Jump to content


Photo

Nanašanje tekočega pudra


  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#21 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 10 February 2007 - 02:00 PM

Bom probala. Hvala. Vaja dela mojstra. smile.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#22 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 14 February 2007 - 06:57 PM

Ejte neki bi vas prosla ... biggrin.gif
A mi lahk kira pove, kok je bolš ... korektor dat pod tekoči puder al nad? Ker mam itak sam tekočega ... pa se v bistvu nism še nikol po celem obrazu s pudrom mazala ... pa ne vem kok bo zgledal ... ker če dam korektor pod tekoč puder bo na tistem mestu puder bl temen al ne?

P.S.
Vem, da je to že velikokrat pisalo ... sam nikol nism bla pozorna zdej pa ne najdem nikjer sad.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#23 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16941 posts
  • Gender:Female

Posted 14 February 2007 - 07:12 PM


Korektor naneseš PRED tekočim pudrom. Kako je pa z ostalim, pa ne vem.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#24 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2007 - 07:14 PM

odvisno kake barve korektor pa puder mas. pa tut klko je puder prekriven
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#25 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 14 February 2007 - 07:40 PM

OK lepa vama hvala smile.gif

Piko** js mislim korektor dat sam na tiste mozoljčke ... če jih bom mela (upam, da mi bojo zginli biggrin.gif)
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#26 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2007 - 07:50 PM

kaj mi zdej to govoris biggrin.gif tebe skrbi, da se ne bo korektor vidu pod pudrom ne? ce je korektor kokr tok podoben tvoji kozi, pol ne bi smel bit tezav. srednje prekriven do prekriven puder bi pa tut mogu mal zakamulfilrat tist korektor. pa fajn zblendi use skup ane
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#27 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25722 posts
  • Gender:Female

Posted 15 February 2007 - 07:19 AM

QUOTE(bluberry @ 9. 2. 2007 - 22:11) View Post
Chanel ali clinique imata na spletni strani lepo prikazane nanose-pudrov,senčil,eyelinerjev prek kratkega filmčka. (ampak se mi zdi da ma vsaka kozmetična hiša svoje fore,odvisno tudi če nanašan s prsto al gobico in kakšna tekstura je.)




A lahko prpopaš direkten link? Jst sem neki iskala...pa ne najdem cry.gif


  • 0

#28 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 15 February 2007 - 09:01 AM

http://www.chanel.co...mp;re=chanelcom

[attachmentid=1197]

za clinique pa tudi jaz ne najdem

Attached Files


  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#29 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 18 February 2007 - 12:53 PM

men pa puder nekaj minut po nanosu potemni oz. pordi!! a je to zato ker ga pol dajem gor z prsti??? ker na začetku je vredu amapk par minut kasnej je pa ko da bi zelo v obraz zakuhala!!!:? sad.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#30 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 February 2007 - 01:20 PM

Mogoče se gledaš pri drugačni luči. Jaz imam same zamorske odtenke in me vedno depresija, ko se pogledam v avtu v ogledalu. (pa vsi odtenki so najsvetlejši, samo so še vedno pretemni).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#31 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 February 2007 - 03:20 PM

Meni se korektor vedno razmaže, če čez nanesem še tekoči puder.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#32 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 February 2007 - 03:23 PM

probi potapkat puder tam, kjer mas se korektor namazan
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#33 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 18 February 2007 - 03:35 PM

Ja sej se nekak tko ven rešujem, me je pač zanimalo, če se to dogaja tudi ostalim, al imam samo jaz najbolj debilen korektor.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#34 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 18 March 2007 - 11:35 AM

QUOTE(Naty @ 14. 2. 2007 - 18:57) View Post

Ejte neki bi vas prosla ... biggrin.gif
A mi lahk kira pove, kok je bolš ... korektor dat pod tekoči puder al nad? Ker mam itak sam tekočega ... pa se v bistvu nism še nikol po celem obrazu s pudrom mazala ... pa ne vem kok bo zgledal ... ker če dam korektor pod tekoč puder bo na tistem mestu puder bl temen al ne?

P.S.
Vem, da je to že velikokrat pisalo ... sam nikol nism bla pozorna zdej pa ne najdem nikjer sad.gif


Živjo, če pokrivaš podočnjake, daj korekturo nad tekoči puder, če pokrivaš mazoljčke, daj na mazoljček malo korekture (čez tekoči puder) in "potapkaj". Korekture naj bodo bolj tekoče strukture (se lepše zazmaže!). Pozdrav. (vizažistka)

QUOTE(kristy @ 18. 2. 2007 - 12:53) View Post

men pa puder nekaj minut po nanosu potemni oz. pordi!! a je to zato ker ga pol dajem gor z prsti??? ker na začetku je vredu amapk par minut kasnej je pa ko da bi zelo v obraz zakuhala!!!:? sad.gif


