Jump to content


Photo

črna magija- NA POMOČ!!!


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#1 marinka01

marinka01

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 25 July 2005 - 09:05 AM

Dobila sem SMS z mojim imenom in nadaljevanjem:" Črna magija- prekletstvo deluje na tvoje življenje - močno, če se je želiš rešit, me pokliči danes .." Podpisan: Zven

Ko sem ga poklicala, mislila sem si, da je kakšen hec, me je kar resno prestrašil.Nekaj časa nazaj sem njegovo tel. našla na internetu in ga poklicala za vedeževanje. Sedaj mi je ponovil vse kar sem ga vprašala in mi je rekel, da čuti mojo avro in, da je ena ženska izvedla slab urok.Če se ga želim rešiti, moram priti do njega za svoje usluga pa pričakuje plačilo.
Načeloma tem stvarem ne verjamem, kljub vsemu pa sem prestrašena, saj nočem, da se mi godijo slabe stvari. Po drugi strani pa se bojim, da je le še ena potegavščina za lažji zaslužek na račun naivnosti ljudi.
Prosim, če mi lahko kdo pove svoje mnenje oz. izkušnje in kako lahko nekdo vidi mojo avro, če me v življenju še ni videl???
Hvala ! Nikita
  • 0

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2005 - 09:35 AM

To je malo čudaško. Kako lahko ta tip vidi auro, če te sploh ne pozna??? Joj, kaka traparija. Ne verjemi mu. Gre mu samo za zaslužek.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 25 July 2005 - 11:58 AM

Po mojem je to potegavscina.....ce te sploh ne pozna!!!
Kaj dela ta denar.
Če pa zelis biti res mirna,se obrni na vedezevalce,ki so priznani in ti bodo rade volje pomagali in povedali,ce je to sploh mozno.
Jaz bom vprasala svojo kolegico,ki je prestudirala cel kup knjig o tem(ker so se ji dogajale cudne stvari) in ti sporocim.
Ceprav mislim,da je tu samo denar.

LP,Pika
  • 0

#4 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 25 July 2005 - 12:03 PM

No,kolegica je rekla,da je to 100000......% potegavscina in ne nasedaj temu!
  • 0

#5 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 July 2005 - 12:22 PM

Jaz bi ga obtožla poslovne goljufije (234.a člen KZ) al pa vsaj goljufije 217. člen KZ). Mogoče pa malo pretiravam... wink.gif
  • 0
user posted image

#6 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 July 2005 - 12:32 PM

http://www.lunin.net...&f=9&t=2723&hl=
to sem zaj našla na netu, tak da ne nasedat...
  • 0
user posted image

#7 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 25 July 2005 - 01:38 PM

Tok o tem cepcu(to sm nasla na netu):
Pred kratkim je bilo pisano za bioenergetika tistega OSLA - ZVENA. ZVEN. Meni je obljubu, da se bom pozdravila in mi je pobral 260.000,00 in od tega nič NI. Zagrozila sem mu, naj mi vrne denar, če ne ga bom dala v javnost in se hudič noče oglasiti.
Kaj naj nardim? Kakoooo sem butasta, da sem šla tolikooooo denarja zmetati proč za eno budalo, ki ljudje bolne nateguje. Samo kadar si boln bi dal vse samo, da bi bilo dobro.
  • 0

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 July 2005 - 02:00 PM

IPB ImageIPB ImageIPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2005 - 03:46 PM

Kaaaaajjjjj? Toliko denarja si mu dala. ojej, ojej. In kaj je naredil?
Daj norca v časopis. Takoj. In nemudoma.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 Metuljcica

Metuljcica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 414 posts
  • Location:Štajerska

Posted 25 July 2005 - 03:54 PM

To je pika citirala z enega drugega foruma!
  • 0
user posted image

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 July 2005 - 04:32 PM

Uf... še sreča. In nesreča za tisto, ki je nasedla.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 20 November 2005 - 01:06 PM

