Jump to content


Photo

Pokrivala (SAMO SLIKE!)


  • Please log in to reply
126 replies to this topic

#1 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 14 September 2005 - 02:06 PM

kakšna pokrivala najraje nosite?

jest rada nosm baretko biggrin.gif

men se recimo zdijo zelo zanimivi teli klobuki:

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2005 - 02:14 PM

Ta taprvi bi bil super za vsak dan ... za v službo recimo, ampak samo če imaš res ogromno pisarno in zelo široke&visoke uhode. biggrin.gif

Drugače pa sama ne maram pokrival, mi grejo na živce in jih ne nosim. Je pa res da nekaterim fajn pašejo. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 14 September 2005 - 02:23 PM

klobO
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 September 2005 - 02:30 PM

[quote=rea]klobO

Tečka! biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 September 2005 - 02:34 PM

js mam zlo rada doma naštrikane volnene kape, jih furam pozimi, ko je full mraz.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#6 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 14 September 2005 - 04:36 PM

nimam rada klobukov oz nič od pokrival.. tile klobuki pa so malo hecni.. mogoče za na modno revijo :tongue:
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#7 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 14 September 2005 - 04:37 PM

QUOTE(pupa)
nimam rada klobukov oz nič od pokrival.. tile klobuki pa so malo hecni.. mogoče za na modno revijo :tongue:


se podpišem smile.gif
  • 0

#8 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 14 September 2005 - 05:01 PM

imam enega, ki zgleda kot torta in ga nosim, in še enega rjavega z rožo, vendar nista čisto "prava" oz iz kake klobučevine.

letos kočem kučmo (lani sem eno skoraj kupla, sam še zdaj ne vem ZAKAJ je nisem)
  • 0

#9 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 September 2005 - 06:44 PM

[quote=Špela]js mam zlo rada doma naštrikane volnene kape, jih furam pozimi, ko je full mraz.
Jaz tudi. S tem da niso doma naštrikani.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#10 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 September 2005 - 06:50 PM

Jaz nosim edino kape pozimi. Nujno, ker me vedno zebe.
Drugače sem pa pred časom nosila tudi športno pokrivalo poleti (tak navaden klobuk iz blaga).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#11 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2005 - 07:07 PM

Pozimi nosim samo štrikane kape...

Drugače sm pa MORALA pred dvemi leti nosit sponzorske kape s šiltom in sm se jih toooook naveličala, da jih niti vidt ne morem več....
  • 0

#12 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 14 September 2005 - 07:19 PM

naštrikana kapca s COFKOM,...obožujem jih
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 September 2005 - 08:50 PM

QUOTE(URŠKA)
naštrikana kapca s COFKOM,...obožujem jih


zakon! js mam eno še, k mi jo je babi naštrikala, ko sem še v vrtec hodla ... biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 September 2005 - 09:06 PM

.

Ja! Pisane kapce s cofkom so zakon za pozimi! IPB Image




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 15 September 2005 - 10:33 AM

Jaz imam rada taksno kapco kot jih ma vecinoma Alicia Keys..ce pa je ful mrzlo pozimi potem pa kr štrihana kapca.Tud trakce mam rada biggrin.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 15 September 2005 - 10:43 AM

Uhh jst pa videt ne morem nobenih kap. Raje pozimi zmrzujem kot pa da si kaj na glavo natikam ... bljak! Prvo kot prvo mi izgleda hecno, pa tudi filing mi je grozen ... tak utesnjeno se počutim če imam nekaj 'ovito' okoli glave, pa čist skuštran si pol ... no thanx! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 September 2005 - 01:36 PM

QUOTE(DiLeMa)
pa čist skuštran si pol ... no thanx! biggrin.gif


če si znaš dat kapo pravilno na glavo, nisi pol prav nč skuštran! biggrin.gif se mi edino zna zgodit, da mam električne lase, ko si dam kapo dol (če jo mam dolgo gor), samo si jih pač malo razmršim in je v redu potem. js si dam kapo na glavo tut, ko mam vlažne lase, da mi lepo frfru na čelo prlima in nisem nič skuštrana pol, prav lepo mam 'popeglane' laske ... meni so tut oni 'naušniki' dobra fora, samo ne vem, če to kej greje ...
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#18 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 15 September 2005 - 02:37 PM

js tud ponavad zmrzujem pozimi, kr ne maram pokrival...ampak sm zdj na maturancu si kupla slamnik (no,ene par si nas je to kupl)..pa sm ga kr z veselom nosla...mal cudni smo bli...ampak mi je blo ql..ga ne dam nikol stran...pa morm si kako zimsko kapo dobit..kako tako fajno..roza al pa kj smile.gif se morm navadit, da ne bom mela skos rdecih useskov..
  • 0
it's not pms, it's you..

#19 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 15 September 2005 - 04:25 PM

[quote=Špela][quote=DiLeMa] pa čist skuštran si pol ... no thanx! biggrin.gif[/quote]

če si znaš dat kapo pravilno na glavo, nisi pol prav nč skuštran! biggrin.gif se mi edino zna zgodit, da mam električne lase, ko si dam kapo dol (če jo mam dolgo gor), samo si jih pač malo razmršim in je v redu potem. js si dam kapo na glavo tut, ko mam vlažne lase, da mi lepo frfru na čelo prlima in nisem nič skuštrana pol, prav lepo mam 'popeglane' laske ... meni so tut oni 'naušniki' dobra fora, samo ne vem, če to kej greje ...
ja....sam jz sm istga mnejna kt dilema! sj ni fora tok u tem,k si jo daš gor,ampak pol k jo dol potegnš,k kr skp povleče vse.brrr
ej,špela biggrin.gif a pol ko si umiješ lase si daš kapo gor in po stanovanju s kapo strašiš,da se ti frfru popegla oops.gif ermm.gif: rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#20 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28938 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 15 September 2005 - 04:34 PM

QUOTE(rea)
sj ni fora tok u tem,k si jo daš gor,ampak pol k jo dol potegnš,k kr skp povleče vse.brrr
ej,špela biggrin.gif a pol ko si umiješ lase si daš kapo gor in po stanovanju s kapo strašiš,da se ti frfru popegla oops.gif ermm.gif: rolleyes.gif biggrin.gif


tut dol se da dat kapco čist lepo, da nisi ves skuštran ... ja, na vlažne lase si dam kapco in z njo neki časa pač doma strašim ... sej so se me že navadli. drgač mi frfru v luft štrli, k je čist kratek, čepca mi ga pa iber dobr popegla. 8) pa tut ko si dam kapo dol, se nč ne skuštram, mal merkam, pa je.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users