Živjo, očitno nimaš prave kvalitete pudra za svojo kožo ! Nanos s prsti ni razlog za tvoj problem ( razen to da MORAJO biti roke ČISTE), poizkusi s fiksingom čez tekočo podlago. Pozdrav (vizažistka).
  • 0

#35 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 18 March 2007 - 06:39 PM

Jaz obvezno pred nanosom pudra nanesem še kremo za obraz (vendar ne unih pretirano mastnih krem). Če ne dam gor kreme je videti obupno, se puder ful vidi. Torej krema, potem pa dam puder na roke, ga razmažem in nato s prsti "tapkam po obrazu" da nanesem puder, nato pa ta puder le še razmažem-kot bi razmazala kremo. S tem si nanesem ravno prav pudra, da ga ni na tone, a še vseeno prekrije nepravilnosti.
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#36 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 18 March 2007 - 06:53 PM

Jaz si nanašam puder z gobico, sem se čist navadila. In navlažim gobico (po tanovem). Ampak zanima me, v čem je fora, da navlažiš gobico pred nanosom?
(Babsi, kolikor sem videla, si vizažistka, v čem je finta? )
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.

#37 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 18 March 2007 - 07:00 PM

QUOTE(*simoncy* @ 18. 3. 2007 - 18:39) View Post

Jaz obvezno pred nanosom pudra nanesem še kremo za obraz (vendar ne unih pretirano mastnih krem). Če ne dam gor kreme je videti obupno, se puder ful vidi. Torej krema, potem pa dam puder na roke, ga razmažem in nato s prsti "tapkam po obrazu" da nanesem puder, nato pa ta puder le še razmažem-kot bi razmazala kremo. S tem si nanesem ravno prav pudra, da ga ni na tone, a še vseeno prekrije nepravilnosti.


Seveda si pod tekočo podlago (puder) vedno dajte kremo, fino za pod "puder je da je krema hidratantna emulzija, pride boljše kot kakšna "kompaktna" "težka" krema, tudi "puder" je dalj obstojen.
Pozdrav.(vizažistka)

QUOTE(Regratova Lučka @ 18. 3. 2007 - 18:53) View Post

Jaz si nanašam puder z gobico, sem se čist navadila. In navlažim gobico (po tanovem). Ampak zanima me, v čem je fora, da navlažiš gobico pred nanosom?
(Babsi, kolikor sem videla, si vizažistka, v čem je finta? )

Živjo,( mimogrede fajn ime imaš), ni kakšne posebne finte, gre bolj zato da se z mokro gobico nekateri
pudri lažje nanašajo, seveda pa je odvisno tudi od materiala gobice.
Jaz gobice uporabljam samo občasno, več delam z prsti (gre za higieno, na gobicah se nabirajo bakretije in vsa možna "svinjarija") čeprav jo uporabljaš samo zase jo le enkrat na teden umij z milom in vročo vodo,fajn pa je da ni v kopalnici kar tako nekje, ampak zaprta.
Če ti je fino uporabljat mokro gobico jo pa daj ! Pozdrav.
  • 0

#38 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 19 March 2007 - 09:15 AM

QUOTE(crna @ 18. 2. 2007 - 15:20) View Post

Meni se korektor vedno razmaže, če čez nanesem še tekoči puder.



Zato pa dam jst korektor POTEM in NE PRED, ker se itak razmaže in ni potem nič od nič. Prvo kremo, potem tekoči puder in za posebne priložnosti tudi v prahu, šele na koncu dam korektor tko mal bolj na debelo in počakam, da se vpije/posuši, potem pa ga potapkam/razmažem. Tko mi vedno super prekrije vse nepravilnosti.
  • 0

#39 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 19 March 2007 - 10:48 AM

QUOTE(lany @ 19. 3. 2007 - 9:15) View Post

Zato pa dam jst korektor POTEM in NE PRED, ker se itak razmaže in ni potem nič od nič. Prvo kremo, potem tekoči puder in za posebne priložnosti tudi v prahu, šele na koncu dam korektor tko mal bolj na debelo in počakam, da se vpije/posuši, potem pa ga potapkam/razmažem. Tko mi vedno super prekrije vse nepravilnosti.


Poizkusi dat korektor pred fiksingom (puder v prahu), ekekt je boljši. Pozdrav (vizažistka)
  • 0

#40 Regratova Lučka

Regratova Lučka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1314 posts
  • Gender:Female
  • Location:v objemu dolenjskih gričkov

Posted 19 March 2007 - 03:46 PM

QUOTE(Regratova Lučka @ 18. 3. 2007 - 18:53) View Post

Jaz si nanašam puder z gobico, sem se čist navadila. In navlažim gobico (po tanovem). Ampak zanima me, v čem je fora, da navlažiš gobico pred nanosom?
(Babsi, kolikor sem videla, si vizažistka, v čem je finta? )


Anyone?
  • 0
Vem, da živim v svojem svetu. Vendar je ok, tam me poznajo.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users