Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#561 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2023 - 07:38 AM

Si odpovedala naročilo?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#562 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 04 August 2023 - 04:28 PM

Ja. Že kmalu po tistem, ko so se nehali odzivati na moje poizvedovanje o stanju paketa.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#563 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 October 2023 - 05:05 PM

Na zate.si je 30 % znižana Dermalogica.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#564 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2023 - 06:26 PM

A narocate iz lookfantastic iz uk ali avstrije?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#565 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 October 2023 - 06:28 PM

Na UK strani, posiljajo itak iz EU, nikoli ne placam dajatev.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#566 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 31 October 2023 - 06:29 PM

Krasno, hvala
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#567 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10542 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 October 2023 - 06:59 PM

Jaz tudi. Pa ful hitro vedno pride.
  • 0

#568 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 31 October 2023 - 08:58 PM

Damn, nekateri MAC produkti so znizani za 30 %, jaz pa ne smem vec zapravljat ta mesec. 😭
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#569 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25841 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2023 - 10:46 AM

The Ordinary ima ves mesec 23 % znižanje. Imate kakšne priljubljene izdelke (jaz uporabljam Niacinamide+Zinc in Lactic Acid)?
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#570 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 November 2023 - 09:16 AM

Danes sem dobila paket od DK_Glowy, sem naročila dnevno in nočno kremo za obraz.  Paket je izjemno lično spakiran, so mi dali po mojem še v darilno embalažo, ful lepe škatle, notri kupon za popust pri naslednjem naročilu in na roko napisano sporočilce zahvale, res kjut.  K naročilu so mi brezplačno dodali še njihov serum za obraz, ki sem ga itak mislila naročit, ko mi trenutnega v uporabi zmanjka.  Sicer so kreme pakirane po 30 ml in serum 15 ml, nanese nekaj, ni pa zdej katastrofa.  Za kremi skupaj sem dala 45,90 € (vključen 10% popust).  Bom sigurno še naročala, če mi bosta kremi ustrezali. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#571 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 November 2023 - 07:28 AM

A je katera opazila, da bi Notino zviševal cene izdelkov pred BF? Kaka 2-3 tedne nazaj sem gledala Cicaplast B5 pa bi skoraj dala roko v ogenj da je bilo 100ml okoli 17€, pa se mi je zdelo da je že to višja cena, kot se spomnim nazadnje. Danes grem gledat, ker imajo popuste za BF pa je osnovna cena 20€. :hmm:

 

Edit: sem preverila spletne lekarne, in je cena 100ml povsod nekaj malega čez 17€. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#572 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 17 November 2023 - 08:00 AM

Ja, itak. Ful, ful jih zvisajo. Lani je ena scetka za otroke sla iz 20 na ceno, ki sploh ni priporocena za tisto scetko. Mislim, da je bila povsod 34, pri njih pa 40. Surovine pa povprasevanje, a ves. Vse v roku enega tedna 🙄
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#573 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 November 2023 - 08:52 AM

Svinjarija, res. Mogoče naročim malo tubo, to se splača, ostalo pa te nategnejo v luftu. :)


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#574 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 November 2023 - 10:17 AM

Ampak na Notino nonstop spreminjajo cene. Meni gre to ful na zivce, ker vedno narocim po vec stvari in potem nikoli niso pri vseh najnizje.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#575 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10542 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 December 2023 - 08:51 PM

A katera naroča prek littlewonderland.eu? Je ok stran?


  • 0

#576 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22353 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2023 - 10:54 AM

Ampak na Notino nonstop spreminjajo cene. Meni gre to ful na zivce, ker vedno narocim po vec stvari in potem nikoli niso pri vseh najnizje.


Ja, to sem jaz opazila npr. pri Garnier fluidu s spf za obraz. Redna cena je kao 11,90 in je trenutno znižan na 10,60. Med Black friday je bil pa mislim da redna cena okrog 14 € in znižan na nekje 11 €. :lol: Kakšen nateg res.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#577 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 12 December 2023 - 01:07 PM

Kolikor vem, je nezakonito da to počnejo, sam kaj jim pa boš. Budale smo potrošniki ki se pustimo nategovat.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#578 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 13 December 2023 - 07:49 PM

A ima Superskin kdaj kode za popust oz brezplačno poštnino? Sem hotela naročit A Game pa je 4,5e poštnine. :wacko:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#579 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 13 December 2023 - 09:57 PM

Ja se mi zdi da je kar pogosto, ceprav jaz vecinoma res kupujem vec stvari hkrati in imam potem zastojn,redko samo eno stvar narocam.
  • 0

#580 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26274 posts

Posted 15 December 2023 - 08:29 AM

Evo brezplacna postnina do konca tedna.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users