Jump to content


Photo

Moški Parfum


  • Please log in to reply
85 replies to this topic

#1 Amica

Amica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:pri tretji zvezdi levo

Posted 14 November 2006 - 01:05 PM

Imam problem:

mojemu fantu bi rada podarila parfum, pa ne vem za katerega se naj odločim: izbiram med Hugo Boss, Valentino in Lacoste. Sicer on uporablja Joop, ampak mu hočem kupiti takšnega, ki ga še ni uporabljal - pa seveda, da bo tudi meni všeč... sej ga bom jaz večino časa vohala.

Imate kakšne ideje? Kateri moški parfumi so pa vam všeč oz. kateru uporabljajo vaši dragi fantje?
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2006 - 01:08 PM

Kaj pa če bi ga pelala da skupi mal posnifata te zadeve? laugh.gif Mislim, parfume kupovat je precej rizično, ker se lahko zgodi, da njemu ne bo dišal.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15428 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2006 - 01:56 PM

Amica men noro diši moška Roma. Roma Uomo!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#4 Amica

Amica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:pri tretji zvezdi levo

Posted 14 November 2006 - 10:39 PM

ne morem ga peljat z mano v parfumerijo, ker potem ne bi bilo presenečenje! slap.gif
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2006 - 10:43 PM

Sej ni treba, da je presenečenje. laugh.gif Ma js sm taka, da nism glih mahnjena na presenečenja - najraj dobim za rojstn dan neki, kar mi je res všeč in mi je čist fino, če že prej vem kaj to bo in si zberem. Ampak verjamem, da marsikomu pol to mal zagreni oz. odvzame čar - meni ne. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Tankredi

Tankredi

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts
  • Location:Križe
  • Interests:vse in nič.

Posted 15 November 2006 - 05:34 PM

kupi mu deodorant ali after shave ali gel za tuširanje znamke, katere parfum uporablja (torej Joop). saj nima kompleta iste dišave, a? ker pri tipih se našteti artikli veliko hitreje porabijo kot parfum, zato se ni za bat, da bi mu zmanjkalo parfuma, podarjeni deodorant pa bi mu ostal..

ps: v skrajnem mu podari darilni bom izbrane parfumerije. če ni nič namignil, katero znamko bi rad, ne kupuj parfuma kot presenečenje.
  • 0
IPB Image
IPB Image IPB Image
IPB Image

#7 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 15 November 2006 - 07:28 PM

pomoje najbols, da gresta (kljub vsemu) kr mal 'tko' se mim ksne drogerije - ker mores tud videt, kaksen parfum izpade na koži.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#8 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 November 2006 - 10:42 PM

QUOTE(Dragica @ 14. 11. 2006 - 15:56) View Post

Amica men noro diši moška Roma. Roma Uomo!!

Ta je blazno všeč mojemu fotru, pa tudi meni lepo diši.

Sicer pa jaz trenutno na mojem dragem voham Pumo create in mi zelo lepo diši.

Samo tako kot so dekleta rekla, raje ga enkrat zvleči v drogerijo, kao da si moraš ti nekaj kupit, potem pa se ustavita pri parfumih in jih malo sprobajta, pa boš takoj vidla kateri mu je všeč. wink.gif

Če pa se ti zdi preveč tvegano kupit parfum zanj pa raje premisli o drugačnem darilu.
  • 0

#9 Amica

Amica

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts
  • Location:pri tretji zvezdi levo

Posted 18 November 2006 - 08:38 PM

ja, ja sej na blef bi blo res bedno... ravno to sm naredla že pred časom- skup sva šla v parfumerijo in sva ugotovila, da so obema najbolj všeč lacoste, hugo boss in valentino... zdej se pa odločam kterga bi mu kupla!
sicer imava pa oba ful podoben okus za parfume... on je meni za roj. dan (ko sva bla skupaj šele kakšen mesec pa pol) kupil parfum Hugo Boss - Intense, ki sem si ga že prej ful dolg želela, ampak nisem imela nikol dost dnarja da bi si ga kupla. Potem mi je povedal da je mu je ena prodajalka v parfumeriji rekla naj mi izbere tak parfum, ki bo najbolj po njegovem okusu (ker me bo tak on vohal) in je izbral točno tistega ki sem ga hotla! brez da bi mu jaz karkoli prej povedla! če si nisva usojena, potem pa res ne vem love.gif hehe
  • 0

#10

  • Guests

Posted 07 March 2007 - 03:03 PM

Zanima me, keri vam disijo, keri so vam nezni, keri vam asociirajo na erotiko, keri se vam zdijo za moskega popolnoma neprimerni...

