Jump to content


Photo

barva senčila za oči?????


  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#101 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 29 September 2007 - 06:58 PM

Modra senčka na modrih okah meni sploh ne gre ali pa kakšna srebrna, bela....rajši kar pri rjavi ostani pa kakšna siva, črna.

Btw imaš pa zelo lepe oči, barva je prekrasna.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#102 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 29 September 2007 - 07:04 PM

Se mi je zdelo, ja. Kot da modra barva nekako izniči intenzivnost barve oči. Sem pa videle nekatere, ki jim je fuul pasalo. Pač nismo vsi za vse.

P.S.: Hvala za kompliment. smile.gif


  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#103 Rejci

Rejci

    sramežljivec

  • Člani
  • 47 posts
  • Interests:Igranje kitare,druženje s prijatelji,plavanje,risanje na steklo,slikanje,vožnja s kolesom...

Posted 29 September 2007 - 10:52 PM

Hy.

Prosim oprostite mi ker tk skačem u temo.Ne lub se mi vsega brat.Jss za senčilo ponavadi uporablam tk nežno roza al pa nežno srebrnkasto s bleščicami
  • 0

#104 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 29 September 2007 - 10:56 PM

Kake pa imaš oči ?
  • 0

#105 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 30 September 2007 - 07:53 AM

QUOTE(fabulous @ 29. 9. 2007 - 19:42) View Post

Takšna je barva mojih oči. Se pa pogosto spreminja. Od bolj intenzivno modre, do skoraj sive, od temne do čisto svetle. Me res zanima, če bi mi kakšna modra pristajala. Do zdaj še nisem našla nobene. Večinoma uporabljam rjave in zlate barve.

IPB Image

IPB Image

Živjo, najprej ZELO lepe oči ! Jaz sem za vijolično (temno v prehodu v svetlo), glede na obliko bi ti svetovala tehniko zadimljenih oči. Samo fajn bi bilo če bi vedela še za barvo las !!!
Ali pa temno modra !
  • 0

#106 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 30 September 2007 - 09:32 AM

Hvala babsi.

Ponavadi se res ličim v stilu zadimljenih oči (kolikor mi to pač uspe oops.gif ). Ker imam oči bolj skupaj kot narazen, moram poudariti zunanji kotiček. Z vijolično se še nisem nikoli naličila. Mogoče bi delovalo. Doma imam eno temno modro, vendar je tako temna - že skoraj sivo-črna, da se ne vidi, da je modra. Z njo sicer včasih zasenčim zunanji kotiček. Vendar ne izgleda modra. Bom preizkusila tvoje ideje, ker sem se rjave kar malo naveličala.

Aja, naravna barva las je temno blond (bolj hladen kot topel odtenek, čeprav mi vsako barvo potegne na rdeče oranžno), trenutno pa sem v fazi prehajanja iz temne nazaj na svetlo in imam svetlo rjave lase. Še malo pa bodo spet blond (če bo vse po sreči wink.gif ).
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#107 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 September 2007 - 10:52 AM

fabulous, jaz imam tako barvo oči kot ti in uporabljam predvsem srebrne odtenke, zlate. Te barve zelo poudarijo modro. Prav tako niso napak tudi kakšni perlasti in roza odtenki. Imela sem enkrat tudi rumeno senčko (tako zelo intenzivno) in mi je tako poudarila modrino oči, da je vsak opazil.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#108 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 01 October 2007 - 07:01 AM

QUOTE(fabulous @ 30. 9. 2007 - 10:32) View Post

Hvala babsi.

Ponavadi se res ličim v stilu zadimljenih oči (kolikor mi to pač uspe oops.gif ). Ker imam oči bolj skupaj kot narazen, moram poudariti zunanji kotiček. Z vijolično se še nisem nikoli naličila. Mogoče bi delovalo. Doma imam eno temno modro, vendar je tako temna - že skoraj sivo-črna, da se ne vidi, da je modra. Z njo sicer včasih zasenčim zunanji kotiček. Vendar ne izgleda modra. Bom preizkusila tvoje ideje, ker sem se rjave kar malo naveličala.

Aja, naravna barva las je temno blond (bolj hladen kot topel odtenek, čeprav mi vsako barvo potegne na rdeče oranžno), trenutno pa sem v fazi prehajanja iz temne nazaj na svetlo in imam svetlo rjave lase. Še malo pa bodo spet blond (če bo vse po sreči wink.gif ).

Hay. Če misliš da imaš oči bolj skupaj, si delaj pri notranjih kotičkih svetleje. Vijolična bi bila super
(glede na tvoje podatke o barvi las da je bolj "hladna", naj bodo tudi senčke bolj "hladne")
Če imaš težave z rdečkastimi podtoni las poizkusi s "plavim" šamponomn(frizerji vedo kaj mislim).
Če boš imala "težave" pri ličenju se lahko kdaj dogovoriva (ZS).
Lep dan.
  • 0

#109 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 01 October 2007 - 07:22 AM

QUOTE(Princeska @ 30. 9. 2007 - 11:52) View Post

fabulous, jaz imam tako barvo oči kot ti in uporabljam predvsem srebrne odtenke, zlate. Te barve zelo poudarijo modro. Prav tako niso napak tudi kakšni perlasti in roza odtenki. Imela sem enkrat tudi rumeno senčko (tako zelo intenzivno) in mi je tako poudarila modrino oči, da je vsak opazil.



Roza na meni ne izpade lepo (razen, če jo zasenčim s kako bolj temno, skoraj črno), bom pa poskusila tudi z rumeno. Zveni zanimivo.

