Jump to content


Photo

Krema za roke


  • Please log in to reply
622 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 December 2004 - 09:41 PM

Hej

imam zelo suhe in občutljive roke. Roke si s kremo namažem večkrat dnevno, uporabljam losion za roke Jessica, nosim rokavice...pa imam še vedno suhe, grobe roke. Včasih se mi naredijo kar črtice na rokah, kot da bi bila spraskana.

Katero res vlažilno ( in ne preveč mastno) kremo mi svetujete. Edini pogoj je ta, da se krema dobro in hitro vpija v kožo.


LP N
  • 0

#2 ica

ica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 148 posts
  • Interests:make up

Posted 21 December 2004 - 11:42 AM

Avonova krema z regratom mi je najboljša. Zelo dobra je tudi ognjičeva Dr. Scheller.
  • 0

#3 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 December 2004 - 01:11 PM

Schellerjeva Arnika se men ultra hitro vpije, pa od Neutrogene naredi tak film cez kožo da mal zavaruje...
  • 0

#4 romy

romy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 21 December 2004 - 03:51 PM

Zelo v redu je tudi Avonova krema za roke z glicerinom, pa Loccitanova s karitejevim maslom. Tudi meni so pozimi roke ponavadi razpokale do krvi, letos se pa s tem še ne morem "pohvaliti". Pač pa obvezno nataknem rokavice, če grem ven; mraz je eden glavnih povzročiteljev razpok, prav tako je potrebno roke po vsakem umivanju dobro osušiti ter namazati s kremo. Jaz si jih zjutraj in zvečer dobro natrem z Loccitanovo, se lepo vpije in ni mastna, čez dan imam pa Avonovo ali pa Neutrogeno, obe naredita tak zaščitni film čez kožo. Fino je tudi uporabljati rokavice za pomivanje posode in čiščenje, le da jaz tega ne morem. Nimam potem občutka.
  • 0

#5 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 21 December 2004 - 04:29 PM

Meni pa ful ustreza od Amai (v tudi 3 v 1)- krema za roke, ali pa Kamilica (mislim da od Lek-a)
Recimo Dove mi pa ful ni ok.
  • 0
LP, Finatina

#6 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 22 December 2004 - 08:52 PM

Jaz uporabljam Clarinsovo kremo za roke, sem pa imela tudi eno od Avona, ki je bila res zakon, roke super negovane in nič mastne. Za delo v pisarni z papirji mega!!!


VESEL BOŽIČ
  • 0

#7 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 December 2004 - 09:11 PM

Tudi jaz sem imela pred leti Avonovo kremo za roke-še v stari embalaži belo-zeleni. Se katera spomni? In sem bila zelo zadovoljna z njo, potem pa so spremenili dizajn in mislim, da tudi teksturo in nisem bila zadovoljna s kremo.

Hvala za predloge.

LP N
  • 0

#8 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 23 December 2004 - 10:21 PM

Ta krema, ki sem jo jaz uporabljala od Avona je še zmeraj v isti embalaži, taka belo roza, gor je narisana roka, pa tudi za nohte je primerna.

LP J
  • 0

#9 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 25 December 2004 - 11:22 PM

Punce, ko ste ravno pri Avonu, v katalogu 2/2005 bo/je ena nova krema za roke in sicer, str. 78,79 : Krema za roke z oseno kašo ( krema za suhe roke) 125 ml, po promociljski ceni 550,00 (sicer 700,00 SIT).
Losjon za telo iz osene kaše je baje zelo zelo dober. Upam da bo krema tudi. Komaj čakam da naročim....
  • 0
LP, Finatina

#10 *sweety*

*sweety*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 391 posts

Posted 26 December 2004 - 09:15 AM

Nadi jaz sem si kupila v lekarni Zascitno mazilo za roke in mi je super,das sicer malo ker je precej mastna krema.
  • 0
Nobody is perfect, I am nobody!

user posted image

user posted image

#11 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 26 December 2004 - 01:09 PM

jst upurabljam bepantol(po novm, prej bepaten) in je kr uredu tongue.gif lepo navlaži kožo in res ql no...
  • 0

#12 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 26 December 2004 - 03:51 PM

Najbolj zaleže Linola, ki se dobi le v lekarni. Žal pa je precej mastna, zato se z njo namažem zvečer. Dobra je tudi Neutrogena, vendar meni ne diši preveč lepo. Tidve kremi sta edini do sedaj (pa sem jih sprobala že ogromno!), ki kolikor-toliko res negujeta roke čez zimo.
  • 0

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2004 - 04:14 PM

Kaj pa maske za roke. Jih katera uporablja? Jaz si včasih nanesem kar masko za obraz na roke in je malo bolje:)

Hvala za nasvete smile.gif

LP N
  • 0

#14 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 26 December 2004 - 04:45 PM

Kako kakovostne pa so te maske, ki jih lahko kupiš v trgovini?
Po moje še zmer najbolš, da si jo sam doma narediš iz naravnih sestavin...
  • 0

#15 bambi

bambi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 281 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 27 December 2004 - 05:01 PM

ni posebna krema, ampak meni odgovarja:) krema za roke Dove, pa krema za roke iz kamilic.
  • 0

#16 _srchika_

_srchika_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 233 posts
  • Location:_ljubljana_

Posted 27 December 2004 - 05:59 PM

Jaz mam za pozimi eno švicarsko kremo(prov tist rdeč križ od švice je gor narisan :mrgreen: )...in nardi ful vredu mehke roke pa še segreje jih wink.gif Je pa mastna,ampak se hitro vpije.
Potem je pa še ena od Palmolive-GLICEMILLE...z glicerinom pa kamilico. Vlažilna in mastna...bolj za zvečer preden se gre spat biggrin.gif
  • 0
user posted image

#17 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 30 December 2004 - 10:54 PM

Saj res, ta Palmolive s glicerinom v škatlici je bila tudi meni zelo fajn.
  • 0

#18 nejkok

nejkok

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 08 January 2005 - 12:16 PM

dove - dnevna in nočna krema sta najbolš smile.gif
  • 0

#19 matejika

matejika

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 15 January 2005 - 10:00 PM

jas pa uporabljam kremico od Atrix s kamilco pa je ful vredu biggrin.gif
  • 0
LP matejika
(s)mejte se =)

#20 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 15 January 2005 - 10:25 PM

Oj.

jaz sm pa danes dobila od Avona kremo z oseno kašo (tudi losion) in me je zelo hitro prepričala, pozitivno seveda. Zelo hitro se vpija, ni mastna, kar je najbolj pomembno je to, da neguje in vlaži kožo mojih rok.

super je res.

imam pa vprašanje, kakšne maske priporočate za roke? kupljene, oz. katere in kako doma narejene so ok?
  • 0
LP, Finatina




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users