Jump to content


Photo

olje za telo


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#1 tinka

tinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 17 April 2006 - 09:49 AM

hello

a mogoče ktera od vas uporablja olje za telo po tuširanju namesto losjona? jest bi ga full ker imam zelo suho kožo, samo ne vem če se to potem pozna na oblekah smile.gif
  • 0

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2006 - 09:55 AM

QUOTE(tinka)
hello

a mogoče ktera od vas uporablja olje za telo po tuširanju namesto losjona? jest bi ga full ker imam zelo suho kožo, samo ne vem če se to potem pozna na oblekah smile.gif


zdravo, tinka!

jaz imam l'occitanovo suho mandljevo olje in mi je super. nanesem ga na mokro kožo direkt po tuširanju, sekundo počakam, potapkam z brisačo in voila!, fertik. takoj se vpije in koža ni nič mastna.

pri kakšnih otroških oljih (johnson's) sem imela vedno mastno kožo za znoret in čakat je blo treba ko nor, da sem se oblekla. pri teh oljih sem zmeri čakala vsaj 5 minut, da se je vpilo, pa še potem sem imela mastno kožo. meni ne pašejo.

je pa priporočljivo, da se vsa olja nanaša na vlažno/mokro kožo, da se lažje (ali pa sploh) vpijejo, potem pa kožo samo popivna z brisačo.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 April 2006 - 09:58 AM

Men se zdi, da olje ni nič kaj dobro za suho kožo, je boljše kako dobro mleko (Garnier Body repair, Vichy...)
Jst imam tud suho kožo, sploh na nogah, na golenih,
pa se včasih še na vlažno kožo namažem z oljem, ampak zjutraj je koža spet grozno suha. ermm.gif
Nekje sem prebrala, da olja tud zato niso dobra za suho kožo, ker iz nje posrkajo še tisto vlago, ki jo ima, saj jo olje rabi za to, da se lepo vpije v kožo.
Zdej, kolk to drži, ne vem, vendar opažam tudi sama, da po olju ni nekega hudega učinka na suhi koži.
  • 0

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2006 - 10:00 AM

aja, js sm verjetno pozabla povedat, da nimam suhe kože, vseeno pa uporabljam olje za telo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 17 April 2006 - 10:06 AM

Jz mam že nasplošno tud bol suho kožo in sem zadnjič enkrat uporabla eno olje k ga ma mami od justa pa mi je bil ful dobr ,koža je bla k dojenčkova ritka oops.gif ... se mi zdijo nasplošno olja bl priročna pa hitra za nanašat laugh.gif
  • 0

#6 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 April 2006 - 10:07 AM

Ja, verjetno je odvisno tudi od samega olja..jst mam kr eno Lumpi, sej tisti prvi občutek je fajn, samo naslednje jutro je spet kriza, skoraj lahko vidim posamezne luske.. ermm.gif
  • 0

#7 tinka

tinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 17 April 2006 - 11:33 AM

!

jaz imam l'occitanovo suho mandljevo olje in mi je super. nanesem ga na mokro kožo direkt po tuširanju, sekundo počakam, potapkam z brisačo in voila!, fertik. takoj se vpije in koža ni nič mastna.
hvala za nasvete laugh.gif
Špela, kolk pa stane ta olje prbližno? a je dobro tudi za po sončenju? wink.gif
  • 0

#8 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2006 - 11:39 AM

QUOTE(tinka)
Špela, kolk pa stane ta olje prbližno? a je dobro tudi za po sončenju? wink.gif


ne vem, če je dobro tut za po sončenju ... pošastno drago je: za 100 ml pri nas plačaš malo več kot 8k, v tujini je pa po 30 €.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#9 tinka

tinka

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 17 April 2006 - 11:49 AM

u p*** laugh.gif je pa drago. a mogoče veš še za kašno bolj ugodno varianto a vseeno učinkovito?
  • 0

#10 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 April 2006 - 12:03 PM

QUOTE(tinka)
u p*** laugh.gif je pa drago. a mogoče veš še za kašno bolj ugodno varianto a vseeno učinkovito?


pojma nimam, ker uporabljam samo tega.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#11 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 07:58 AM

Kaj pa to olje od Johnsona, za dojenčke a je o.k., ga je katera sprobala? Mene mika že nekaj časa.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#12 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 18 April 2006 - 09:29 AM

jaz sem mela olje za masažo (med). okoli 2000 je stalo, takšna mala flaška. potem so seveda zaprli trgovino in ni več za dobit.. pozna kera kaj podobnega ?
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 April 2006 - 09:36 AM

QUOTE(Verja)
Kaj pa to olje od Johnsona, za dojenčke a je o.k., ga je katera sprobala? Mene mika že nekaj časa.


meni je bljek. ne vpije se, vsa mastna koža ... ne, hvala. in kot je _M_ rekla, kmalu po uporabi je koža še bolj suha kot pred uporabo.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 April 2006 - 09:38 AM

Jah, potem se ne splača.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#15 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 21 April 2006 - 05:11 AM

Tudi jaz imam suho kožo in uporabljm Balein Body Butter. Se mi lepo vpije in drugi dan je koža telo fajn, taka dojenčkasta.Pa še drago ni, okoli 600sit.
  • 0

#16 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 April 2006 - 09:22 AM

Mi imamo doma olje za masažo z vonjem vrtnice. Meni ne diši preveč, zato ga uporabljam bolj redko. Ampak ko se namažem/me namažejo imam potem tako mehko kožo par dni. Stalo je tam ok. 2000 sit. Firma pa morm it gledat. Ne vem na pamet.
  • 0

#17 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 29 April 2006 - 04:02 PM

od johnsona olje z aloe vero tolk fino mehko kožo nardi, pa full diši. res pa je da se ne vpije hitr in morš pol pou ure čakat d se lahk oblečš mad.gif drgač mi je pa od avona dobr Skin So Soft (sss) k dobiš v tubi tak prozoren olnji gel in k ga naneseš se full hitr vpije, pa full maš mehko kožo pol smile.gif tko d priporočam :love5:
  • 0

#18 loris

loris

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts

Posted 30 April 2006 - 06:48 AM

Katty koliko pa stane? smile.gif
  • 0

#19 katty

katty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 193 posts

Posted 30 April 2006 - 11:25 AM

1100 sit. ni tolk drag, pa za doug časa ga maš wink.gif
  • 0

#20 shayla

shayla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 01 May 2006 - 10:05 AM

jz mam tut tega in mi je tud ful uredu......Čeprav mam jaz še vedno raje losjone in kreme za telo od olja...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users