Babsi, se ti javim, če bom kdaj kaj potrebovala.

Hvala vsem za nasvete.

  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)

#110 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 01 October 2007 - 01:59 PM

Z rumeno pa le previdno !
Fajn je poleti ko smo zagorene, paše pa samo tipom ki imajo podton kože rumenkast in "rumenkasto" ali "zlato" barvo las.
V nasprotnem pride kot da ste zabuhle !
  • 0

#111

  • Guests

Posted 04 October 2007 - 09:38 AM

Jaz se v glavnem mazem z vsemi barvami(odvisno od priloznosti).Vedno uporabim dve barvi ali vec in v glavnem tehniko zadimljenih oci.Veliko se naucim iz posnetkov licenja na youtube.Na zalost je pri nas zelo tezko dobiti dobre copice(po ugodni ceni seveda), zato se znajdem z malo slabsimi.
  • 0

#112 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 04 October 2007 - 12:20 PM

QUOTE(ciara @ 4. 10. 2007 - 10:38) View Post

Jaz se v glavnem mazem z vsemi barvami(odvisno od priloznosti).Vedno uporabim dve barvi ali vec in v glavnem tehniko zadimljenih oci.Veliko se naucim iz posnetkov licenja na youtube.Na zalost je pri nas zelo tezko dobiti dobre copice(po ugodni ceni seveda), zato se znajdem z malo slabsimi.

Na našem trgu so čopiči od AD, relativno kvalitetni in dostopni (cena) !
  • 0

#113

  • Guests

Posted 04 October 2007 - 04:48 PM

Hvala, babsi. A mi se poves kje tocno imajo trgovino, prosim.

Sem sla na njihovo stran na netu, ampak sem nasla samo copice za puder. Copicev za oci nisem nasla unsure.gif
  • 0

#114 babsi

babsi

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 04 October 2007 - 06:57 PM

QUOTE(ciara @ 4. 10. 2007 - 17:48) View Post

Hvala, babsi. A mi se poves kje tocno imajo trgovino, prosim.

Sem sla na njihovo stran na netu, ampak sem nasla samo copice za puder. Copicev za oci nisem nasla unsure.gif

Dobila jih boš v Muellerju, mislim da v bližini njihove dek.kozmetike. Pri čopičoh res ni potrebno "šparati", to je orodnje za nanos MU.
Dober nakup ti želim.
  • 0

#115 Guest_Andraa._*

Guest_Andraa._*
  • Guests

Posted 23 November 2008 - 07:53 PM

zanima me katero znamko senčil bi mi priporočali?? smile.gif
  • 0

#116 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 November 2008 - 08:46 PM

Hjoj tu pa je res toliko izbire, od nižje cenovnih (par evrov) do srednje, pa tam do visokih. Jaz ti res ne bi znala izpostavit eno samo znamko, je nemogoče. tongue.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#117 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 23 November 2008 - 08:50 PM

Začni z ArtDecom, ki ima kvalitetne senčke, pa kar veliko izbiro, ob stojalu poišči še kak mali in mehek čopič s katerim lahko senčke naneseš bolje kot z gobico (seveda se tudi z gobico da).

Če ne daješ toliko na kvaliteto lahko pogledaš še med kakimi nižje cenovnimi (meni so všeč denimo Essence), čeprav niso toliko obstojne.

Pa za podlago vzami kaki "eyeshadow base", ki senčko naredi bolj obstojno, da se ti ne razmaže okoli celega uča. Meni je všeč Manhattanov, pa še počeni je.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#118 Guest_Andraa._*

Guest_Andraa._*
  • Guests

Posted 23 November 2008 - 09:19 PM

aha..super..hvala! bom poskusila wink.gif
  • 0

#119 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82478 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 23 November 2008 - 09:40 PM


Meni vse senčke zdržijo cel dan, ker imam spodaj tekoči puder in puder v prahu (tega imam itak samo za veke), bi pa izpostavila MAC, Deborah in Artdeco.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#120 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 27 November 2008 - 08:43 PM

jaz sem fanica Sweetscents pigmentnih prahcev ker imam rada veliko shimmra - pa tudi odtenkov je cel kup ob katerih lahko rečem samo waw. za lep nanos je po moje nujen primer - jaz trenutno uporabljam znamke N.Y.C., ampak ga imam že eno leto in so že veliko boljši. čaka me nov UDPP. za dobre čopiče nizkega cenovnega razreda je pa znamka Coastal Scents, ki jih priporočajo vizažisti tudi na Youtubeu kot cenejše in enakovredno nadomestilo za M.A.C. čopiče. jaz imam 2 in sem noro zadovoljna! http://www.carodejka...x.php?cat_id=10 pa še kakšnega si bom kupila.

glede barv za modre učke pa priporočajo taupe (ne znam prevest), peach, ledeno roza, srebrna, zlata, vijolčne, siva, sivka, pri vijolčnih imaš celo paleto možnih barv in poizkušaj kaj ti najbolj ustreza (bolj temne, bolj sive, bolj modrikaste, ali bolj tople - plum, rjavkasto vijolčne, vijolčna ki je bolj na roza, ... ) - vijolično lahko tudi pokombiniraš s kakšno drugo barvo in dobiš čisto različne efekte.

svetlo modra - svetlejša od oči je po moje lahko tudi ful dobra. žive: roza. za smokey eyes pa siva-ćrna z drugimi barvami za zvečer. pa modrikasto zelene - teal, turkizne.

drugače pa se strinjam s tem, da zlato-rumene ali za čez dan nežna vanilija čudovito povdarijo modro barvo, da res pride do izraza.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users