Jump to content


Photo

blond barva za lase


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 telebajsek

telebajsek

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 09 November 2005 - 06:35 PM

Čaw. Sem čisto nova tukaj. Imam kratke lase in bi si jih rada pobarvala na blond. Tudi zdaj sem blond, samo taka sivkasta pepelnata. Obup. Rada pa bi imela tako platinasto barvo. Mi lahko svetujete, katero barvo naj kupim, da ne bom rumena, kakšne izkušnje imate ve?
Sama sem se barvala, ko sem imela še rdeče lase, potem pa ko sem prešaltala na blond pa sem hodila k frizerju. Samo mi vedno tako čudno barvo nardi. Kaj mi svetujete? Hvala
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2005 - 07:40 PM

Hej, dobrodošla smile.gif

Osebno bi ti rekla, da greš k frizerju. Sploh pri blond barvah lahko zelo kiksneš, pa še platinasto je kr težko zadeti. A frizerju si razložila kaj bi rada?
  • 0

#3 telebajsek

telebajsek

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 09 November 2005 - 08:19 PM

Ja sem razložila že parkrat, pa mi vedno taka čudna peplnato siva ven pride. Je pa problem v tem, ker je ta frizerka moja zelo dobra prijateljica in bi mi po moje zamerila, če bi šla drugam k frizerju. Edina varijanta, ki mi še preostane je, da se sama pobarvam.
  • 0

#4 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 09 November 2005 - 08:24 PM

Ja ali pa da ji rečeš, da si se sama pobarvala in pač greš vseen k frizerju, ker tako zihr ne boš falila. Če se boš barvala sama lahko postane še hujše... Včasih je bolje kaj zamolčat, da ne bi prizadel prijatelja.
  • 0

#5 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 November 2005 - 08:27 PM

in kako bo ona vedla al si se pobarvala sama al te je ena druga frizerka?
  • 0

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 November 2005 - 08:46 PM

Če je tvoja naravna barva že svetla in hočeš samo izrazitejši platinast odtenek, nikakor ne boš zgrešila z barvo Feria Color Booster v odtenku Silver.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#7 ninicka

ninicka

    sramežljivec

  • Člani
  • 15 posts

Posted 06 December 2005 - 08:11 PM

telebajsek, najbole je da greš k frizerju. Oni ti dajo vsaj pravo barvo las, ki jo hočeš. wink.gif

Lp
  • 0

#8 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 07 December 2005 - 09:23 AM

jaz pa sem si kupila 2 najsvetlejši barvi od L'oreala, tiste v kremi...ima katera izkušnje?
  • 0

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2005 - 11:01 AM

Najsvetlejše ni vedno najboljše, sploh pa ne, če je tvoja osnovna barva med temnejšimi, ker je večja možnost, da boš na koncu totalno oranžna, po možnosti še s kakšnim zelenim odbleskom (preverjeno! biggrin.gif ).

Kakšna pa je tvoja trenutna barva las?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Anie

Anie

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 229 posts

Posted 07 December 2005 - 11:22 AM

moja barva las je blond, ampak jaz bi bila rada še svetlejša...
  • 0

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2005 - 11:33 AM

Aja, pol pa v redu. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 honey

honey

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 04 September 2006 - 02:19 PM

hej! sem popolnoma nova tukaj. trenutno imam lase pobarvane z live barvo-rdeči odtenek. zelo si želim pobarvati z live-absolut platinum. zanima me, če je dobra ideja, da počakam, da se mi rdeča barva spere in potem pobarvam na blond? se mi bo prijelo?
  • 0
Hoditi po že uhojenih poteh ni umetnost.

#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 September 2006 - 02:23 PM

Rdeče barve se težko znebiš in rada tko čez preseva, če daš čez ktero drugo barvo. če hočeš imeti res lep blond odtenek ti priporočam, da lase pred barvanjem razbarvaš ... sicer je to nekoliko bolj agresiven postopek, vendar pa se boš tako popolnoma znebila rdeče barve las in če boš lase lepo negovala (balzami in maske) bodo še vedno zdravi in močni.

