Jump to content


Photo

Gloss - ESSENCE Glossy Lipbalm


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 01:39 PM

Mini glosi (8ml) Essence imam v 4ih odtenkih: nežno roza (ki na ustnicah izpade brezbarven), nežno rdeč (ustnice le rahlo obarva), roza (brez bleščic, da izredno lep moker videz) in oranžen (neverjetno lep odtenek!). Vsak je stal okoli 230sit, so brez vonja, okus šibak, mastni, nekje srednje obstojni, kar zavisi tudi od odtenka (roza in oranžen sta dobro obstojna).
Za tako nizko ceno vsekakor odlični, zlasti oranžen je eden mojih favoritov, odvzemam pa eno točko, zaradi neintenzivnosti barv pri nežno rdečem in nežno roza odtenku.
4/5

IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 31 August 2006 - 01:45 PM

men so teli glosi groza od groze. FULLL so lepljivi in neobstojni.
Imajo sicer sladek okus in vonj, govorim za cherry. cena je nizka, drugace pa brezveze.

Ocena 2/5
  • 0

#3 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 05:09 PM

Ne zdijo se mi kvalitetni ti glosi, vendar cena je zelo ugodna zato se ne sekiram. Moti me da so premalo pigmentirani in da kar stečejo iz tube-bljak, sicer pa dajo lep videz, zelo moker.
Ocena: 2
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 August 2006 - 05:10 PM

Meni so to zelo dobri glosi. Po okusu. Po učinku so bolj tak. Srednje. Niso precej pigmentirani, hitro se jih poje z ustnic. Embalaža je majčkena, stanejo pa tudi okoli 200 SIT. Poceni in za najstnice super. Za zahtevnejše uporabnice malo manj super.
4/5 (zaradi premale pigmentiranosti).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 August 2006 - 05:16 PM

To sicer niso slabi lipglosi, sploh ne za ta denar, vendar me lepljivost tako moti, da ga ne bom ponucala do konca in tagotovo ga ne bom več kupila.

3/5, odvzamem 2 zvezdi zaradi lepljivosti
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 August 2006 - 10:04 PM

.
Glossi, ki me niso navdušili kaj posebej v nobeni smeri, ampak za tale drobiž radi ratamo precej manj kritični, se mi zdi in lahko spregledamo kup napak. Njihova največja odlika je torej krasen vonj in pa dostopna cena, o pigmentiranosti in obstojnosti pa bi se že dalo razpravljati. Tudi tubičnih glossov nasplošno ne maram, ker se mi zdijo skrajno nepraktični. Moja mama je pa navdušena nad njimi, sploh zaradi vonja in mlačne pigmentiranosti; pa tudi ji ne predstavlja nobenega problema večkratno nanašanje, kolikor opažam. :=)
Meni pa niso všeč.


Ocena: 3



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 10:51 AM

Tejle glosi so meni blazno srčkani in zelo lepo dišijo. Imam rdečega in roza, zelo lepo se svetita, res pa je, da sta neprijetno lepljiva. Slabša pigmentiranost mi je celo všeč, ker imam rada da mi glos ustnice le rahlo obarva. Embalaža me ne moti, razen tega da se malo packa je zelo prisrčna.

4/5
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#8 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 02 September 2006 - 11:28 AM

Uf men so pa tele glosi odlično za pozimi. Ker prav zaradi te lepljivosti, nad katero se vse pritožujete je to edina stvar, ki si jo dam na ustnice ko bordam, pa ko pridem domov, so ustnice kot nove. Očitno jih tako zaščiti. Sicer imam samo en ta gloss-oranžnega in ga uporablam izključno pozimi. Fajn zadeva.


