Jump to content


Photo

Trajno odstranjevanje dlačic - izkušnje


  • Please log in to reply
246 replies to this topic

#181 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 July 2017 - 12:47 PM

IPL rabi kontrast. Torej v poštev ne pridejo ljudje z blond dlakami in svetlo kožo, pa ljudje s sivimi dlakami in tudi temnopolti ne pridejo v poštev. Jaz imam zelo svetlo kožo, dlake pa temno rjave - ne črne. Nisem najboljši možni kandidat, sem pa daleč od izvenserijske. Tako da bi IPL na meni moral prijet, ker je kontrakt zelo velik.


  • 0
Viens, reste ici!

#182 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 26 July 2017 - 12:50 PM

No, jaz tudi razmisljam o tem. Ce na meni ne prime pol ne more na nobenemu. Imam crne debele dlake (malo manj debele kot na gricku) po nogah in podpazduhi. Iz ene luknjice mi tud po tri take dlake poganjajo pod pazduho...
Pozimi sem pa itak bela kot stena. Mam si pa namen izposodit od prijateljice, ne kupit.
Porocajta dalje, ancka in ana.
  • 0
 

#183 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 July 2017 - 12:58 PM

Rahlo nehigienično je tole izposojanje po mojem mnenju. :D

 

Jaz po nogah praktično nimam dlak, tiste ki pa so, pa so mehke in blontne. Tam se torej sploh ne bom trudila, ker ne bo rezultatov. Brazilska + pazduhe pa je druga pesem. :/


  • 0
Viens, reste ici!

#184 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 26 July 2017 - 01:02 PM

Ana, pri meni je isto kot pri tebi, kar se tice odtenka koze in dlak. S tem da imam jaz tudi od kolen navzdol temne, so pa zaradi dolgoletnega depiliranja redke in tanke. Glavni problem so tudi pri meni pazduhe in bikini. Laser imam pa namen nabaviti proti koncu leta.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#185 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 July 2017 - 01:26 PM

Jaz si delam brazilsko. :D

Poročam skratka...


  • 0
Viens, reste ici!

#186 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 26 July 2017 - 02:09 PM

Prideš povsod zraven? :D


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#187 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 July 2017 - 02:13 PM

Ja :D


  • 0
Viens, reste ici!

#188 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16076 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 03 August 2017 - 04:49 PM

Neytiri kako je kaj z dlakami? :)

 

Jaz sem bila pred poletjem 2x na laserju, sicer se precej pozna kje je bil laser, ker dosi počasneje rastejo. Ampak se mi zdi, da mi jih je na eni strani kar dosti nazaj zrastlo, na drugi pa majn. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#189 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 November 2017 - 09:50 PM

Ana in Ancka, kako sta kaj zadovoljni z IPL-jem?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#190 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2017 - 10:04 PM

Jaz sem v fazi premišljevanja, če je v nosečnosti tole pametno uporabljat. V nosečnosti pa se itak skoraj ne rabim brit...
  • 0

#191 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 November 2017 - 10:04 PM

Jaz sem naredila 6 tretmajev pod pazduhami in potem nehala (lenoba), poznalo se je pa minimalno.

Dva tedna nazaj sem pa ponovno začela, ta teden moram ravno ponovit in poročam.

 

Trenutno še nisem relevantni primerek za podajat ocene, ker nisem dovolj pridna.


  • 0
Viens, reste ici!

#192 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82159 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 29 November 2017 - 10:37 PM

Razumem, ja. Jaz se kar ne morem odlocit za nakup, bom pocakala na vec ocen.

Ancka, a ni ponavadi obratno? :D
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#193 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6519 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2017 - 11:15 PM

Ne, v nosečnosti si manj dlakav (tudi jaz) :)
  • 0

#194 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 30 November 2017 - 07:35 AM

Jina, čisto odvisno od nosečnice do nosečnice. Tako da imam za kakšne 3/4 leta še mir, preden se hormoni spet postavijo v stare tire. Tudi lasje se mi občutno manj mastijo.
  • 0

#195 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26148 posts

Posted 30 November 2017 - 07:46 AM

No jaz pa nimam te sreče, dlake res rastejo počasneje, zadnje 3 mesece, ampak so pa povsod. Po obrazu sem prav puhasta, mozoljasta. Lasje so pa enaki kot prej :/. Sem pa ravno včeraj dobila kompliment, da se mi na obrazu nosečnost nič ne pozna, nisem nič zabuhla nič zatekla, kar je pa po svoje še boljše kot manj dlak :D


  • 0

#196 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 30 November 2017 - 08:08 AM

Meni sploh niso rasle v n pa lase sem si prala enkrat na teden. Mozoljev ze tako nimam, v nosecnosti jih pa sploh nisem imela.
Jaz sem sla zdaj ze parkrat na depilacijo in je obcutna razlika, na nogah pod koleni so postale manj trde, redkejse, bikini in stegna mi pa bp zdrzijo en mesec.
  • 0
 

#197 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 17 April 2020 - 08:37 AM

Jaz se poigravam z mislijo, da bi šla na trajno lasersko odstranitev dlak pod pazduho, ker bom dobila nekaj ekstra denarja pa je to stvar katero si želim že 10 let.
Da izgledajo ok si jih moram briti vsak dan pa še to se vidijo tisti črni mešički tudi če je koža na otip gladka.

Malo googlam pa je res milijon kozmetičnih salonov ki to ponujajo pa me zanima če je katera od vas bila oz slišala pohvale za kakšen studio v okolici Ljubljane.
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#198 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 17 April 2020 - 10:24 AM

Iz tega ne bo nic. To ni laser, ampak IPL, tako da ni to to, kar ti isces pomojem. Laser je pri dermatologu in je edina moznost, da bos dobila res trajen rezultat. Poglej Medilase, Medart, Dermacenter (on jamci uspeh)...
Cena pa priblizno ista verjetno.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#199 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 19 April 2020 - 09:30 AM

No saj to sem mislila, ne IPL ampak laser.

Gledala sem Skin Dermatologijo v Domžalah pa se mi zdijo kar navite cene, če gledaš redne, bom preverila še te katere si napisala
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#200 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 19 April 2020 - 09:41 AM

Koliko pa je? Ene 400 je drugje za 6 obiskov (kao en zastonj). Vcasih ima kdo 50% popusta.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users