Jump to content


Photo

Avon Moisture 24 cream


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 27 January 2006 - 11:35 AM

Pozdravljene vse skupaj.
Zanima me kakšne izkušnje imaste z tole kremico (Avon Moisture 24 cream). Brala sem tudi da bi naj bila primerna za normalno, mešano in mastno kožo, za suho pa ne. Drži?
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 January 2006 - 11:38 AM

Krema je sestavinsko zlo fajn, sama je pa še nisem preizkusila. Za suho kožo je res malo premalo, je pa fajn za normalno, mogoče tudi mešano in mastno kožo ... tle je vprašanje sicer, ker vsebuje olja, ampak veliko puncam z mastno kožo ustreza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 January 2006 - 12:11 PM

Zelo dobra krema, redno jo uporabljam, namenjena pa je normalni in mešani koži.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28989 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 January 2006 - 12:25 PM

js mam zdej že drugi lonček, najprej mi je bla mal čudna (sploh vonj mi je bil kr neki), full redka se mi je zdela ... uporabljam jo za zvečer in zdej mi je super. takorekoč takoj in popolnoma se vpije, ne pušča mastnega filma, občutek na koži je res dober. predvsem kožo navlaži, ne toliko nahrani, se mi zdi. js mislim, da je ne bom menjala za nobeno drugo, kar se večerne nege kože tiče.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 27 January 2006 - 12:31 PM

Jaz jo imam tudi za zvečer in mi je fenomenalna. Imam pa mešano kožo. sedaj v novem Avon katalogu je samo 1400, moram kakšno si nabavit na zalogo, sem namreč ravno nov lonček načela.
  • 0

#6 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 27 January 2006 - 05:51 PM

matr bom se jst probala za zvečer.jo ponucat...me pa zanima, glede na to da sm si zdej nabvala avene cleanance k..nej bi si jo tut namazala zvečer... a pol ne rabm m24? al najprej eno pa pol drugo al kako?
  • 0

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 January 2006 - 05:59 PM

Lejčk sej o tem smo že pisal ... naneseš Avene Cleanance K, počakaš ene 15 mintu da se res dobr vpije in potem naneseš še vlažilno kremco. Kapiš? biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 January 2006 - 06:00 PM

DiLeMa kera kremica razn M24 bi lahko bla še taka ? Clinians Jabolko npr?
  • 0
Viens, reste ici!

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 January 2006 - 06:01 PM

M24 je bolj sorodna recimo Scheller Ananas al pa Garnier Total Fresh ... Clinians Jabolko je bolj lahka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 January 2006 - 06:10 PM

Ok hvala.
  • 0
Viens, reste ici!

#11 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 28 January 2006 - 11:55 AM

Ta krema ni komedogena a ne? Al ma kkšno tako "skrito" komedogeno sestavino kt TF??
  • 0

#12 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 28 January 2006 - 12:01 PM

NI komedogena.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#13 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30772 posts
  • Location:Primorska

Posted 01 February 2006 - 07:31 PM

Ja, tud jest imam to kremco, ko sem kupila prvo škatlico, jo je začel prav kmalu še moj bivši uporabljat biggrin.gif in je njemu še celo bolj odgovarjala, ker sama imam bolj suho in občutljivo kožo, ampak za pomladi in poleti mi je ok, zdej pozimi pa res malce premalo..
Je pa super, da jo imaš tako vedno doma, pri roki, če ni nobene druge ali pa za zvečer ja.
  • 0

#14 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 01 February 2006 - 07:34 PM

Zakaj jo ve uporabljate večinoma zvečer? Za čez dan, pod puder ni vredu??
  • 0

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 01 February 2006 - 07:36 PM

Tudi za čez dan je v redu.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 February 2006 - 07:36 PM

Nima UV filtra, kar je dan danes za čez dan nuja.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 13 February 2006 - 10:30 AM

Mogoče bi mogla novo temo....

Ok, vidim da je krema M24 res dobra, ampak jaz imam skoraj 30 let in se mi delajo že gubice ( evil.gif ). Ta krema najbrž ne pomaga za to, ali pač?

Potem me pa zanima kako je z linijo Anew, predvsem s kremo Alternative, ki je za po 30. letu (sestavin žal nevem)? Ali pa Anew Retoactive+, je pa za po 25.letu, baje da ima tudi zaščitni faktor.
  • 0

#18 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 February 2006 - 11:54 AM

Ne glej na leta. Avon M24 ima ogromno AOK, prav tako kremi iz zlate in modre linije Anew. Slednji imata še UV zaščito (dnevni kremi). Morda bi ti zato priporočala kakšno od slednjih.
Alternative krema ne briše gub. Kolikokrat sem že to napisala... Vsebuje glikolno kislino, tako da krema deluje kot blag piling. Deluje proti madežem od mozoljev in k lepšemu izgledu kože. Nujno jo je uporabljati samo ponoči, podnevi pa imeti na koži dobro UV zaščito.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2006 - 12:01 PM

Meni pa mami danes prinese Moisture 24 kremo in sem že čist naspidirana, ker jo tok hvalite in ker ima res fajn sestavine. Komi čakam, da jo sprobam!! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 13 February 2006 - 12:33 PM

DiLeMa - porocaj!
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users