Jump to content


Photo

Katere barve za lase uporabljate?


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#21 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 21 November 2005 - 04:19 PM

Tole ne sodi sem, ampak moram vam povedat, da sva se z Rej-o po čistem naklučju spoznali in da ima ful, ful dobro barvo las - naravno.
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 November 2005 - 04:38 PM

Ja, Rea je res ful srečnica ... da je naravno blond. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 21 November 2005 - 08:30 PM

QUOTE(Verja)
Tole ne sodi sem, ampak moram vam povedat, da sva se z Rej-o po čistem naklučju spoznali in da ima ful, ful dobro barvo las - naravno.

joj mene,verja,kok mi je zdj začel hitr srce bit,k sm tole prebrala..haha,ma sj ne vem,tko na trenutke mi je kr ok barva ampak včasih bi si pa želela met mal bl svetle.Verja teb se zdi to blond barva,kar mam jz?Tko kako bi jo opisala,ker sama full ne znam ocent točno.
mogoče pa bom dala gor slikco las,da boste povedale,hehe.
(ampak,a me zastopte,da se težko sama oceniš ipd...men se full zdi,pa kle ne mislm izključno na lase ampak na karkol na nas samih)

drgač sm pa dans slučajn vidla v enm reklamnm katalogu l'orealovo barvo (feria al ferie-ne vem kako se napiše) in je full pocen-1300- se mi zdi, da ko sem se še barvala,da so ble barve full dražje- tudi cene ostalih barv...!)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#24 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 November 2005 - 08:00 AM

Rea ima, če mene vprašaš lepo naravno blond barvo, tako bi jaz takoj imela, jaz imam sicer barvane las, vendar osnova mojih je tudi svetla, oz. temno blond - svetlo, svetlo rjava.

Opis Reje (malo za hec), ker pravi, da se težko komentira smile.gif

Je suhcana zelo lušna punca, z lepo blond barvo in pomoje nežnim karakterjem smile.gif NE SE BARVAT!!! - to je moje mnenje
  • 0

#25 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 22 November 2005 - 08:15 AM

Rea, res ne vem zakaj se mi dozdeva, da mava podobno barvo las..tud jaz ne vem kako bi jo opisala ni,nlont, ni rjava,...včasih sem mela pa čist bele-blond.
No, če je res tako, kot pravijo, da je lepa barva se ne barvat. Jaz se sedaj že pol leta nism pa mi je moja barva ful všeč ratala, blond mi jih je pa uničla, do konca.
Vedi pa, da ko se enkrat pobarvaš, se barvaš pol ful časa (narastek)...

No to je moje mnenje,lp
Pika
  • 0

#26 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 November 2005 - 08:20 AM

Ja Pika ima prav, ko se začneš ni konca. Jaz sem si hotla pustit mojo barvo vendar mi ne rata, potem imam še problem z mastnimi lasmi (sedaj ne toliko zaradi volumen trajne) vendar se pobarvam, da lase razmastim, če ne drugega.

Razmišlam pa, da bi si dajala pramena svoje naravne barve in bi mogoče v enem letu dosegla svojo barvo, vendar se za to še nisem odločila 100%
  • 0

#27 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 November 2005 - 09:51 AM

js sem si zdej lepo pustila, da so mi zrasli lasje naravne barve, ker mi itak ni blo take panike z narastkom, ker mam bolj temne rjave (barvana sm bla pa na črno in se pač par mescev nisem pobarvala), pa se mi zdi, da lepo pride. mal spremembe po nonstop črni par let ... se mi zdi zdej full svetla barva, pa je temna rjava. smile.gif sigurno se pa še bom kdaj pobarvala - na črno, seveda.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#28 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 11:51 AM

QUOTE(Verja)
Rea ima, če mene vprašaš lepo naravno blond barvo, tako bi jaz takoj imela, jaz imam sicer barvane las, vendar osnova mojih je tudi svetla, oz. temno blond - svetlo, svetlo rjava.
Opis Reje (malo za hec), ker pravi, da se težko komentira smile.gif
Je suhcana zelo lušna punca, z lepo blond barvo in pomoje nežnim karakterjem smile.gif NE SE BARVAT!!! - to je moje mnenje

ok...dost,ne me več opisovat laugh.gif .(cccc:))
glede karakterja se motiš-meni se cufa,se pravi imam mile in podiivjane trenutke.

