Jump to content


Photo

Nega nog


  • Please log in to reply
591 replies to this topic

#41 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 02 January 2006 - 08:55 AM

A to strgalo za noge? A si prej s sivkino masko urediš noge? Ker jaz imam to kremo z minerali mrtvega morja in si potem s to namažem. Potem jo bom pa rs kupila.
  • 0

#42 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 January 2006 - 08:59 AM

Ne, jaz si namažem stopala s kremo z granulami. In potem zdrgnem s plovcem - plovec je strgalo. Potem si pa jih namažem še s hranilno kremo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#43 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 02 January 2006 - 09:17 AM

Aha štekam. Ok. Kolkrat na tede ali pa na mesec to narediš?
  • 0

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 January 2006 - 10:20 AM

Pač, ko se spomnim. Sigurno pa enkrat tedensko.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 January 2006 - 10:30 AM

Jst tud nimam težav s stopali, na petah imam sicer vsake tolk časa trdo kožo, tisto si zdrgnem s plovcem, potem pa samo namažem s Scholl kremo za trdo kožo na petah in grem spat v nogavičkah.
  • 0

#46 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 02 January 2006 - 11:06 AM

[quote=rozica]trdo kozo moras odstranit. pred spanjem v dovolj veliko plasticno posodo si natoci toplo vodo, notri zlij 1l kamilicnega caja in nekaj zlick olivnega olja, stopala v tem namakaj 15-20min, nato pa jih zdrgni (tam kjer imas trdo kozo) s posebnim kamnom za odstranjevanje trdih delcev koze oz. s pilico za stopala. ko bos odstranila trdo in odmrlo kozo stopala stusiraj z mlacno vodo, nato jih na debelo namazi s kaksno dobro kremo (pazi da ne vsebuje alkohola, cudovita jr gehwoll

kje se pa kup pa kolk stane ta krema?? biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#47 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2006 - 11:39 AM

V lekarni.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#48 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 02 January 2006 - 05:04 PM

QUOTE(sonchika)
Avonova je fenomenalna. Vsebuje neko sestavino, ki mehča kožo in res odstrani odmrlo kožo. Vsekakor dober nakup. Je pa res, da se jaz najprej namažem s tisto kremo, jo pustim učinkovati in zdrgnem s plovcem. Če plovca ne bi uporabila, potem ne bi bilo takega učinka.

sonchika men je pa to full čudn,ubistvu prvič slišm,no oops.gif
a najprj namažš s kremo stopala,da ratajo mehka pol jih pa zdrgnš???jz sm vendo misnla da najprj zdrgnš a ne,pol pa namažš s kremco.Al pa da namakaš nogice v kopeli pol zdrgneš pol pa namažeš,no :scratch: .<
Kera znamka je pa bol kakovostna za noge?gehwoll al just?
Aja,pa a lahko rezčožiš prosim,kak je postopek,če si daš masko na noge?najprej spucat,pol maska al kako?Al najprj spucat,pol maska,a lahko pol še namakaš?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#49 didalina

didalina

    sramežljivec

  • Člani
  • 34 posts

Posted 05 January 2006 - 05:42 PM

jst si jih enkrat na teden u nulo drgač pa umes kej zdrgnem pa odstranem če je potrebno.prvo jih 10 min namakam u vroči (tok da me use peče na začetku) vodi pol si uredim nohte tko d jih učasim postrižm učasih sm popilm pol dam pa sol na njih da se razmehčajo pa še obnohtno kožico odstranim,pol utrem kuhinjsko sol pa še u peto,tavelk prst pa predel pod prsti (uglavnm tm kjer je trda koža) pol pa zdrgnm prvu z osrtrim strgalom pol pa še z blagim srtgalom oziroma s plovcem.use obrišm pa osušim pa namažm z balea kremo za noge in morm rečt da mi zlo pomaga,kr wem po tem da enkrat k sm se namazala z neko drugo kremo k sm vlaži kožo sm mela sred tedna že čist preveč pa trdo kožo
  • 0

#50 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 January 2006 - 06:14 PM

