivec

• Člani
  • 79 posts

Posted 10 August 2018 - 08:23 AM

Tudi jaz sem zelo zadovoljna z njim, ga uporabljam že vsaj pol leta

• 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#864 Emily

Emily

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10298 posts

Posted 10 August 2018 - 11:30 AM

Meni zadnje čase ful pašejo od Pantene šamponi, sicer imam tistega za prhljaj ampak mi naredi ful lepe lase. Itak imajo vse linije tudi za suhe lase. Mogoče preveri.

4kids and us tudi mene ni navdušil v teji meri, da bi ga še kdaj kupila. Ni sicer totalno zanič, ampak za to ceno mi ni naredil dovolj čudeža na lasišču. Pa tudi prehitro se porabi, predvsem če si še nepazljiv in ga imaš veliko na mokrem. 

• 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.

#865 _Planet_

_Planet_

human search engine of cudovita.si

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17526 posts

Posted 13 August 2018 - 10:08 PM

Jaz sicer zaradi prhljaja zadnji dve leti uporabljam na lasišču en lekarniški šampon, sicer mi je pa za suhe lase že vrsto let super Joico Moisture recovery, niti balzama nisem potrebovala. Se pa ne spomnim več, koliko kaj stane.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#866 tasika

tasika

Sassenach

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11444 posts

Posted 11 September 2018 - 08:10 AM

Je katera že poskusila šampone iz te linije? So brez silikonov, parabenov in sulfatov, torej CG odobreni. :)

ext.jpg

• 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users