Jump to content


Photo

Živite skupaj s partnerjem?


  • Please log in to reply
303 replies to this topic

#41 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2006 - 07:09 PM

koliko?

Med mojima je 10 let.
  • 0

#42 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30716 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 May 2006 - 07:37 PM

Ma mene je bolj zanimalo, kako se vi počutite, ko je pri vas recimo še od brata/sestre partner...če je kar po več dni pri vas in delno že nekako živi z vami?
Sej pravim, men ta tip od tamale ni lih najbolj kul tip na svetu in mi je kr mač čudn, ko je res ful dost pr nas...
se nimam v bistvu z njim kaj menit, ker je čist drug tip človeka..
  • 0

#43 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 May 2006 - 07:42 PM

Ja saj sem napisala, da tega ne morm povedat, ker moj brat še slišat noče o puncah. Je še prešmrkav za to. ;)
  • 0

#44 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 May 2006 - 08:44 AM

QUOTE(Kalypso)
koliko?

Med mojima je 10 let.


13 let.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#45 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 07 May 2006 - 09:49 AM

QUOTE(Parvinder)
Men je kul biggrin.gif Sicer sem jo prvič vidla ( oops.gif ), ampak sem se kar že navadla nanjo, pa ko je južnala z nami je blo navadn, pa verjetno je tudi zato malo, ker je res fajna punca, če bi bla ena tečnoba, bi mi šla verjetno grozno na živce evil.gif .


Ko je moj brat prvič eno punco pripeljal domov, smo tudi vsi mislili, wah, kak je ql...bla je ful zadržana, pa preplašena, kasneje ko pa se je že navadila, pa je za neki cajta živela pri nas, je pa vse začela obrekovat, nič ji ni pasalo, vsako stvar je ona mogla met prav, če se brat kdaj ni strinjal z njo je popizdila...tako da...res upam, da ma tvoj brat drugačno od te wink.gif biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#46 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 07 May 2006 - 04:21 PM

QUOTE(cedevita)
QUOTE(Parvinder)
Men je kul biggrin.gif Sicer sem jo prvič vidla ( oops.gif ), ampak sem se kar že navadla nanjo, pa ko je južnala z nami je blo navadn, pa verjetno je tudi zato malo, ker je res fajna punca, če bi bla ena tečnoba, bi mi šla verjetno grozno na živce evil.gif .


Ko je moj brat prvič eno punco pripeljal domov, smo tudi vsi mislili, wah, kak je ql...bla je ful zadržana, pa preplašena, kasneje ko pa se je že navadila, pa je za neki cajta živela pri nas, je pa vse začela obrekovat, nič ji ni pasalo, vsako stvar je ona mogla met prav, če se brat kdaj ni strinjal z njo je popizdila...tako da...res upam, da ma tvoj brat drugačno od te wink.gif biggrin.gif


Ja zdej še nevem, ker sem jo res prvič vidla. Res upam, da ni ena avša, ker poj boga ona...lastnoročno vržem ven. Aja, sploh ni možno, da bi živela pri nas, ker je brat med tednom v LJ in ona je iz LJ, tok d bo lohk tuki sam ob vikendih.
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#47 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2006 - 06:47 PM

he he NE ŠE biggrin.gif
  • 0

#48 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 01 June 2006 - 02:08 PM

ko si jesen najdem job, greva takoj v najemniško stanovanje. komi čakam!!!!!!!!!!!
  • 0

#49 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 04 June 2006 - 09:44 PM

da
  • 0

#50 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 06 June 2006 - 02:54 PM

Sva oba še študenta, tko da ne živiva skupaj...ker jaz za noben denar ne bi šla živet pod isto streho z njegovimi, zato bomo še počakal na boljše finance smile.gif Pa na splošno mislim, da je boljše, če mlad par, ki šele začenja skupaj živeti, da začne na svojem, ne pa da ti skoz kakšna prepotentna tašča pod prste gleda!!!
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 June 2006 - 02:59 PM

Sem še premlada, da bi živela s partnerjem (19 let) niti nimam te možnosti, me pa prav zanima, kako se bo to nekoč obneslo. Sem namreč precej samosvoja oseba, ki se težko prilagaja, poleg tega pa sem totalni flegmatik, kar gre marsikomu v nos. Tudi časa potrebujem dosti sama zase in ne maram, da je nekdo konstantno ob meni. Bomo videli, kateri srečnež se bo spopadal z življenjem v dvoje z mano. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#52 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 06 June 2006 - 03:51 PM

mi2 še ne živima skupaj, ampak je on zelo dosti pri meni, ker trenutno kot študent dela v bližini in je tako finančno lažje zanj.

