Jump to content


Photo

Parfumi, ki ste jih nazadnje preizkusili


  • Please log in to reply
992 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 November 2006 - 07:21 PM

Danes sem bila v drogeriji Beautique in sem na hitro prešnofala tri parfume ... nad enim sem absolutno navdušena, druga dva pa sta me zelo razočarala.

Najprej sem poletela k polici s parfumom Clinique Simply, tega sem že šnofala in spet sem se lahko prepričala, da gre za absolutno božanski, zelo edinstven in čudovit, svež vonj - jaz ne poznam nobenega podobnega. Na koncu sem mamo prepričala, da mi kupi 50 mL različico, ampak so imeli samo 100 mL (ki stane menda čez 20k) in sm danes ostala praznih rok, mi je pa naročila 50 mL. thumbup.gif Mi je pa tudi prodajalka (ful prijazna in ustrežljiva) povedala, da so ta parfum pri Clinique razvijali izredno dolgo, več kot 5 let in je zato tak edinstven, izstopajoč in meni res prekrasen.

Zelo sem razočarana nad Kenzo Amour, zaradi obsežnih hval, parfum je bil opisan s samimi superlativi, mene pa je pustil hladno. Se mi zdi zelo klasičen in neizstopajoč, po kakšni uri nošenja razvije malce kiselkasto komponento, meni sploh ne potegne in se mi zdi tak ... ne vem, ful nič posebnega.

Največje razočaranje zame pa je parfum Dior Sweet Sun, mi deluje blazno cheap in nevšečno. Za moje pojme je preveč sladek, tak medel, resnično kot vonj kakšne kreme za sončenje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15427 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2006 - 08:06 PM

Učeraj sem hodila po trgovinah in sem največkrat zavonjala Švic de Lux! Zgleda, da ga največ ljudi uporablja!!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#3 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 16 November 2006 - 09:28 PM

Hahaha, Dragica thumbup.gif

Danes mi je sošolka, (ki je imela 2 prosti uri pa je šla v Muller) na onih lističih prinesla DKNY-Be Delicious in D&G - The One.

Prvi mi nekako deluje preveč 'jabolkast'. Ful sadni vonj. Ni mi bil všeč.
D&G, kolkor sem ga povohala, mi deluje tko .. Nekako preveč prefinjen.
Nista me nevemkako navdušla.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#4 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28936 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 November 2006 - 09:57 PM

očaral me je novi L'Occitanov vonj (trpka pomaranča, osladkana z mandarino - zelo sladko citrusasto), vendar ne do te mere, da bi si ga kupila. http://usa.loccitane...5/15ET100OR.jpg
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#5 paradajzz

paradajzz

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Location:lubiana
  • Interests:spanje, dremanje, počivanje..

Posted 19 November 2006 - 08:01 PM

d&g-the one....mi še kar diši, mogoče je res mal prefinjen vonj
carolina herrera 212sexy....tega uporablam zdj že kšne pou leta in morm rect d fuul diši, sam je čs za zamenjavo....zamenala sm ga pa z givenchyevim mariage, k tut zlo noro diši...
  • 0
mačka figa.

#6 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 24 November 2006 - 04:34 PM

Bvlgari Voile de Jasmin - čisto razočaranje, sploh ne voham jasmina...
Calvin Klein Euphoria - nora sem ratala, ko sem ga povohala; enkrat bo moj
D&G The One - tudi ta mora bit enkrat moj, meni je super
Naomi Campbell Winter Kiss - spet popolno razočaranje, popolnoma nič poseben vonj
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 November 2006 - 04:56 PM

QUOTE(nihrida @ 24. 11. 2006 - 16:34) View Post

Calvin Klein Euphoria - nora sem ratala, ko sem ga povohala; enkrat bo moj


Jaz sem isto rekla, ko sem ga prvič povonjala, že kakšno leto nazaj, sicer. Ga pa trenutno ravno ovohavam na sebi in je res krasen.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 24 November 2006 - 05:03 PM

Armani- Code odlicen!!!
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#9 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 24 November 2006 - 05:45 PM

Naomi Campbell -Winter kiss: mi je skoraj identičen njenemu prvemu parfumu, vonj mi je všeč, vendar že malo dolgočasen, kjub temu, da je "nov". je pa kar močan vonj in še kar obstojen.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#10 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2006 - 09:38 PM

