Jump to content


Photo

Jajčniki


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 02 August 2006 - 09:26 AM

Imam eno skromno vprašanje. Prejšnji teden sem v sredo veselo hodila po ploščicah bosa. Ker je bilo zunaj vroče, je bila to prava ohladitev. V soboto pa sta me začela bolet oba jajčnika. Bolečina ni taka, da je ne bi prenesla sam občutek je malo čuden (kot da bom postala vsak čas bolana). Pač kot da bi mi jajčniki bili odveč. Sem razmišljala, če bi lahko bilo to povezano z mojo pametno odločitvijo da sem hodila in stala bosa na hladnih ploščicah in če bi lahko bilo to tudi povezano z klimo ki piha v pisarni. Mislim namreč da sem si jih na ta dva načina prehladila in si sedaj že dva dneva delam tople obkladke, v službi pa se pokrijem z jopico. Stanje je boljše, je že skoraj vse po starem, samo včasih me še malo zbode. Jaz predvidevam, da sem si jih prehladila, kaj pa menite ve? In mogoče katera kak pedlog kako čim prej to odpravit - poleg toplih obkladkov.
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#2 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 02 August 2006 - 09:48 AM

cist mozno da si se prehladila!!a bos slucajno bolana te dni?js bi rekla da si en caj skuhaj dodatno in naprej jopico okol trebuha nosi.
  • 0

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29026 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 August 2006 - 10:16 AM

temo premikam v podforum 'zdravje in rekreacija'. hvala za razumevanje. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 02 August 2006 - 10:22 AM

Bolana sem bila pred slaba dva tedna. Sem pa ravno sedaj nekaj ugotovila. Ko so jajčniki na toplem so čisto mirni, ko pa sem sedaj šla malo na zrak in je bolj hladno so se pa že nekaj oglasili. Tako, da sem vedno bolj prepričana da sem si ju prehladila. Če naslednji teden ne bo šlo na bolje, se bom pa pri osebni zdravnici javila. Saj ona tudi lahko kakšne tablete ali kaj podobnega predpiše.
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#5 black_sweety

black_sweety

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1469 posts
  • Location:iz pekla do raja...

Posted 02 August 2006 - 11:03 AM

S tem se ni za hecat. Lahko so mozne resne posledice, ce se ne pozdravis pravilno. Sem isto imela ze bubane jajcnike...imela sem bolecine, da sem se s tezavo premikala, tezje sem hodila, a sem se nekako sama doma pozdravila. Cajcki, toplota, treba pocivat..
Ceprav danes vem, da bi vseeno obiskala zdravnika, bi vse skupaj verjetno prej minilo. Takrat se mi pa pac ni zdelo tolko vazno.
Zato: Cuvajte svoje zdravje!
  • 0
[b]Apologizing does not always mean that you are wrong ... It just means that you value your relationship more than your ego. [/[/size]b] [color=#000066][/size]

#6 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 02 August 2006 - 06:05 PM

Prva stvar - nosi majčke in jopice, ki pokrivajo cel hrbet in se za vsako ceno izogibaj kratkim topom :!:
Mene se niti v največji vročini ne vidi v kratki majčki, še hitreje se namreč lahko prehladiš, ko se našvicaš. Zdej, če si opazila, da se ti jajčniki oglasijo tudi ko hodiš bosa, pač ne hodi bosa. Sicer pri meni bosa stopala niso nek problem, ker ful hodim bosa, pa se ne prehladim, niti me ne bolita hrbet in jačniki, smo si pa vsi različni wink.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#7 Pesimistična

Pesimistična

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 132 posts

Posted 03 August 2006 - 05:47 AM

Crna brez skrbi, ne nosim kratkih topov. Imam normalno kratko majco sam je pa res, da če se prepognem ali vsedem se mi pač malo hrbta vidi.
Bom si pač v služi še malo jopico okoli pasu vezala, doma pa si dala tople obkladke gor. Upam samo da se ne bo predolgo vleklo.
  • 0
If I'm not back in five minutes... just wait longer!

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 03 August 2006 - 05:12 PM

Pomoje ne bi smelo bit "frke", če res tako skrbiš za hrbet. Možno, da gre za stranski produkt prehlada wink.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 16 August 2006 - 06:19 PM

Mene tut učash kr "zagrab" bolečina tm spodi cry.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users