Jump to content


Photo

kodri???


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#161 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 19 January 2008 - 12:04 PM

QUOTE(tyasa @ 19. 1. 2008 - 11:04) View Post

Tole z robčki bi pa jaz tudi probala sam nevem koliko časa bi mi držalo.

TiTa, ali imaš ti naravno lase ravne ali že valovite, me zanima koliko časa so ti potem ostali lasje kodrasti smile.gif



naravno so moji lasje nikakvi-ne ravni in ne kodrasti.Taki pol-valoviti. Če hočem kaj iz njih, jih moram ali kodrati ali zlikati. Drži pa to ziher ene 3 dni, samo pač malo pošpricaš z lakom
  • 0

#162 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 19 January 2008 - 12:27 PM

QUOTE(TiTa @ 19. 1. 2008 - 12:04) View Post

naravno so moji lasje nikakvi-ne ravni in ne kodrasti.Taki pol-valoviti. Če hočem kaj iz njih, jih moram ali kodrati ali zlikati. Drži pa to ziher ene 3 dni, samo pač malo pošpricaš z lakom



mad.gif Js laka res ne prenesem na laseh... Take ful trde lase nardi, pa drugi dan je vse scufano in kokr js vem tud za lase ni lih dobro... hmm.gif
  • 0
Why so serious?

#163 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 23 January 2008 - 03:24 PM

Če bi meni držalo vsaj 1 dan bi blo že super biggrin.gif , bom probala pa vidla kako se bo obneslo smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#164 nnat

nnat

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 11 February 2008 - 09:08 AM

kupila to kremo od tigija- amplifier.
Uf....trdi lasje, ful trdi, lase ravne kot še n ikoli prej....na naravno malce skodrane.
Dali sva na mokre lase. Kje sva pogrešili???

  • 0

#165 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 February 2008 - 11:23 AM

Ne nanašaj na zelo mokre lase, ampak na vlažne (torej jih predhodno zelo temeljito, a nežno, sfrotiraš z brisačo). Pomembno je tudi to, da zelo šparaš s količino, če boš nanesla preveč, ti bo samo obtežilo lase.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#166 nnat

nnat

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts

Posted 11 February 2008 - 11:52 AM

SEM pa mislila, da sva preveč osušili lase....verjetno sva preveč dali,
lase do sredine hrbta dolge, sva pa 2x pritisnili. Prišla je katastrofa, ko sva razčesali, je bilo polno belih "svaljkov" na laseh...
  • 0

#167 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 11 February 2008 - 04:51 PM

nnat, 2 pritiska na pumpico sta absolutno preveč. Sama imam zelo goste lase do sredine hrbta, pa porabim približno za grah kreme, to je približno pol pritiska na pumpico.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users