Jz se že 2 leti ne barvam,prej,ko sem se pa,pa nikoli ampak res mikoli nisem imela probleme z rednim barvanjem lase...narastak se mi sploh ni močno vidlo,full lep prehod las sem imela,nekakšno zlivanje pramenov sem mela,in ko sm bla pobarvana so vsi mislili,da je naravna barva.Barvala sm se pa in po celotni dolžini las(ene 2krat...takrat se je mogoče že mal vidl)in pramene ene barve al pa pramene več barv,no in k sm si to delala,si tud nnism full pogosto na 2 mesca al 3 mesce ,...pomojm 1 krat na let,kaj takega,full u izi sem jaz imela to barvanje,ker sm mela full srečo.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#29 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 22 November 2005 - 02:03 PM

Rea mal heca mora bit, men si o.k. smile.gif Ful mi je blo o.k. k si mi zaupala (zaradi hlač - jutri jih grem iskat k krojaču), res to mi je blo the best.

Drugač pa a si se barvala doma al pr frizerju?
  • 0

#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 November 2005 - 03:44 PM

QUOTE(Verja)
Rea mal heca mora bit, men si o.k. smile.gif Ful mi je blo o.k. k si mi zaupala (zaradi hlač - jutri jih grem iskat k krojaču), res to mi je blo the best.

Drugač pa a si se barvala doma al pr frizerju?

ja,hvala,a ne! sj mene ne bi pobral,če bi jih ukradla biggrin.gif ti(oz. pač katerakoli druga oseba,ki bi jih kupla) pa bi žvela z ''bad karma''....hhe biggrin.gif
ja,mešano je bilo-pramene vedno frizer,barvanej po celotni glavi pa enkrat frizer,ostalo 2ene 2krat pa sama doma oz. prjatlce.
Sam ne vem kero barvo točn sm uporabljala.Spomnm se sam,da sm mela probleme z rdečim pigmentom in,k sm enkrat kupvala barvo v trgovini je stala zraven mene ena gospa k mi je rekla da je ona drgač frizerka in mi je pomagala in svetovala.In je rekla,da nej nikoli ne kupim barve,ki ima številko 3 al nekaj takega(ne vem več,je že blo kakih 5 let od tega in se ne spomnim pa tudi spoznam se ne na te zadeve) vem sam,da je neki bluzila s številko 3 blink.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 November 2005 - 07:10 PM

o shiiittt kaj se je men dons zgodil!!!
Kupla sm barvo od subrine...biserno blond..in mi zdej lasje vlecejo na zeleno barvo!!!!sgsdshfdsg
znorela boM!!!!
jst sm drgac skos uporablala trio color sm bla fuul zadovolna ampak valda tko kot vse dobre stvari, so tut to barvo dal iz prodaje pa sm mgola zdej to kupt in morm rect da mi gre kr na jok rolleyes.gif sploh ne vem kaj nej zdej nardim kako si nej popavm!? sad.gif
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2005 - 07:12 PM

Lejck men se je to zgodil ene dve leti nazaj ko sem se iz blond las barvala na rjave ... sem imela potem rjavo - zelene ... obupno je izgledalo, sploh konice so bile čisto zelene. biggrin.gif

Sploh pa ti biserni odtenki barv niso fajn ... še najbolš pridejo razne pepelnato blond variante ... je najmanj možnosti, da si živo rumen ali pa zelen.

Poskusi zadevo prikrit s Feria Color Booster barvo v odtenku Silver Blond ... to bi pomoje delovalo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 07:13 PM

QUOTE(lejck)
o shiiittt kaj se je men dons zgodil!!!
Kupla sm barvo od subrine...biserno blond..in mi zdej lasje vlecejo na zeleno barvo!!!!sgsdshfdsg
znorela boM!!!!
jst sm drgac skos uporablala trio color sm bla fuul zadovolna ampak valda tko kot vse dobre stvari, so tut to barvo dal iz prodaje pa sm mgola zdej to kupt in morm rect da mi gre kr na jok rolleyes.gif sploh ne vem kaj nej zdej nardim kako si nej popavm!? sad.gif



ooo boga...
zato se pa jst ne upam barvat doma ermm.gif
  • 0

#34 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 November 2005 - 07:22 PM

Dilema...a misls da ne bom pol siva? k to mi je pa se bol grozn!
DRgac pa tocn tko kot si rekla... na konicah se ful pozna in tm kjer sm mela ze tko dost posvetlene lase od sonca...na narastku k sm mela mal temnejse je ok ampak drugje pa omfG!!!!
Ves kasna sm, cist sm panicna zdej... bom probala un feria booster ce bo kej zalegl...upam rolleyes.gif
Dilema..vids jst sm prej tut skos uporabljala pepelnato blond ampak ta subrina je mela pa sam to takrt k sm sla kupt pa se eno slonokosceno pa sm se za to pol odlocla..in..napaka. no sej zdej ne kupm vec od subrine nikol barve za lase, to je 1x1.
cry.gif
  • 0

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2005 - 07:26 PM

Lejck, kakšna je pa tvoja naravna barva las?