Ne da mi miru,da se ne oglasim,ko prebiram to temo.
Res je,da je danes vse več prevarantov,marsi kateri bi rad zaslužil ali služil lepe denarce na račun drugega.Zato ne nasedat na prvi oglas,sms ali tel.klic.Tudi kaj se tiče vedeževalcev so lahko prevaranti.Naučijo se pač brat karte.Res pa je,nikomur ne piše na čelu ali je prevarant ali pošten.
Povsem drugo so vedeževalci-jasnovidci.
Čist slučajno sem spoznal vedeževalko-jasnovidko.Sem bol neveren Tomaž in sem si pri sebi mislil,saj to nemore biti res,da lahko negdo vidi na daljavo ali da te vrne v preteklost,ti pogleda prihodnost.Čudno kaj?Je pa to res,verjeli ali ne.
No prihodjič kaj več o tem.
Lep pozdrav vsem.
Bister
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#13 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 November 2005 - 02:22 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
twisted.gif twisted.gif twisted.gif twisted.gif
  • 0

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 November 2005 - 04:17 PM

Verjamem, da imajo nekateri ljudje vpogled v te stvari ... nismo vsi isti in če nam nekaj ni razumljivo, še ne pomeni, da ne obstaja. Mogoče bi imeli vsi ljudje te sposobnosti, če bi se za to zavzeli in če bi zares znali prisluhniti. Se pa strinjam, da je teh ljudi blazno malo in da je 99% vedeževalcev prevarantov.

Sajk iz tehle tvojih smajlov se da bore malo razbrat ... mogoče lahko uporabiš besede? blink.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Bister

Bister

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Basel
  • Interests:vse

Posted 20 November 2005 - 06:45 PM

Povsem se strinjam z tabo DiLeMa,da nismo vsi ljudje enaki.Bi rekel 100 ljudi,100 čudes.Vsak izraža mnenja na svoj način.Namesto,da bi si pomagali med sabo se eni norčujejo.Kod sem lahko izbral iz sejk-ovih smailov je kar lepo izrazil svoje mnenje.
Lp Bister
  • 0
Lahko bi si bili blizski,a vendar smo si zelo tuji.Skušajmo se spoznat in zbližat.

#16 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 20 November 2005 - 07:15 PM

QUOTE(DiLeMa)
Sajk iz tehle tvojih smajlov se da bore malo razbrat ... mogoče lahko uporabiš besede? blink.gif biggrin.gif

A sem lahko kako še bolj jasen? Celotna tema mi je smešna ... biggrin.gif:D saj Jenni je kakor vidim tudi twisted.gif
  • 0

#17 zala

zala

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 20 November 2005 - 07:22 PM

poznam te finte. Pusti mi mail, pa ti povem za kaj gre. Bodi brez skrbi. ;)
  • 0

#18 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 22 November 2005 - 10:26 AM

rolleyes.gif kar se magij tiče sem že enkrat pisala in dejansko res obstajajo. To lahko verjamete. Je pa res da se nekateri norčujejo ali pa so toliko naivni da nekaterim nasedejo. Kot je Bister napisal da nobenemu ne piše na čelu kake sposobnosti ima ali, če jih sploh ima. Veliko jih je, ki jim gre sam za zaslužek ne, da bi resnično pomagali ljudem. Pravi je tisti ki ne gleda na denar,da bi jih opelanšil za pomoč ampak mu gre, da resnično uspe pomagat ljudem. Kajti moje mišljenje je, da tisti, ki išče pomoč sam oceni koliko je vredena ta oseba, ki je pomagala njemu. Čeprav taki ljudje ne postavljajo cene ker dobro vedo, da ni denarja da jih kupiš ali plačaš. Njim je pomembno pomagati, da uspejo v svojem delu in šele takrat so zadovoljni ko uspejo. Sicer ne vem kako vi na to gledate. Toliko za enkrat
LP
Venesa
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.

#19 foto modelček

foto modelček

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:slovenj gradec
  • Interests:odbojka,ples,gimnastika najbolj

Posted 29 November 2005 - 07:11 PM

biggrin.gif NIKITA NE VERJEM KAJ govorijo zato ker je laž sam če je mogoččč resnica pol pa ne vem :flower:
  • 0

#20 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 29 November 2005 - 11:51 PM

rolleyes.gif Vsak ima svoje prepričanje
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users