Jump to content


Photo

Katere barve za lase uporabljate?


  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#141 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2008 - 01:59 PM

Js sem bla glih danes v DM in sem tudi navdušena nad Subrina Pure barvami, pa pakunga mi je full lepa in krasne slike. Nooooro lep mi je en naravno oranžkasto/blond odtenek, mislim da se mu reče Papaja, ja pa v oči mi je padla ena krasna natur rdeča, spet res ful naraven odtenek, reče se mu Rdeča Bukev. wub.gif Točno tako farbo bi js mela.

Ko sem pa šla gledat odtenke na njihovo spletno stran, so pa ful bolj grde barve (pač računalnik popači al kaj), take umetne in pretemne. Sploh ta rdeča, ki je meni všeč, izgleda totalno lasuljasto umetna mešanica rdeče in vijola - na škatlicah v živo SPLOH ni tako.

P.S. Samo sporočam še, da imajo v DM celoten asortiman L'Oreal Casting Creme Gloss prelivov, mislim da so čisto vsi odtenki (sem danes gledala, so zelo lepi odtenki). Sem mislila, da bo samo ene par odtenkov, ampak je res dosti izbire.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#142 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 02 April 2008 - 07:19 PM

Jaz sem tudi opazila te Subrina barve, res so lepe ampak jest sem potem vzela rajo kar tisti preliv smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#143 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 02 April 2008 - 07:55 PM

QUOTE(DiLeMa @ 2. 4. 2008 - 14:59) View Post

P.S. Samo sporočam še, da imajo v DM celoten asortiman L'Oreal Casting Creme Gloss prelivov, mislim da so čisto vsi odtenki (sem danes gledala, so zelo lepi odtenki). Sem mislila, da bo samo ene par odtenkov, ampak je res dosti izbire.


V D&M so 7.50, v Šparu pa 7,39 evra, če katero zanima. wink.gif

  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#144 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 08:10 PM

Moja mami je danes kupila tale Creme Gloss preliv v odtenku Caffe Latte in mi je prečudovito popoln, ful me prsti srbijo, da bi ga uporabla, ampak se zadržujem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#145 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 08:30 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 4. 2008 - 21:10) View Post

Moja mami je danes kupila tale Creme Gloss preliv v odtenku Caffe Latte in mi je prečudovito popoln, ful me prsti srbijo, da bi ga uporabla, ampak se zadržujem.
IPB Image


  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#146 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2008 - 08:33 PM

Hvala za podporo, jo potrebujem. But I am STRONG, I will get through this!! sleep.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#147 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 April 2008 - 03:05 PM

Go DiLeMa! thumbup.gif

Jaz imam 2 čokoladna, že komaj čakam, da me frizer pobarva. Zakaj se ne javlja, prase! rolleyes.gif

smile.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#148 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 April 2008 - 03:27 PM

Zakaj pa se sama ne pobarvaš? Ma ta preliv je tko na izi nanest, kot kak šampon, pa 1,2,3 si gotova. wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#149 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 April 2008 - 03:51 PM

A misliš? Sem znani štor in vem, da bi šlo kar narobe. cry.gif Pa veš kaj - še fru fru mi mora postrižt, tako da bom šla kar k njemu. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#150 t@sika

t@sika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 12 April 2008 - 03:20 PM

Zdravo!
Tudi jaz imam en problem in sicer imam vijolčne lase in bi rada nazaj na rjave(svetlo) in me zanima, katero barvo bi mi priporočale? Do sedaj sem sicer uporabljala od schwarzkopf - luminance, sedaj pa nevem kaj si naj dam gor!
  • 0
Lp, t@sika

#151 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 12 April 2008 - 03:39 PM

Eno čim bolj pusto,da bo zginal rdeč pigment potem pa izberi željeno barvo.Kako temno barvo pa imaš približno?(slikca mogoče?)
  • 0

#152 t@sika

t@sika

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 12 April 2008 - 06:27 PM

Evo to je slika z barvo mojih las. Mislim da se bo jaz en čas mantrala, da dobim nazaj rjave. mad.gif

Attached Files


  • 0
Lp, t@sika

#153 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 12 April 2008 - 09:13 PM

QUOTE(DiLeMa @ 1. 4. 2008 - 18:35) View Post

Misliš rečt Subrina Pure? Te so namreč nove, Garnier pa ima Pure linijo za nego nečiste kože, barv za lase Pure nima. Te nove Subrina Pure ne vsebujejo amoniaka.

IPB Image

Sporočam, da je danes prispel novi DM katalog in v njem piše, da sedaj tudi v DM prodajajo L'Oreal Casting Creme Gloss prelive, juhu. tongue.gif


Danes sem se pobarvala s Subrina Pure, odtenek vanilija (levo na sliki).
Barvo se nanaša na vlažne lase normalno iz flaške. Mešanica pride bolj tekoča od večine barv, ki sem jih sprobala in se zato lažje nanaša in porazdeli po lasišču. Med barvanjem skoraj nisem zaznala vonja, mogoče čisto malo, ampak ni neprijeten. Med spiranjem barve so bili lasje ful bolj mehki, kot pri ostalih barvah. Po nanosu priloženega balzama, ki mi lepo diši postanejo mehki, ampak močni. Občutek imam, da mi je med barvanjem izpadlo manj las. hmm.gif
Žal, pa mi barva ni enakomerno prijela. Prej sem bila pobarvna na nekaj odtenkov svetlejšo blond, narastek pa je svetlo rjav do temno blond. Narastek imam sedaj kak odtenek temnejši, ampak niti ni tako zelo moteče, ker se nekako preliva.
Ob naslednjem barvanju, ji bom najbrž dala še eno možnost in jo pustila nekaj minut dlje na narastku.