Rea, po vrsti. smile.gif
Ta krema je namenjena odstranjevanju trde kože. In najprej se namaže, da zmehča kožo (bolj jo zmehča kot samo voda), potem se pa stopala zdrgnejo. To ni krema za po umivanju. Namakanje torej pri uporabi te kreme ni potrebno.
Katera znamka je bolj kakovostna, ne vem.
Maska se ponavadi uporablja na umitih nogah, si jo nafleckaš na stopala in čakaš. Potem pa spereš. Namakanje ni potrebno. Lahko pa kasneje namakaš stopala. Mislim, da je maska v prvi meri namenjena stopalom, s katerih si prej zdrgnila trdo kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#51 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 January 2006 - 09:33 PM

Kok si ti prjazna! K ena mamica k razloži kako nej se umivam,pa nogice pucam!Full dobr,res!!!!!!!! smile.gif
-se prav lahko tko-zdrgnem stopala(al jih namakam al pa dam uno kremco k zmehča kožo gor ...skratka glavno je,da jih zdrgnem)pa masko!!
Lahko pa samo namakam(v primeru,da nimam tako trde kože)in nič ne drgnem,pa da potem smao masko na noge? oops.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 January 2006 - 11:09 AM

V prvem primeru, ja.
V drugem pa... boljše je zdrgniti prej stopala, da se učinkovine lažje vpijejo v kožo.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 January 2006 - 10:56 PM

QUOTE(sonchika)
Ne, jaz si namažem stopala s kremo z granulami. In potem zdrgnem s plovcem - plovec je strgalo. Potem si pa jih namažem še s hranilno kremo.

kera krema je ta z granulami?Pa kok časa pustiš učinkovat kremo,da zmehča dovolj,da si potem lahko s plovcem zdrgneš noge?
Moja mamca je že čist obupana,full ma trdo kožo na petah,pa si vsak dan s plovcem drgne pa maže z justovo kremo(pa za namakt ma sol od justa)pa ji kr nč ne zgine.
Kaj priporočate?Kera je tista maska od avona pa krema od avona pa ta krema z granulami ?Al pa karkol
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#54 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 January 2006 - 09:54 AM

Avonova je Rough Skin Remover.
To + dobra pila in stvar rešena.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#55 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 16 January 2006 - 05:48 PM

Jaz sem si ravno včeraj namazala s to kremo noge, počakala enih 5 minut, da se posuši, sprala in potem namazala s kremo z minerali mrtvega morja.
  • 0

#56 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2006 - 05:52 PM

QUOTE(MARELICA)
Jaz sem si ravno včeraj namazala s to kremo noge, počakala enih 5 minut, da se posuši, sprala in potem namazala s kremo z minerali mrtvega morja.

a so ble nogice kej bol mehke? biggrin.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#57 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 16 January 2006 - 05:55 PM

Ja ful bolj mehke potem si pa še namažeš s kremo in je super.
  • 0

#58 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 16 January 2006 - 05:58 PM

QUOTE(MARELICA)
Ja ful bolj mehke potem si pa še namažeš s kremo in je super.

veš, mene pa zanima kdaj to počnete? zvečer pred spanjem? k ful ne prenesem filinga, ko stopiš z mastnimi stopali v copat (ponavadi sem bosa, brez štunfov), ko kar čmoklja... brrrr

In, ali si potem obujete štunfke ali ne? Na koliko časa je zaželjeno se s tem ukvarjati?
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#59 MARELICA

MARELICA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 186 posts
  • Location:LJUBLJANA
  • Interests:SODOBNA TEHNOLOGIJA, DELO Z LJUDMI...

Posted 16 January 2006 - 06:08 PM

Jaz imam kremo pri postelji in ko pridem iz kopalnice, grem do postelje namažem in grem v posteljo. To delam zvečer.
  • 0

#60 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 17 January 2006 - 01:35 AM

QUOTE(MARELICA)
Jaz sem si ravno včeraj namazala s to kremo noge, počakala enih 5 minut, da se posuši, sprala in potem namazala s kremo z minerali mrtvega morja.

ampak,marelica,sonchika...vse bejbe!!! biggrin.gif a ni to krema k je namenjena zatao,da si zdrgneš pol noge s plovcem?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users