Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#101 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 18 October 2006 - 11:11 PM

smile.gif ,me veseli thumbup.gif ,drugič lahko probaš šelerjevega ki je isto nežen in učinkovit ampak je cenejši.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#102 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 23 October 2006 - 02:47 PM

Am zanima me, a bi lahko masko za obraz iz vrečke, dala v eno drugo posodico na pokrovček, da mi nebi blo treba tok pacat? biggrin.gif Mislm, sej se nebi maska "pokvarla" ane laugh.gif ??
  • 0

#103 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 24 October 2006 - 12:20 PM


bubbles,
mislim, da ne bi blo nič narobe, ne. =)



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#104 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 24 October 2006 - 01:54 PM

Ravno to sem jst nardila. wink.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#105 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 24 October 2006 - 02:49 PM

No pol pa kul biggrin.gif Hvala vama biggrin.gif
  • 0

#106 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 27 October 2006 - 10:47 PM

punce, komentar "krema je cenovno ugodna" ne pove nikomur nič. cifreee!
(konkretno se nanaša na dilemin in lanyn post o avonovi kremi)
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#107 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 October 2006 - 08:48 AM

Napišem točno ceno, če jo poznam - če pa se ne spomnim konkretne cene pa napišem vsaj približno, če je primerna ali ne (kar pa je seveda subjektivna ocena).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#108 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 October 2006 - 01:47 PM

Sončica,Callista
Balea odtranjevalec make upa
A se lahko primerja(če ste že probale, seveda) z 2 faznim L'orealovim?
Sicer je zame L'orealv vseeno 1A ampak,če je ta bolj poceni,zakaj ne...
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#109 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 28 October 2006 - 02:56 PM

QUOTE(DiLeMa @ 28. 10. 2006 - 9:48) View Post

Napišem točno ceno, če jo poznam - če pa se ne spomnim konkretne cene pa napišem vsaj približno, če je primerna ali ne (kar pa je seveda subjektivna ocena).

ja ampak to je v stilu " meni je pa ta krema najboljša", kar pa kao ni zaželjeno. ker js ne vem, kaj je zate cenovno ugodno in kaj ne.
pa približna ocena ni "cenovno ugodno", ampak npr. "cena je okol 3 jurje, 200 sit gor al dol".
če ne veš, pač ne veš, wtf.
sam hecn mi je, ker se tok teži, da se tega ne sme delat.

( ne vem, zakaj sm se tok upičla zdele v to oops.gif )
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 October 2006 - 03:50 PM

Oprosti, ampak med tem, da ne poveš cene, ali pa da sploh ne opišeš proizvoda, je pa po mojem mnenju bistvena razlika. Če je ena zadeva pošteno opisana in te pritegne, se lahko potem sam malo pozanimaš za ceno, če pa veš ceno in nimaš pojma o karakteristikah proizvoda, ti pa to nič ne pomaga.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 28 October 2006 - 04:14 PM

primerjala sem glede na to, kolk nevednemu bralcu obe informaciji povesta.
cenovno ugodna krema - nič ne pove
fina krema za mojo kožo - prav tako nič ne pove

ker jih po moje ne ve velik za finančne zmožnosti članov in članic, prav tako ne tipa kože...
res pa je, da je opis zadeve bolj pomemben od cene.
no pa sej vseen v končni fazi.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#112 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 October 2006 - 07:34 PM


black_sweety,
daj preberi si pravila. Tema o izdelku se odpre takrat, ko imaš o njem kaj za povedati na podlagi izkušenj (aja, pa nauči se pravilno naredit anketo - v oklepajih ob ocenah), ne pa takrat, ko te kaj zanima o izdelku. Temo sem v skladu s pravili pobrisala. Vprašaj v ustreznih temah.


Hvala za razumevanje.






  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#113 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 November 2006 - 09:38 AM

Sem že nekajkrat opazila, da dekleta dajejo izdelkom številčne ocene, ki jih sploh ni v anketi. Npr. naca v temi za labello gold & shine (0/5). Saj če daš oceno 1 je to zelo slabo in je iz tega jasno razvidno, da si bil nad izdelkom zelo razočaran. hmm.gif Saj nikogar ne grajam samo zanima me zakaj takšno ocenjevanje.
  • 0

#114 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 02 November 2006 - 02:33 PM

jenna, kako je s cosmerbo?a ti še ustreza? js se vedno bl nagibam, sam zdej me tole izsuševanje neki skrbi.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#115 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 November 2006 - 02:35 PM

Pinga, kolikor poznam našo Jenno (pa bi rekla, da sorazmeroma dobro) bi sigurno spremenila oceno, če ji kaj ne bi pasalo oz. če bi se karkoli spremenilo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#116 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 02 November 2006 - 03:05 PM

aha ja, sm v bistvu šele zdej vidla, da je bla ocena dana šele par dni nazaj oops.gif
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#117 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 November 2006 - 05:16 PM


Ja, je že DiLeMa vse obrazložila. oops.gif





  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#118 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 04 November 2006 - 02:20 PM

kaj ta tonik z grenivko od schellerja je alkoholen?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#119 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 November 2006 - 02:37 PM

Ja, mislim da je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#120 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16927 posts
  • Gender:Female

Posted 05 December 2006 - 12:05 PM

Bluberry, lepo bi te prosila, če lahko daš Vichyjev koncentrat v sestavine. Proooosim.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users