Dilema, a ni papaja rdeča? Blond je samo tale moj, vanilija odtenek. Možno pa, da so barve na spletni strani tolko sfaljene...
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#154 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 April 2008 - 08:44 AM

Papaja se meni zdi oranžna (gledano v trgovini, na spletu so odtenki totalno sfaljeni). Ni blond in nikakor tudi ni rdeča, ampak pač taka živo oranžna, meni ful posrečena.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#155 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28998 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 April 2008 - 08:50 AM

Za naslednje barvanje si omislim Subrina Pure ebenovinast odtenek, všeč so mi pa še naslednji: Mocca, Zlati Lešnik in Temna Čokolada (bom mami povedala, ker se zdaj spet na rjavo barva), ostale so mi pa bolj ko ne sfaljene.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#156 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 13 April 2008 - 10:05 AM

Meni je edino oreh všeč,ker mam rjave lase nočem kakšne papaje ali pa kakšnega cimeta gor devat,čeprav sta mi božanska odtenka.
Ampak se grem stavit da bi cimet zlo na rdečo potegnil....

EDIT:Ampak je meni še vedno malo prepust odtenek.
  • 0

#157 _vrtnca_

_vrtnca_

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1372 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2008 - 06:47 AM

QUOTE(Kinky @ 4. 4. 2008 - 16:05) View Post

Jaz imam 2 čokoladna, že komaj čakam, da me frizer pobarva.


Ima mogoče katera kako slikco svojih las s to barvo? (L'Oréal Casting Creme Gloss, odtenek čokolada)

Že pred dvema tednoma sem si kupila ta odtenek, pa se mi še ni uspelo (beri: sem oklevala) pobarvat.
Sem pa po nakupu na raznih forumih zasledila, da naj bi potegnil na rdeče cry.gif (mam fobijo na morebitne rdeče lase na svoji glavi laugh.gif) in me zanima, če je to res in kako močno ta rdeča seka ven.
Rada bi lepo rjavo barvo in ne rdečkaste (minimalen rdečkast odblesk bi še preživela biggrin.gif).

Do zdej sem uporabljala barve Wella Decore, tele tri odtenke:

IPB Image IPB Image IPB Image

in tak je bil rezultat:
IPB ImageIPB Image

Trenutno imam neko mešanico med svojo naravno in ostankom te zgornje, pa bi rada spet kako lepo temnejšo rjavo.
tole pa je moja naravna barva:
IPB Image

Tiste, ki imate izkušnje s to čokoladno barvo: je barva na laseh veliko temnejša od teh wellinih (vse tri so dale podoben rezultat)?

Barvam se največ 2x na leto, bolj za osvežitev barve, pa še takrat mi je škoda las. Ti prelivi pa naj bi bili "brez amoniaka", kar mi bolj ustreza.
  • 0
Earth provides enough to satisfy every man's need, but not every man's greed.

Mahatma Gandhi

#158 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 May 2008 - 08:28 AM

Od Loreala Casting prelivi čokoladni odtenki so prav božanski,jaz jih sicer ne uporabljam ker nočem izpasti pretemno.Lahko pa sprobaš kakšen odtenek praline ali Chocholate ampak VSI prelivi primejo temnejo kot so na škatli.

Lahko pa pogledaš tudi Country colors(Schwarzkopf) majo tud zelo lepe večplastne odtenke.
  • 0

#159 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 24 May 2008 - 08:47 AM

par dni nazaj sem se pobarvala z Loreal Casting Creme Gloss Praline 530. zelo sem se veselila, da zna primt tudi na temnejšo... mene je primla zelo na rdečkasto (to kar naj bi se na zlato svetilo se mi je takoj po barvanju svetilo na oranžkasto) - ni bilo slabo, ampak sem bila najprej vseeno malo razočarana. vem, da je krivo, da imam naravno veliko rdečega pigmenta. temna pa se mi ni zdela bolj kot na sliki oz na filmčku na netu... nekje isto bi js ocenla... drugače pa so lasje mehki, svetleči so pa nekaj zmernega. frizer mi je rekel naslednji dan, ko sem se šla še postrižt, da so kr suhi in sva jih zelo skrajšala. tako da tisto rdečkasto na konicah je šlo precej stran. rdečkast podton se mi je že po prvem pranju že kr spral in pričakujem, da bo kmalu izginil. za naslednjič, če se še sama pobarvam, bom izbrala Medium Brown 500 - ni topel in naj bi bil še malo temnejši.
  • 0

#160 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 24 May 2008 - 08:53 AM

Jaz priporočam, da pogledaš malo barvne palete barv (knjiga s pobarvanimi lasmi). Tam lahko približno vidiš kakšen bo končni rezultat. Tako jaz delam, ker se tudi izogibam rdečega pigmenta. Za enkrat me še ta možnost ni razočarala. Na škatli je barva prikazana čisto drugače, kot pa v barvni paleti. Zato sem nekoč doživljala prave nočne more, saj sem imela narastek skoraj rdeč, ostale lase pa črne oops.gif .
  • 0





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users