Jump to content


Photo

Krema/lotion za telo - KNEIPP Körpermilch Nachtkerze + 10% Urea


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 August 2009 - 11:32 PM


IPB Image

Sestavine: Aqua (Water), Urea, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Panthenol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Leaf Extract, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Linalool, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Coumarin, Eugenol, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Triacetin, Tocopherol.


Ko sem zagledala tale izdelek v lekarni, je moral takoj z mano. Gre za bolj hranljivo verzijo klasičnega mleka iz linije dvoletni svetlin. Mislim, da ne gre za novo verzijo in da stare ne bo več, ampak da gre za ''izboljšano'' verzijo (klasična, lažja pa bo še vedno na voljo) v smislu hranljivosti, saj vsebuje 10% ureje, katera je v sestavinah že na drugem mestu. Tudi sicer je izdelek sestavinsko izjemno kvaliteten ... kombinacija negovalnih naravnih sestavin in olj ... olje dvoletnega svetlina (ki kožo pomirja), mandljevo olje (ki je primerno za občutljivo kožo), urea (ki kožo vlaži in pomaga ohranjati vlago), sestavine avokada (ki ščitijo pred izsušitvijo), vitamin E (ki ščiti kožne celice), panthenol (ki kožo pomirja). Za potrebe zelo suhe kože so razvili parfumsko olje prijetnega cvetličnega vonja. To vse našteto se perfektno odraža na moji zelo suhi koži, kateri je kos resnično malo izdelkov, vsaj samostojno. Ta izdelek je namenjen za nego zelo suhe kože do nevrodermitisa, za kar je pravzaprav namenjena celotna linija dvoletnega svetlina. V primerjavi s klasično verzijo je res razlika, saj je dotični izdelek že bolj gost, pa vseeno ne ''nemogoče razmazati gost'' ... razmazuje se res nekoliko dlje, ampak ni sile. Meni je to še celo všeč, saj ga tako lepo vtiram v kožo. Je rahlo lepljiv (to so tako vsi izdelki, ki vsebujejo visoko na spisku sestavin ureo, po mojih izkušnjah). Vpija se precej dolgo, a ne do konca ... ampak me ne moti to toliko, saj se namazilim vedno pred spanjem ... sicer potem ne skočim še tisto sekundo v posteljo, ampak čakam nekaj časa, da se vpija. Meni se tako noben zelo hranljiv izdelek nikoli do popolnosti ne vpije, kar mi je že postalo nekam samoumevno. Nanašam ga na tanko, ni potrebe po obilnih nanosih. Učinek na moji koži je točno takšen, kot si ga želim ... koža je naslednje jutro nahranjena, sledi izsušenosti ni (in to je res hardcore izsušenost, mestoma tudi do rdečih luskic!), res mehka in gladka. To se mi zgodi le pri peščici izdelkov ... sicer jim uspe kožo nahranit, a vendar so žarišča izsušenosti še na otip kože prisotna. Tega tu ni. Izdelek bi naj deloval tudi proti srbečici, a tega ne morem potrditi ali ovreči, saj (opa, zaenkrat!) nimam teh težav. Vonja je meni izjemno prijetnega, toplega, kot celotna linija. Je srednje obstojen. Res moram poudariti, da je eden izmed boljših zadev za zelo suho kožo. Embalaža je tuba, 200ml, ta pa je še v škatli. Kupljeno v lekarni, za natanko 11,92eur. Priporočam, moje izkušnje so izredno pozitivne.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users