Jaz se redno barvam s to Silver Blond, pa nisem niti malo siva ... na prejšnji strani sem nalepila sliko, kakšno barvo las imam ... kot vidiš, ni nič siva. Je prej bolj bela, siva pa nikakor ne.

Lahko pa poskusiš tudi z Wella Safira barvo v odtenku Svetli Sezam ... je zelo kvalitetna barva, bi tudi zaleglo pa še nobene možnosti ni, da bi bila siva ... mogoče je to še boljša izbira.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2005 - 07:28 PM

QUOTE(Princeska)
ooo boga...
zato se pa jst ne upam barvat doma ermm.gif


Potrebne je samo malo prakse in izkušenj ... po dolgoletnem barvanju (sama se že 7 let barvam na blond) avtomatsko veš, kako bo kakšna barva izpadla v resnici na laseh ... če nimaš tega filinga je res boljše, da se greš barvat v salon.

Jaz imam že tako izkušeno roko, da se vse kolegice pri meni barvajo. Bom začela kmalu zaračunavat. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 22 November 2005 - 07:29 PM

ja jessica ma ful lepo bavo jst sm mela tut tako PREJ. se tko mal bol svetle pramencke posvetlene od sonca...
sam dilema kako pa misls d abojo te barve prjele zdej k mam bol svetle k sm se glih pofarbala?
Drgac naravno mam jst svetlo rjavo-mal na temno sivo vlece.
  • 0

#38 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 22 November 2005 - 07:29 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Princeska)
ooo boga...
zato se pa jst ne upam barvat doma ermm.gif


Potrebne je samo malo prakse in izkušenj ... po dolgoletnem barvanju (sama se že 7 let barvam na blond) avtomatsko veš, kako bo kakšna barva izpadla v resnici na laseh ... če nimaš tega filinga je res boljše, da se greš barvat v salon.

Jaz imam že tako izkušeno roko, da se vse kolegice pri meni barvajo. Bom začela kmalu zaračunavat. biggrin.gif



ja, če maš pa izkušnje je pa kul...
sam jst se še vseen ne bi upala ermm.gif sploh nočm probat več. sm se enkrat sama, pa sm bla čist bela, jaooo
  • 0

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2005 - 07:33 PM

QUOTE(lejck)
ja jessica ma ful lepo bavo jst sm mela tut tako PREJ. se tko mal bol svetle pramencke posvetlene od sonca...
sam dilema kako pa misls d abojo te barve prjele zdej k mam bol svetle k sm se glih pofarbala?
Drgac naravno mam jst svetlo rjavo-mal na temno sivo vlece.


Bolj svetlo osnovo kot imaš, boljše bodo prijele barve. Torej zdej ko si na svetlo pobarvana, bo še bolj zaleglo. Poslusi s tisto Wella barvo in poročaj, kako bo ... moralo bi delovat. Pa lepo skrbno se pobarvaj, fajn vrti barvo v konice ... če bodo še kar ful zelene, bo pa še najboljše, da jih odstrižeš (tako sem jaz takrat naredila) ampak po moje ne bo treba.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 November 2005 - 07:37 PM

QUOTE(Princeska)

ja, če maš pa izkušnje je pa kul...
sam jst se še vseen ne bi upala ermm.gif sploh nočm probat več. sm se enkrat sama, pa sm bla čist bela, jaooo


Hehehe, ja sej to tud pride v zakup z izkušnjami. Sem bila že živo fluorescentno oranžna, bila sem tudi že rjavo-zelena, čisto siva ... vse to po pomoti, seveda ... pa sej sem mlada, si lahko privoščim bit malo odbita. biggrin.gif Pa sem tudi kar nekaj časa potem taka naokol hodila, me ni dost brigalo, kako me je folk gledal. biggrin.gif Pol pa počas dobiš srečno roko pri izbiri barve in je kul.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users