mi je pa to fino, saj že zdaj dobivam občutek kakšno bo življenje v dvoje smile.gif wink.gif
da ne bom potem presenečena
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#53 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 June 2006 - 07:57 PM

Žal še ne živiva skupaj. Si pa urejava svoj kotiček in se bom tudi kmalu preselila k njemu. Se že veselim smile.gif
  • 0

#54 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2008 - 08:31 PM

Midva sva našla eno zelo ugodno varianto v Dolenjskih Toplicah. Za 38 kvadratno 1-sobno stanovanje bova dala 220€/mesec, stroškov bo pa za cca 30€ (elektrika+komunala). Seliva se jutri - to bo začetek najine (dobesedno) skupne poti ;)
  • 0

#55 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25271 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 January 2008 - 08:44 PM

oo, čestitke smile.gif!
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#56 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 January 2008 - 08:49 PM

od junija živiva skupaj, na 26 kvadratih pa kar gre - še sploh zdej, ko bom mela moj računalnik. laugh.gif resno, mislila sem, da se bom težje prilagodila življenju v dvoje na tako mini kvadraturi, ampak samo sebe presenečam. wink.gif sicer imam eno polpreteklo izkušnjo z napol življenjem v dvoje na manjši kvadraturi, ampak tisto je bilo res bolj napol, ker niti nisem imela vseh cunj tam (ni blo placa, laugh.gif) in ob vsaki malo večji iskrici, ki se je razplamtela v prepir, sem se za par dni pobrala domov. hehe. zdej gre pa zares. zaenkrat.

Ančka, kongrečulejšns! yahoo.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#57 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 02 January 2008 - 08:52 PM

Čestitke Ančka! In tebi tudi Špela, da sta se tako ujela. smile.gif


Midva po treh letih, kar sva skupaj še vedno živiva vsak pri svojih starših.
  • 0

#58 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 02 January 2008 - 08:55 PM

QUOTE(DiLeMa @ 6. 6. 2006 - 14:59) View Post

Bomo videli, kateri srečnež se bo spopadal z življenjem v dvoje z mano. biggrin.gif

kljub statusu začasnosti wink.gif, me zanima, kdo od vaju bi kaj več napisal o prvih izkušnjah življenja skupaj? wink.gif sem pač radovedna, kaj čem .... oops.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#59 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25712 posts
  • Gender:Female

Posted 02 January 2008 - 08:55 PM

no saj... zadeve se bodo kaj kmalu spremenile... Moja starša sta mnenja da je najemanje stanovanja metanje denarja stran. Plačuješ, plačuješ, nikoli pa ni tvoje. Zato sta se odločila, da nama kupita stanovanje. Novogradnja, 65 kvadratov. Pa pod istimi pogoji bova tam - odplačevala jima bova po 200€/mesec, na koncu pa bo najino (hvala bogu imam takšne starše, ki so finančno sposobni česa takšnega).

Kar se pa opreme tiče - v tem stanovanju, kamor greva sedaj, je že vse najino - od prejšnjih stanovalcev sva kupila skoraj nove omare in posteljo (6 omar in posteljo za skupno ceno 530€). Stare stole imamo pri nas doma, mizo tudi, kar se posode in kozarcev tiče - stare mame ne mečejo nič stran in si rabiva samo izbrat, kar nama bo všeč.

Zdajle se vse tako zelo pravljično zdi. Vem, da bova imela "porodne" težave, vendar pa upam, da bodo majhne in da bodo hitro minile. smile.gif
  • 0

#60 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 02 January 2008 - 08:56 PM

Midva živima vsak pri svojih. Čeprav je moja velika želja, da bi bila čimprej skupaj (njegova seveda tudi). Ko bodo finance si boma najbrž uredila podstrešno stanovanje (pri njih doma), ki je res ful veliko. Do takrat pa počasi preurejama njegovo sobo v najino smile.gif

Sem pa ogromno pri njih, sploh zdaj ko bo spet fax, bom najbrž tudi po cel teden. Tako da nekako na pol živima skupaj (imam polovico oblek še doma laugh.gif).
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users