Jump to content


Photo

Kateri kozmetični proizvod ste si nazadnje kupile?


  • Please log in to reply
13416 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 July 2005 - 07:15 PM

Danes sem dobila še en glos in Pupino senčno (vse menjava).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 15 July 2005 - 10:40 PM

Blistex 'silk & shine' vazelin
Extravaganja body milk (uau, kere vonjave)
Sun Dance samoporjavitveni gel (za čist minimalno teniranje)

no, zadnje dvoje niso ličila, ampak se vseeno moram malo pohvaliti... tongue.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#23 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 July 2005 - 04:58 PM

Danes sem si kupila še eno Lorealov šminko, smao drug odtenek..sem s prvim odtenkom čist mim udarla biggrin.gif
  • 0

#24 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2005 - 05:35 PM

Kateri odtenek si kupila prej in kateri potem? Meni je glam shine super (no, sodeč po testerju v reviji). Super se sveti in resnično naredi ustnice videti večje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#25 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 July 2005 - 05:40 PM

Vzela sem si enak odtenek kot je tester v reviji, prej sem vzela pa čisto svetlo rjavo, malo na oranž, je nimam pri sebi, pogledam in ti napišem. Zgledala je super, ampak testerja ni bilo in sem kupila glede na feeling-napaka...presvetla je zame.
  • 0

#26 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 July 2005 - 06:34 PM

Meni pa ta iz revije deluje tako čudno. En čas mi je všeč, ko se pa drugič pogledam v ogledalo, se mi pa zdi preveč vijolična. Tako da ne vem. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#27 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 July 2005 - 06:56 PM

Jaz si mislim kupit en lip gloss 'glam shine' in sicer odtenek moon crystal... ta je na oranžno in mi je zadnjič padel v oči... a tega imaš, Nadi? Je sploh kaj oranžen na ustnicah?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#28 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 17 July 2005 - 10:27 AM

sončno kremo in vazelino
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#29 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 July 2005 - 11:03 AM

QUOTE(Jenna)
Jaz si mislim kupit en lip gloss 'glam shine' in sicer odtenek moon crystal... ta je na oranžno in mi je zadnjič padel v oči... a tega imaš, Nadi? Je sploh kaj oranžen na ustnicah?


Hmm, naj bi bila, amapk na mojih ustnicah veliko šmink oksidira. Na roki zgleda čisto drugače. Meni povleče bolj na svetlo rjavo. Na roki deluje rjavo oranžno. Preverim odtenek in ti sporočim. Nimam šminke pri sebi.
  • 0

#30 mandy*

mandy*

    sramežljivec

  • Člani
  • 44 posts
  • Location:nikjer

Posted 18 July 2005 - 11:35 AM

Se mi zdi da lak za nohte od Loreala.
  • 0
mandy*

#31 lepotička

lepotička

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 18 July 2005 - 02:26 PM

Johnson's baby softlotion za telo in deo.
  • 0
L'amour toujours

#32 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 18 July 2005 - 03:37 PM

Loreal Glame Shine, odtenek št. 205
  • 0

#33 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 20 July 2005 - 12:32 PM

Miss sporty - fabulous gloss (odtenek št. 30)
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#34 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 July 2005 - 12:59 PM

bera včerajšnjega šopinga: AS vrtnični tonik, L'occitane krema za obraz z oljčnim oljem spf 15, Nivea baby krema s spf 30, ki gre pa v dobrodelne namene, ker se tko zanič maže, da sm bla še vsa bela po faci in sem si komaj dol spravila .... evil.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#35 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 21 July 2005 - 08:01 PM

QUOTE(sonchika)
Meni pa ta iz revije deluje tako čudno. En čas mi je všeč, ko se pa drugič pogledam v ogledalo, se mi pa zdi preveč vijolična. Tako da ne vem. smile.gif



Hej

evo,sem končno preverila zadevo smile.gif Kupila sem si šminko št. 202 Brown Attitude-svetlo raj v odtenek....
  • 0

#36 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 July 2005 - 08:13 PM

Dva gela Fa za tuširanje - en ta roza passion gruit & guava... ta drug pa softening s svilo. Oba ful dišita. Jutri pa si grem po tisto l'oreal masko za lase z eteričnimi olji.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 July 2005 - 08:02 AM

A kaj kupujete Baleine gele? Kako ste kaj zadovoljne z njimi?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Robidnica

Robidnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 277 posts

Posted 23 July 2005 - 12:56 PM

jaz sem z znamko Balea zelo zadovoljna. trenutno imam doma vazelin in masko za lase te znamke. moram reč da me noben njihov izdelk ki sem ga kdaj kupila, ni razočaral
  • 0
[i]If kisses were stars I'd give you the sky,
If touches were tears I would cry,
If love was water I'd give you the sea,
And be with you for all eternity...

#39 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 23 July 2005 - 01:58 PM

Jaz sem pa danes kupila Body butter mango, losjon za telo kokos in piling za stopala, vse od Balee.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#40 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 23 July 2005 - 03:17 PM

QUOTE(sonchika)
Jaz sem pa danes kupila Body butter mango, losjon za telo kokos in piling za stopala, vse od Balee.


Tale Body butter mango je full uredu, pa tolk lepo diši! smile.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users