Jump to content


Photo

Spužve??


  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 08 April 2006 - 05:25 PM

Bila sem v trgovini in potem sem jih zagledala. Saj veste katere mislim tiste velike, rumene in drage. Zakaj se uporabljajo ermm.gif: No vem, da so za kopanje. Ampak zakaj ermm.gif: ermm.gif:
  • 0

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 05:32 PM

a to je drago? blink.gif kok pa stane? ne vem, zmočiš jo in daš gor žajfo in si jo s tem nanašaš na kožo. za umivat, skratka. jaz mam raje lufo, torej mrežico. spužva bi mogoče prav prišla pri kakem blaznem razvajanju v kadi ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 April 2006 - 05:39 PM

Uporabne reči. Jaz imam kar eno navadno gobico za umivanje posode. Samo je 2x večja kot navadna gobica in tudi tisti del za drgnjenje ni oster. Kmečko, ampak uporabno. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2006 - 06:11 PM

Ja jst mam pa tole za umivanje. biggrin.gif

IPB Image

Ampak morm rečt, da mi ni lih za vsakodnevno uporabo. Tisto ribico mam bolj za piling, tisto mrežco pa tud bolj poredko. Nism lih fan tega. biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#5 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30705 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 April 2006 - 06:17 PM

Zame je mrežica za tuširanje ravno tako obvezna, kot zobna ščetka za ustno higieno, hehe..
res, ne morem se stuširat brez te mrežice, se mi zdi, da se sploh ne bi tako dobro umila samo z roko.

Sam to je itak čist poceni, ravno te dni sem kupila 4 v taki lični plastični torbici za 200 sit v uni trgovini 199.

Men so mrežice zakon!! tongue.gif
  • 0

#6 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 08 April 2006 - 06:52 PM

Ja ampak zakaj je ta spužva dobra ermm.gif: Kaj je njen namen ermm.gif: Enga mora imeti saj stane 1500 sit :!:
  • 0

#7 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2006 - 06:59 PM

QUOTE(barbara01)
Ja ampak zakaj je ta spužva dobra ermm.gif: Kaj je njen namen ermm.gif: Enga mora imeti saj stane 1500 sit :!:


Jah kaj je namen... umivanje, kaj pa druzga. Nevem pa kakšno špužvo ti gledaš za 1500?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#8 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 08 April 2006 - 07:01 PM

Ja tisto rumeno, ki je rastlina ali žival...
  • 0

#9 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 08 April 2006 - 07:25 PM

QUOTE(miss*sixty)


IPB Image

Js mam isto uno roza gobco biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#10 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 April 2006 - 08:44 PM

Raj za bakterije,men to ni všeč.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#11 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 08:47 PM

isto kot _M_, si sama ne predstavljam tuširanja brez lufe. mami je mela še neko rokavico, samo je mene full popraskala in sem si potem lufo (mrežico) omislila. pa geli se tko fajn spenijo na teh mrežicah.

barbara, mogoče so une spužve tako drage, ker so dejansko iz spužve, torej naravne. ne vem.

gobe so mi pa bolj tko filmsko biggrin.gif, da si z dečkom v banji pa ti on hrbet z gobo umiva. biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2006 - 08:57 PM

.
Jaz se nikakor ne morem umivat samo z rokami oz. brez tovrstnih pripomočkov - ker se skoraj nič ne peni, ful mila porabiš pa še bolj agresivno je vse skupaj in počutim se, kot da se nisem dovolj umila - če se drgnem, je filing takoj drug.
Uporabljam pa vse sorte - imam tudi ene take hm, sploh ne vem, kako bi se temu reklo...... kupla sem v Grčiji, iz naravnega materiala, nekega morskega, ful prepletene nitke. Sem si jo razrezala in dobla 5 teh 'umivalk'. So fine, ker ti še nardijo rahel piling. Drugače pa tudi te mrežaste 'rožice', pa one krpice za na roko.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 09:00 PM

QUOTE(Jenna)
kupla sem v Grčiji, iz naravnega materiala, nekega morskega, ful prepletene nitke. Sem si jo razrezala in dobla 5 teh 'umivalk'.


mislim, da vem, kaj misliš. lahko so tudi naštimane na lesene držaje ob strani, to ponavadi znajo spromovirat kot pomagalo za hrbet umivat. da daš diagonalno zadaj čez ramo.

jaz edino, ko se tuširam z oljem za tuširanje ne uporabim mrežice. ker se olje itak ne peni ne vem kako. samo malo ga z vodo v dlani razredčim in nanesem na kožo.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 April 2006 - 09:02 PM

Ja jz mam isto kt jenna nek naravn šit neka kumara trda
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2006 - 09:07 PM

QUOTE(Špela)
edino, ko se tuširam z oljem za tuširanje ne uporabim mrežice. ker se olje itak ne peni ne vem kako. samo malo ga z vodo v dlani razredčim in nanesem na kožo.

Ono mandljevo olje od L'Occitane, pa tudi olje od Niveje se meni kar precej penita na umivalkah!

Glede teh umivalk pa bojda misliš isto, ne vem. biggrin.gif Pa ko je suha je fuuul trda, v stiku z vodo se pa malo napihne in zmehča - pa spet ne preveč, sploh ob tuširanju. Če jo maš v bani en cajt, pol se pa kr ornk.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 April 2006 - 09:13 PM

[quote=Jenna]
Ono mandljevo olje od L'Occitane, pa tudi olje od Niveje se meni kar precej penita na umivalkah!

meni pa ne. pa za olje mi je boljši feeling, da ga nanesem z roko direkt.

Glede teh umivalk pa bojda misliš isto, ne vem. biggrin.gif Pa ko je suha je fuuul trda, v stiku z vodo se pa malo napihne in zmehča - pa spet ne preveč, sploh ob tuširanju. Če jo maš v bani en cajt, pol se pa kr ornk.

ne, ne misliva isto. z reo mislita isto.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 April 2006 - 09:14 PM

.

Okej. biggrin.gif




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 April 2006 - 09:17 PM

Jaz mam spužvo iz Grčije. Ne umivam se z njo.
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 08 April 2006 - 09:21 PM

QUOTE(rea)
Raj za bakterije,men to ni všeč.


nevem no, jst imam tudi nekako tak občutek, meni to ni ok..
  • 0

#20 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 08 April 2006 - 09:21 PM

js mam tut tako kt je una rozasta, sam da moja nima glave biggrin.gif mam pa tut eno grobo zadevo! sam men je najbolj, če se gel res peni.
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users