5/5
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#9 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 02 September 2006 - 11:32 AM

Neverjetna lepljivost in preveč 'kemično cukrčkast' vonj sta me odbila od nadaljne uporabe. V odtenku Sweet strawberry se na ustnicah niti ne opazi. Še zmeraj se valja nekje v omari...
1/5
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#10 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 10 September 2006 - 02:54 PM

teli glossi so meni še kar..embalaža, cena, okus...je fajn. moti me pa lepljivost in neobstojnost.

ocena 2/5(zaradi lepljivosti, neobstojnosti)
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#11 tanja*

tanja*

    sramežljivec

  • Člani
  • 57 posts
  • Location:Celje

Posted 13 September 2006 - 02:33 PM

Zanimivo, meni ta gloss zelo ustreza in mi ni preveč lepljiv, imam odtenek berry sorbet in ful fajn diši!

Kupila sem si tudi vanilijo in mi je ta mogoče boljši od berry sorbet-a. Sicer pa za tak denar-super! thumbup.gif
  • 0

#12 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 23 September 2006 - 01:09 PM

Zaradi firbca sem si jo šla kupit. Res je, da ti ful povdari ustnice in ti naredi tako bolj polne. Lepo diši, je tudi cenovno zelo ugoden ter je tudi zelo obstojen. Zelo pa me moti lepljivost!! Ko je kdo deležn tvojega lupčka na lica se kr prilepiš na njegovo lice in tudi zanj ni to ne vem kak vredu občutek.Zato sem tudi ocenla z 3/5.
  • 0
"Nič ni tako slabo, da ne bi vsebovalo nečesa koristnega."
Latinski pregovor


#13 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 23 September 2006 - 07:24 PM

pa ne vem, men je pa to en od glossov, k sploh niso lepljivi. pač tak lepo tekoč je, ni tist k se ti prlima na ustnce pa lima še lase zravn in vse ostalo. in posledično tudi ni tako obstojen. torej ja, rekla bi tekoč in ne lepljiv.
barve so mi čisto simpatične, pigmentiranost je ravno prava, ker ne maram močnih odtenkov na ustnicah, diši pa tudi ok.
splošna ocena 4
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#14 bubbles

bubbles

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 481 posts

Posted 24 September 2006 - 11:31 AM

Tile glosi, razen super vonja niso nič posebnega...Zelo lepljivi in neobstojni so....
Sicer pa za tako ceno so ok biggrin.gif

Ocena: 4/5
  • 0

#15 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 September 2006 - 12:09 PM

Hmm....kot ste že vse povedale so glossi lepljivi, vonj je še kar ok, dobro navlažijo ustnice, drugače pa niso nič posebnega. Cena je primerna kakovosti.

3/5
  • 0

#16 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 24 September 2006 - 12:55 PM

glossi so lepih barv, lepo se mažejo ampak čez minuto postanejo lepljivi evil.gif . dišijo pa lepo. zaradi lepljivosti ocena 3.
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#17 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 11:06 PM

Neobstojni, lepljivi, barva se sploh ne pozna...vonj mi je preveč umeten in to ni to...sicer pa malo dnarja malo muske...


Ocena: 1/5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#18 pinkystar

pinkystar

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 803 posts
  • Location:Nemcija
  • Interests:kozmetika,muzika,prijatelji,...

Posted 22 October 2006 - 06:26 PM

js sm mela tist nezno roza,mislim da je jagoda bla in tist bolj temen roza gozdni sadezi (?).
men sta bla prav super!

5/5
  • 0
whoever said money can't buy happiness doesn't know where to shop

#19 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 03 November 2006 - 05:45 PM

Imam Berry Sorbet in Vanilla Shake.
Berry Sorbet mi super lepo diši, Vanilla Shake pa skorajda nima nekega izrazitega vonja.
So poceni in za to ceno kar dobri. Uporabim kdaj pa kdaj za doma, drugače pa ne. So preveč neobstojni.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#20 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 30 December 2006 - 08:22 PM

poceni gloss-i, ki opravičijo svojo nizko ceno, moti me predvsem lepljivost, okus/vonj mi je pri vseh treh, ki jih posedujem sčasoma postal izredno nadležen.

3/5
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users