Jump to content


Photo

Mleko/lotion za telo - KNEIPP Herbal Body Lotion Lavender


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 August 2009 - 11:36 PM



IPB Image


Sestavine: Aqua,Caprylic/Capric Triglyiceride,Pronus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond Oil), Glycerin, Ceteryl Alcohol, Glyceryil Stearate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Lavandula Hybrida Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Lavandula Latifolia (Lavander) Oil, Lavandula Hybrida Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate, Linaool, Limonele, Geraniol, Coumarin, Parfum (Fragnance), Caprylyl Glycol, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Carbomer, Tromethamine, Tocopherol.

Še en izdelek v moji Kneipp zbirki, s katerim sem zadovoljna. Sestavinsko zelo kvaliteten (naravna eterična olja sivke in visoke količine drugih rastlinskih olj (sicer eterična olja lahko dražijo, koliko vem, ampak jaz s tem nimam problemov), mandljevo olje, pantenol) , kar se tudi odraža na koži. Je zelo vlažilen, mojo kožo (ki je zelo suha in ''delikatna'') zelo dobro navlaži … za kakšno daljšo samostojno nego zame vendarle ne bi bil primeren, ker bi se začeli kazati znaki njega lahkosti, ampak jaz imam itak ekstremno suho kožo in itak ni namenjen za hranilno nego kože. Porabi se ga malo, ker je zelo mazljiv in nekoliko redkejši. Hitro se vpije, skorajda ne pušča kakšnega filma … malo že, ampak nemotečega oz. ni omembe vredno. Diši res lepo po sivki, ne zadušljivo, ampak zelo prijetno. Vonj je nekje srednje obstojen, ni vsiljiv. Koža je globinsko navlažena, dišeča, mehka. Zelo dobro se obnese tudi za nego po (d)epilaciji, nič ne peče. Cena je nekaj pod 10eur za 200ml. Embalaža je tuba, postavljena na glavo … ta pa je še v škatli. Z izdelkom sem zelo zadovoljna in ga bom najbrž po porabi ponovno kupila. Priporočam za intenzivno vlaženje kože in ljubiteljem (prijetnega vonja) sivke.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users