Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Aroma-Pflegeschaumbad Gluckliche Auszeit


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 August 2010 - 05:34 PM




IPB Image



Sestavine: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-18 Glyceryl
Oleate/Cocoate, Parfum (Fragrance), PEG-40 Sorbitan Peroleate, Glycerin, Coco-Glucoside, Papaver
Orientale (Poppy) Seed Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Citrus
Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Geraniol, Tocopherol, CI 16255, CI 42090.


Ta kopel je meni nekoliko manj ljubša od predhodne ''marakuja/grenivka'', predvsem kar se tiče vonja.
Vonj je hm, nekam brezvezen, sploh ne vem, po čem diši. Nekam sladko cvetličen. Očitno po maku. XD
Je globoko rdeče barve, se solidno zapeni, dobro umije, prav tako brez težav splakne, porabi se je nekje
srednje (in spet pozor, govorim za tuširanje). Prav tako kože ne nahrani, jo pa navlaži, tudi mojo zelo suho.
Ni pa seveda še zdaleč tako hranljiva, kot večina njihovih 100ml kopeli. Vonj se na koži ne ohrani,
tudi tukaj seveda sklepam, da se po več-minutnem namakanju v kopeli precej bolj. Pa dobro, tukaj niti
ni takšnega razočaranja, glede na to, da mi ni vonj nič posebnega. Sestavine so dobre, edino olja bi
lahko bila nekoliko prej na seznamu. Plastenke so meni zelo lepe, pokrov je na navoj, 400ml bo trajalo
nekaj časa. Edino odprtina je morda nekoliko nerodna, je precej velika, a z malo opreznosti ni glih težav.
Cena je okoli 5€ v Müllerju (kar je bistveno ceneje glede na količino kot pri njihovih 100ml kopelih (ki
stanejo tudi po 7€, nekatere celo več), je pa res, da so tiste tudi precej bolj hranljive), kar se mi zdi ugodno
za tako kvaliteten izdelek.

3/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users