Jump to content


Photo

Dieta


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 18 February 2006 - 09:08 PM

Danes sem govorila z enim kolegom, baje se drži diete, ki poteka v 3 fazah. Ali kdo ve za to dieto? Baje obstaja knjiga.... glavno načelo te diete je, da ne ješ krompirja, riža, makaronov in kruha (pa seveda sladic).
  • 0

#2 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 18 February 2006 - 10:18 PM

Montignacova. Knjiga Jem, torej hujšam. Čeprav kruh lahko ješ...pa riž tudi, sam belo moko in prčiščen riž ne.
  • 0

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 February 2006 - 09:15 AM

A ne Montignac temelji na beljakovinah?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3504 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2006 - 09:25 AM

QUOTE(sonchika)
A ne Montignac temelji na beljakovinah?


Tak tudi jaz mislim, ker ne smejo nič OH jest.
  • 0

#5 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 19 February 2006 - 09:27 AM

Ja temelji na beljakovinah.
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 February 2006 - 09:51 AM

Brez veze. Delali so raziskave in so taki, ki so bili na tej dieti hujšali eno leto. Po tem času pa jim je začela teža nenadzorovano rasti. Kljub dieti.
Jaz sem bolj za uravnoteženo prehrano, res da s poudarkom na beljakovinah.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3504 posts
  • Gender:Male

Posted 19 February 2006 - 09:58 AM

Malo za hec biggrin.gif Nikoli nisem imela kake diete ampak sem največ kg shujšala takrat, ko sem bila sveže zaljubljena, ker enostavno nisem mela apetita ermm.gif Tak, da če vam te diete ne pomagajo, poskusite s to metodo biggrin.gif
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 February 2006 - 10:24 AM

To je pa res. biggrin.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 19 February 2006 - 11:21 AM

To pa sploh NI RES, da ne smejo nič OH jest. Ješ lahko praktično vse, samo čim manj prečiščenega, bele moke, belga cukra ipd. Pač menjaš s pravim polnozrnatim kruhom, neprečiščenim rižem ipd. Še svetuje vsak dan kruh. Tk da mi ni jasno od kod vam to.
  • 0

#10 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 20 February 2006 - 09:11 AM

Je kdo probal z Halyevo dieto al kak se že reče? Ko vsak dan zaužiješ 1 Beljakovinski ,1 škrobni in 1 OH obrok?
  • 0

#11 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 February 2006 - 11:46 AM

QUOTE(dora)
Je kdo probal z Halyevo dieto al kak se že reče? Ko vsak dan zaužiješ 1 Beljakovinski ,1 škrobni in 1 OH obrok?


hočeš reč en beljakovinski in 2 OH?
(to drugače spominja na normalen jedilnik wink.gif )
  • 0

#12 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 February 2006 - 11:59 AM

QUOTE(bellini)
Malo za hec biggrin.gif Nikoli nisem imela kake diete ampak sem največ kg shujšala takrat, ko sem bila sveže zaljubljena, ker enostavno nisem mela apetita ermm.gif Tak, da če vam te diete ne pomagajo, poskusite s to metodo biggrin.gif


To je pa res, pa še to, ko pa začneš pol hodit in si skupaj nekaj časa in hodiš na kosila, večerje, doma ful kuhaš... se pa zrediš.... groza....
  • 0

#13 KR EN

KR EN

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts
  • Location:velenje

Posted 08 April 2006 - 11:37 AM

ej punce bo treba na jogging :!: :!: ce hocete shujsat se treba zgoraj dober oblect pa na jogging okrg 40 min :!: :!: Tek ni treba bit hiter sam se mors ful spotit :!: :!: Sicer nisem debeu smile.gif sam to mi je povedu trener atletov za enga frenda tako da poskusite ce zelite :!: :!:
Na jogging pa je potrebno hodit vsaj 3x do 4x na trening zraven pa seveda se vaje za trebusne misice :!: :!:
  • 0

#14 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45502 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 April 2006 - 02:40 PM

QUOTE(bellini)
Malo za hec biggrin.gif Nikoli nisem imela kake diete ampak sem največ kg shujšala takrat, ko sem bila sveže zaljubljena, ker enostavno nisem mela apetita ermm.gif Tak, da če vam te diete ne pomagajo, poskusite s to metodo biggrin.gif
Jaz tudi nikoli nisem načrtno hujšala z dieto. Sem pa največ shujšala takrat, ko sem imela ful problemov in sem se ful sekirala. In večkrat zaradi tega pozabila na hrano.
  • 0

#15 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 08 April 2006 - 02:47 PM

Po Montignacu ni res, da začne teža nenadzorovano rast! Jst sem ful zgubla po tej dieti in skor nič dubla nazaj v 2 letih.

Jst ne vem, ampak men je dost težko zdržat te diete, ker npr. ful zjutrej nimam časa in volje jest, potem mam fax. In spet nimam časa nekej konkretenga pojest. Potem pa pridem iz faxa domov in mam spet ful enih stvari in enostavn pozabm jest. Pol se pa čudm, da se mi vrti in, da nimam energije. Dostkrat se mi nardi, da dan prežvim ob kavi in kašnih corny čokoladah...
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#16 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 10 April 2006 - 10:51 AM

montignacova dieta temelji na ločevanju OH pa beljakovin. jest je pa treba oboje. ampak kruh čim bolj polnozrnat, krompirja čist nč, polnozrnate testenine in sevede zravn samo zelenjava, brez mesa. za mesni obrok pa pač samo meso, čim manj mastno, najboljša je kaka perutnina, pa zelenjava zravn. ampak ne vsa. kuhano korenje mislm da ni ok, pa tko naprej.
gledam svojo mamo kako se vsak dan matra s kombiniranjem. kr dost časa tole vzame. drugač pa ja, fizična aktivnost je še vedno kjuč do uspeha. ampak nekateri se zarad zravstvenih težav pač s tem ne morjo ukvarjat.
  • 0

#17 Kyara

Kyara

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 100 posts
  • Location:SV
  • Interests:razno

Posted 19 April 2006 - 06:03 PM

Dora a misliš Hellerja? Imam njegovo knjigo tudi z OH ste lahko zasvojeni in sedaj po njej hujšam.Pa gre in drži, pa še pretirane diete ni na jedilniku, ampak ješ vse na 1/3.
To pomeni, da imaš na krožniku vsega po 1/3 in še solato, količine pa niso omejene.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users