Jump to content


Photo

Sončenje


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 06:18 PM

Punce ste rade rjave, oz. se rade sončite na soncu ali v solarijih ne glede na to, da je to škodljivo za zdravje?

Jaz se ne marm pražit na soncu, se tudi ne smem preveč, ampak rada grem pa v solari, pa tudi to razmišlja, da nebi šla več.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#2 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 May 2006 - 06:23 PM

Jaz se ful rada sončim, pa ne toliko zaradi barve, ampak bolj zato, ker mi je fajn ležat tam na sonu, pa kej pit zravn... Kar se barve tiče, se mene zelo hitro prime, tko da se mi ne bi blo treba dolg nastavlat. Seveda pa nikol ne grem na sonce brez kreme za sončenje!
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#3 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 07 May 2006 - 06:30 PM

Joj, jaz pa 5 min ne zdržim na soncu rolleyes.gif ...pa mene doooolgo ne speče, potem sem pa enkrat vztrajala, pa me je koooomaj malo speklo, potem pa že na rdeče rolleyes.gif ...živ obup! biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#4 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 07 May 2006 - 06:31 PM

Baje ti sonce pomaga, da nimaš mozoljev biggrin.gif Vsaj js jih mam na morju majn ... pa mene lepi sonček nikol ne opeče (razen večinoma po ličkih) ampak mam samo lepo rjavo barvo!!
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#5 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 May 2006 - 06:38 PM

Jaz sem pa tako bela da me je na začetku poletja, ko se začne nosit kratke odprte majice, prau sram učasih biggrin.gif
No res, sem zelo bleda, tako da moram tudi poleti na plaži pazit, in se namazat z visokim faktorjem, ker če ne me opeče, ampak žal ne postanem rjava, ampak rdeča
Mi je pa lepo videt kakšne punce, tako, proti koncu poletja, ko imajo že fajn lepo rjavo barvico, jaz nikoli ne pridem ful rjava, pa čeprav živim na Obali biggrin.gif
Sem pa razmišljala da bi bilo morda fajn it pred poletjem vsaj parkrat malo v solarij za vsaj dobit malček podlage, nevem, bomo vidli.
  • 0

#6 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 06:40 PM

QUOTE(Sarah)
Jaz sem pa tako bela da me je na začetku poletja, ko se začne nosit kratke odprte majice, prau sram učasih biggrin.gif
No res, sem zelo bleda, tako da moram tudi poleti na plaži pazit, in se namazat z visokim faktorjem, ker če ne me opeče, ampak žal ne postanem rjava, ampak rdeča
Mi je pa lepo videt kakšne punce, tako, proti koncu poletja, ko imajo že fajn lepo rjavo barvico, jaz nikoli ne pridem ful rjava, pa čeprav živim na Obali biggrin.gif
Sem pa razmišljala da bi bilo morda fajn it pred poletjem vsaj parkrat malo v solarij za vsaj dobit malček podlage, nevem, bomo vidli.


No enako, jaz bom šla letos 5x po 5 minut. To bo dovolj in za zdravje in za ten.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#7 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 May 2006 - 06:46 PM

Misliš da je dovolj po 5 min na enkrat? Jaz namreč nevem dosti o tem, nisem nikoli bila, zato vprašam biggrin.gif Kakšne pa so kej cene drugače, tako vsaj približno za 10min recimo?
  • 0

#8 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 06:48 PM

QUOTE(Sarah)
Misliš da je dovolj po 5 min na enkrat? Jaz namreč nevem dosti o tem, nisem nikoli bila, zato vprašam biggrin.gif Kakšne pa so kej cene drugače, tako vsaj približno za 10min recimo?


