Jump to content


Photo

Nega ustnic - LUSH Whipstick Lip Balm


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. (5) odlicno (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. (4) zelo dobro (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. (3) zadovoljivo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. (2) slabo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. (1) zelo slabo (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14741 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 29 August 2011 - 06:48 PM

IPB Image

/klik/

Oat Infusion (Avena Sativa), Almond Oil (Prunus dulcis), Beeswax (Cera alba), Chocolate, Glycerine, Olive Oil (Olea europaea), Cetearyl Alcohol, Shea Butter (Butyrospermum parkii), Honey (Mel), Wheatgerm Oil (Triticum vulgare), Carnauba, Flavour,Sodium Borate, Tangerine Oil (Citrus Tangerina), Orange Oil (Citrus dulcis), Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Cocoa Absolute, *Limonene, *Linalool,Methylparaben.



Kar se kozmetike v splosnem tice sem minimalist, glede nege ustnic sem pa precej zahtevna. Lush lip balm sem poizkusila iz fore, ker sem se malo navelicala Nuxe-ovega sicer kvalitetnega lip balma.

Imajo vec razlicnih vrst, jaz sem izbrala cokoladnega, ker imajo vsi ostali prevec mocan vonj po medu ali etericnih oljih.

Chocolate whipstick mogoce maaalo potegne po vonju na cokolado, na ustnicah pa se obnese fenomenalno! Je zelo hranilen, masten a ne tezek in lepljiv. Ustnice malo obarva - mogoce za kaksen odtenek temneje kot je naravna barva ustnic. Je dolgoobstojen in negovalen. Za poletne mesece se je fino odrezal, smatram, da se bo tudi pozimi. Fino je, kadar je malo bolj na toplem, ker je bolj mazljiv, na hladnem postane trden in bolj zoprn za nanasat.

All in all, super proizvod, se ena stvar, na katero sem hooked in jo bom v prihodnosti kupovala redno, kljub malo zasoljeni ceni glede na kolicino in ceno drugod - pri nas je okoli 10 evrov za 10gramsko embalazo.

Utegne premamiti tudi nasprotnice vazelinov iz lonckov, si upam trditi. smile.gif

Od mene dobi 5/5
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users