QUOTE(nihrida @ 24. 11. 2006 - 18:34) View Post

D&G The One - tudi ta mora bit enkrat moj, meni je super


Moj tudi! smile.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#11 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 29 November 2006 - 03:19 PM

Calvin Klein Euphoria
(grozno mi smrdi, res ne maram tako sladkih parfumov, povrhu vsega je pa tako močen, da si že cel dan drgnem roko in ga še voham, bljak)
  • 0

#12 @

@

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 162 posts
  • Location:na oblaku

Posted 29 November 2006 - 07:52 PM

Dolce & Gabbana ~ The one

Perfect wub.gif
  • 0
Mirrors on the ceiling,
The pink champagne on ice
And she said we are all just prisoners here, of our own device

#13 tanja*

tanja*

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Celje

Posted 30 November 2006 - 08:02 AM

Britney Spears- CURIOUS.....

Zame je ta parfum copy-paste Glorie Vanderbilt, onega vijolčnega... Se samo meni tako zdi?
  • 0

#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 05 December 2006 - 10:14 PM

Kenzo jungle pa coco chanel ta str(ne vem točnga imena-sam ne mislm madamoseile).
Svinjska sta-svinjsko draga pa svinjsko dobra.
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 06 December 2006 - 06:28 AM

Enih 5 v Nivea Beautique, imajo v akciji parfum Omnia Crystalline, je sam 5k, če imaš Pika Kartico.
Sam zdej ne vem več, kk diši...
  • 0

#16 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 06 December 2006 - 09:17 AM

Remix - G.Armani, tega sem nazadnje kupila in mi je ful všeč.

Testerček pa od DKNY - Red Delicious, (ga moram naročit Dedku Mrazu) thumbup.gif
  • 0

#17

  • Guests

Posted 06 December 2006 - 07:31 PM

V Douglasu v Celovcu dobila dva testercka: od Calvin Klein Euphoria - fajn disi, ampak ni zame, to nisem jaz, pa od Jennifer Lopez un ko je taka pisana flaska, ne vem kk se ze rece.. tut disi, ampak sviinsko sladek, tk da ga prav nebi mogla nosit. ze tk me ose pikaje, pol bi se se cmrlji in srseni lepli name.
  • 0

#18 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 08 December 2006 - 02:41 PM

Lanvin - kupila kolegici za r.d. in lahko rečem da na koži ful lepo diši, medtem ko mi pa vonj sam po sebi sprva sploh ni zapalil

sprobavala sem še cel kup nekih drugih parfumov in mi velika večina sploh ni bila všeč; razočarala sta me tako Pure Purple, kot Flower od Kenzota, edina dva ki sta mi bila všeč sta nek parfum Hugo Boss in Chopardov Cashmere (če se prav spomnim, sem ga nekoč že imela in mi je bil kar fajn).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2006 - 03:01 PM

L'Occitane vanilijeva toaletna voda ... sem jo že vonjala nekaj časa nazaj, pa me ni tako navdušila, danes pa sem jo spet malo pošnofala in ... omg, kok to diši!! wub.gif Rabi tale zadeva ene 15 minut, da se malce razdiši, potem je pa fenomenalna ... mmmm, sploh ne morem pozabit na ta vonj, skos si tiščim zapestje k nosu. Sem povohala še vse ostale njihove parfumčiče in mi je tudi tisti z vrtnicami izredno všečen, čeprav ne maram drugače vrtničnega vonja - ampak ta je res nežen in prefinjen, meni izredno simpatičen in bi ga tudi z veseljem uporabljala. Ostali se mi niso ravno vsidrali v spomin, razen mogoče še tisti novi pomarančni, ki ima res takšen pristen in poživljajoč pomarančni vonj, samo ga pa na koži nisem preizkusila.

Moram tle še mimogrede pohvalit ustrežljivost prodajalk v celjski L'Occitane trgovinici, ker so izredno prijazne, ampak na popolnoma nevsiljiv način, vse kar te zanima ti pokažejo, dajo za povohat, za namazat, pa še dobila sem dva testerčka mandljevega mleka za telo, čeprav sem kupila samo medeni balzam za ustnice.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2006 - 03:03 PM



DiLeMa,
sem ti rekla. ;p
Meni tale reč na prvi voh sploh ni bla všeč, se prav spomnim, kak sem bla razočarana, ko sem šla prvič zadevo čekirat. Potem na drugi, tretji voh sem se pa zaljubila. In zaj mi ga že počasi zmanjkuje. =(



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users