Če boš dala platinasto blond barvo na rdeče obarvane lase, boš prišla ven korenčkovo oranžna ... garantiram.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#14 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 04 September 2006 - 02:48 PM

Al pa roza!
  • 0

#15 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 23 September 2006 - 04:20 PM

Živjo!!!
No jz bom pa kar tuki vprasala. Jz bi ful rada mela tako bravo las:

IPB Image

Pa me zanima kero barvo bi mogla vzet pa ker odtenek,ki bi bil čim bolj podoben temu.

Lp
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 September 2006 - 08:11 PM

Nujno je tle potrebno vedet, kakšna je tvoja trenutna barva las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 23 September 2006 - 10:12 PM

Aja..pozabla oops.gif Sj sm mislila..hihi
Emmm... tmno rjavo mam naravno. Pa zdj mam mau pramenčkov blond.
  • 0

#18

  • Guests

Posted 30 September 2006 - 11:19 AM

Js bi tut mela tako barvo las, alpa mal svetlejso. Mam problem, ker mi nobena barva ne prime tk kot je na skatli, vedno temnejse. Sama sm blont, neka taka svetlo psenicna barva. Zdaj sm si kupla od garnier belle color neko svetlo blont, pa je primlo skor tk kot mam naravno barvo, sam deluje tk pusto in mi ni vsec. Rada bi mela svetlejse lase z rahlo rumenim odtenkom - tak, ko t se mi nardi poleti, ko mi sol in sonce mal splajhata lase. Problem je, ker mi skor vsaka blont barva prime z rahlo rdeckastim podtonom. Ne vem a je problem v barvah al v mojih laseh, ampak nikakor ne dobim zeljene barve. Platinaste nocem, rumeno blont mi ne prime z nobeno.
Je mogoce, da bi s platinasto dobla tako barvo, glede na to da mi vse prime temnejse?? Da bi si dejansko mogla ruknit gor najsvetlejsi odtenek da bi primlo kot hocem?? (k frizerju pa ne grem, mam blazno veselje sama pacat po glavi smile.gif )


Evo, kupla sm tako:

IPB Image

dobla pa tako (priblizno):

IPB Image
  • 0

#19 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 30 September 2006 - 02:37 PM

Tud jaz mam svetle pšenične lase in imam podobne probleme z barvanjem, vedno ostane oranžkast ton. Želela sem bit blond, kupla barvo od garnier, pol pa sem bla cela flekasta in sem nazadnje vendarle morala k frizerju, tud keune šampon ni pomagal, ker sem delnno že imela pramena. Nato e ta barva del las tako razbelila, da se je oni vijolčni keune šampon prijel na lase in se je videl tak čist svetel vijoličen odtenek. Groza. Nemudoma sem odvihrala k frizerju in se tako znebila več denarja, kot če se ne bi barvala sama (porabla sem dva pakla barve) sad.gif Nikol mi ne prime, kot bi želela, vedn pridem ven temnejša, čeprav moji lasje niso temni...

V glavnem, če imaš probleme z oranžnim podtonom (rumena blond), pol svetujem, da se ne barvaš sama.

sad.gif
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#20

  • Guests

Posted 30 September 2006 - 03:26 PM

Ma se mi zdi ko enkrat zacnes hodit k frizerju, pol mors pa skoz..se en nepotreben strosek vec. Skoz se strizem sama, barvam sama, pa je vse kul. Nimam sicer neke zahtevne frizure, pac lase mal cez rame in to je to. In tut z rdeco barvo ni blo nobenih problemov, blont barva pa ocitno cudno reagira na moje lase. Ma, bomo vidli. Parkrat se probam s kakimi drugimi odtenki, pol pa ce bo treba it k frizerju bo pac treba it. smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users