Mislim, da je dovolj, vsaj lani je bilo. Ne vem cen, ker letos še nisem bila.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#9 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 May 2006 - 10:08 PM

Nikoli se ne sončim, na morju vedno ležim v senci z visokim faktorjem na sebi, pa še vedno pridem rjava nazaj smile.gif
  • 0

#10 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 07 May 2006 - 10:12 PM

občasno grem v solarij,tolko da nisem nikoli bela,bleda in ohranjam odtenek nežno rjavo polt
na morju se sončim bolj malo,ker ne prenesem bit direkt na soncu
  • 0

#11 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 07 May 2006 - 10:47 PM

Imam alergijo, zato sonce- ne hvala. poleti se ga izogibam ko hudič, pa še takrat me včasih opeče biggrin.gif Če ne jemljem Letizena, dobim izpuščaje.
V poštev 'sončenje' pride le pozno popoldne, ko nima več moči.

Za solarij niti ne pomislim ...
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 May 2006 - 11:58 PM

Ma jz se ga vedno bl izogibam.Sonca.
Solarij sm obiskala vse skp v življenju 11krat.
Poleti vedno fašm alrgijo in mehurje po prsnem košu.
Rada pa se mal pregrjm kt martinčk,tko na balkonu in sm kt prerojena.
Če pa sm na plaži,pa se ponavad pokrijm z brisačo.Ko mi je prevroče grem v vodo,se posušim,in skačm gor pa dol iz plaže v prikolco.
Skratka-solarij,sonce-smrt na obroke.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 May 2006 - 06:05 AM

Tudi sama ne maram sončenja. Zato, ker mi je na plaži vedno prevroče in me udari toplotni udar. Potem se pa še cel dan čudno počutim. Raje ne.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#14 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 08 May 2006 - 06:18 PM

danes sem bla 5 minut v solariju. da malo preklopim s te zelenkaste barve na belo biggrin.gif . verjetno bom šla še enkrat alpa dvakrat po 5 minut. niti ne za neko hudo barvo, bolj preventiva pred alergijo, pa da ne kažem teh belih krakov.
pa ne maram da se mi od majc pa od ure beli fleki poznajo.
  • 0

#15 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3148 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 08 May 2006 - 09:08 PM

Jaz tut ful hit ratam rjava, pa tooook uživam bit na sončku. Zejle ko se je sonček pokazal, koj knjigo pa ležalnik na balkon, ful mam rada sonce.
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#16 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 08 May 2006 - 09:24 PM

QUOTE(_Mayckica_)
Jaz tut ful hit ratam rjava, pa tooook uživam bit na sončku. Zejle ko se je sonček pokazal, koj knjigo pa ležalnik na balkon, ful mam rada sonce.

ok mene se ne prime tolk hitr, sam dobim pa kr lepo barvo, ko sem na soncu... in defenitivno ljubim sonce in sončenje.IPB Image Ponavad berem zraven. Zdej sem itak čist srečna, ker sem lahk ful velikrat na morju, ker imamo prikolco na Krku - enako sem čist nesrečna, če je oblačno ko bi se rada sončla

se pa vedno mažem s faktorji... začnem z 12-10 recimo eno 2-3x, pol z 8 dokler nimam primerno rjave... pol ko imam pa dost barve pa sam še z 4, včasih 2. Izogibam se olja, ker maši pore, pa ful je bolj vroče in se preveč potiš

IPB Image
  • 0
Posted Image

#17 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3505 posts
  • Gender:Male

Posted 09 May 2006 - 05:37 AM

Mah jaz pa seveda alergijo dobim, če me sonce vsaj malo poboža, tak da lahko zagorelo polt samo gledam na ostalih ljudeh. Meni pa ostaneta senčka in aloa vera za hlajenje kože cry.gif
  • 0

#18 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 09 May 2006 - 03:26 PM

QUOTE(Tanjci)


se pa vedno mažem s faktorji... začnem z 12-10 recimo eno 2-3x, pol z 8 dokler nimam primerno rjave... pol ko imam pa dost barve pa sam še z 4, včasih 2. Izogibam se olja, ker maši pore, pa ful je bolj vroče in se preveč potiš [/color]
IPB Image


Jaz isto. Naprej mam višje faktorje, pol pa vedno manjše. Drugač mam eno olje, sam se z njemu samo včasih mažem, ker sem pol cela mastna pa mi ni glih všeč laugh.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users