Meni ful disi od Chanell Egoiste pa od Calvin Klein en, se mi zdi da Obsession, sam nisem pa cist ziher. Sovrazim pa vse vrste kolonjskih vodic, ki majo vonj, ko da bi si kdo kako hruskovo zganje po sebi polival. Pa rada mam, da ma moski konkreten, moski parfum, ne pa kaj neznega...

Vsec mi je tut Calvin Klein BE, ne vem kolk se to sploh se prodaja..ta je menda unisex, js sm ga uporabljala skor celo srednjo solo, ker mi je noro disal in se mi zdi, da je ful pasal k mojemu karakteru (ocitno sem bolj moski tip zenske laugh.gif )

Skratka, rada bi fantu izbrala en parfum (zdaj ma Dior - Fahrenheit, sam mi ni glih blazno vsec), ampak ko grem v drogerijo se mi ze kr mesa od vseh teh vonjec, zato me zanima keri so vam ostalim vsec na moskih, da malo zozam vse moznosti, ki jih moram prevohat smile.gif
  • 0

#11 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 23 April 2007 - 04:28 PM

Nov parfum od fanta k mu ga skozz kradm, ker je noro dober, res. 212 sexy men od Caroline Herrera oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#12 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 23 April 2007 - 07:17 PM

Meni je Euphoria Men eden najboljših za moške. Mmm oops.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#13 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 23 April 2007 - 07:20 PM

Jst pa nisem glih fuknjena na moške parfume. Večinoma so neverjetno smrdljivi (no, sej ženski so tudi), ampak je hudo če tip nima mere pri temu, kolko se s svojo vodico poliva. Zadnjič sm se ravno zaletela v enega manj skromne sorte in sm se skoraj zadavla. Pfej.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#14 Errol

Errol

    Sugga daddy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17690 posts
  • Gender:Male
  • Location:Errolov brlog v Banana Republic

Posted 24 April 2007 - 12:18 PM

JAz pa nimam priljubljene znamke. Prvi pogoj pri meni je, da je vonj dragocen, nevsakdanji. POl ga pa moram še sprobat, da vidim, kako se razvije po določenem času, ker šele takrat prav diši, ali pa ne.
  • 0

ESTOY FLOR DE ATORRANTE

UN CONTURSI MALEANTE


#15 moonshine

moonshine

    sramežljivec

  • Člani
  • 85 posts
  • Location:krško

Posted 28 October 2007 - 10:04 AM

men je zanimiv, d mi zadnje čase moški parfumi sploh ne dišijo več...včas so mi vsi...zj pa sam še zlo redki....diši mi od givenchy homme(tak rdeča pakunga) pa od hugo boss- soul....pol se pa neha....tut armani-mania, k mi je biu noro dobr mi dobesedno smrdi.....ne vem kaj se dogaja z mano ermm.gif
  • 0
če hočeš videti mavrico, se moraš sprijazniti z dežjem

#16 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 October 2007 - 10:05 AM

Meni pa je tale super!!!! L'occitane - Eau du Badian
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#17 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2007 - 11:16 AM

Meni je ful všeč Armanijev Black Code in pa D&G Light Blue.
  • 0

#18 Hannah

Hannah

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2559 posts
  • Gender:Female

Posted 30 October 2007 - 06:01 PM

Men pa Chanelov - Allure classic... Nimaš bolšga!!!

(btw: Felicity, zakaj imaš isto prikazno k jst blink.gif )
  • 0
Vse, kar si že bil,
in vse, kar boš - nisi. Le
to, kar si - si ti.

(V. Bajac - Knjiga o bambusu)

#19 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 30 October 2007 - 07:20 PM

Givenchy Xeryus Rouge, obožujem ga. IPB Image
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#20 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 November 2007 - 04:54 PM

YSL L'Homme wub.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users