Jump to content


Photo

L'occitane


  • Please log in to reply
1766 replies to this topic

#101 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 04:05 PM

ježešna, pa kaj hodiš v citypark .... biggrin.gif no, vidiš, da je una torbica prou brezvezna ... v tistih kazalkah za knjigo je v bistvu blazinica s parfumom, maš enkrat za namazat, ni bog ve kaj, sam men vanilija pa vrtnca dišita, pa vsake tok za eno od teh zatežim, kazalk za v knjige pa itak nikol nimam dost, hehe.

mislm, mene skor zmeri vpraša, ko plačam, KAJ bi rada sprobala, ne pa da reče, da nimajo nič testerjev. če pa me že ne vpraša, kaj bi sprobala, mi pa sama zbaše par testerjev v vrečko. edino enkrat mi je rekla, da nima nič testerjev, zraven pa še to, naj pridem pač naslednji teden, ko bodo razpakirali robo. in sem dobila tisti naslednji teden kupček testerjev pa nič kupla zraven.

eh, maš vsaj ta nov mandljev izdelek poželenja (ubitačno lepo diši!!!!) in citronkin gel. js sm ga enkrat probala, pa mi sicer ni biu bog ve kaj, mislim, da je primeren bolj za nego po sončenju, tko sem slišala.

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#102 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 04:25 PM

Ne no, pa saj to ni res. Dvomim v takšno naključje, da SKOS, ko pridem, nimajo testerjev ali pa so obupni v obnašanju. In dvomim, da sem sama tako antipatična (čeprav res po mnenju večine bolj hudo gledam in se resno držim - hej, a je zato, ker se brez razloga ne smejem kot opica 24/7, napak?!). Resnično več ne mislim it v to trgovino v CityPark... dolgo časa sem bla optimist, da bom naletela na eno 'normalno' prodajalko/prodajalca. Očitno jih v CityParku ni.
Sem si pa res olajšala dušo. Fant poleg mene je samo otrpnil. twisted.gif

V CityPark pa sem hodila zgolj iz praktičnih razlogov... ko grem v BTC ponavadi jest/šopingirat, potem še zavijem sem + zastonj parkirplac je...

Saj v bistvu zdaj nisem več toliko huda, kot žalostna, da mene skos doleti takšna nesreča. Eh... Ja, Špela, zdaj imam to dvoje (mandelj je res mamljiv do amena... citronka pa meni tudi ubitačno diši... imajo pa taisti hladilni gel zeleni čaj - to te bi morda bolj zanimalo) ja... in se tolažim, da če bi dobla testerje, da bi potem spet hotla kaj od njih. Hja, vsaka tolažba je dobra. :clown:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#103 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 04:39 PM

zeleni čaj losjon si bo itak moja draga mati kupila in bo v splošni uporabi ... 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#104 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 13 June 2005 - 06:22 PM

A res to pa prvič slišim da ne dajejo testerjev... Meni so jih vedno dali, pa še nikoli nisem nobene stvari kupila. smile.gif To pa zato, ker mi ne sedejo stvari s tako intenzivnim vonjem (sploh pa ne v kremi za obraz). Je pa res, da vedno rečem za en specifičen tester, pol pa mi dajo po navadi zraven še uno kremo iz oljk (čeprav sploh ne rečem zanjo). Po mojem je treba eksplicitno rečt kateri tester hočeš met, pa ti ga pol dajo brez problema.

Kaj pa je s temi spreji- a je to kot parfum ali toaletna voda al lotion za telo al kaj? Mislim, tista zadeva ki stane 9.000 blink.gif
  • 0

#105 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 06:25 PM

QUOTE(Eni)
Kaj pa je s temi spreji- a je to kot parfum ali toaletna voda al lotion za telo al kaj? Mislim, tista zadeva ki stane 9.000 blink.gif

Ma ne vem no, meni je že prav blesavo o tem govoriti, glede na to, da imam očitno EDINA te probleme s testerji (in skos rečem za točno določen izdelek, če mi dajo testerje, pa seveda NIKOLI nimajo... danes tudi daril niso imeli, katere je še do zdaj VSAK dobil, ki je kupil nad 10k). Ne vem. Pustimo to.
To je kao parfumski gel za telo, z mandljevimi proteini. Se našpricaš po telesu in razmažeš in res fenomenalno diši... jaz sem čist omamljena. Ni pa za špricat po oblačilih. In ima res tako en prijeten, ne preveč intenziven vonj. Kot nalašč za poletje. Cena pa bi se res lahko razpolovila.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#106 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 13 June 2005 - 06:32 PM

Koliko je tega lotiona not- mislim količinsko?
  • 0

#107 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 06:42 PM

100 ml
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#108 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 13 June 2005 - 06:50 PM

Tole pa se kar fajn sliši. Za 100 ml niti ni taka grozna cena. Sklepam da gre za parfum, ki je manj koncentriran, vendar pa zadeve ne gre uporabljati kot npr. mleko za telo, ker vsebuje preveč alkohola. Vsekakor bo treba čekirat.
  • 0

#109 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 06:56 PM

Ta zadeva je BREZ alkohola in se uporablja za po celem telesu - se pošpricaš in vmasiraš. Je parfumski negovalni gel.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#110 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 08:17 PM

ta mandljeva stvar ni parfum, je pač v obliki gela in je namenjen negi telesa (kot npr. z losjonom, mlekom za telo), ni (sam) za parfumiranje, kolikor sem jaz razumela. in za stvar, ki je namenjena negi telesa, niti podrazno ne bi dala skoraj 9k, že pri skoraj 5k za medeni nektar (ki ga je 250 ml) me mal stisne, sam mi pa res paše in ga ne bi menjala.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 June 2005 - 08:31 PM

Ta zadeva je parfumski gel in ni tako močna, kot parfum, je pa kar intenzivnega vonja za gel v spreju in zelo dišiš še lep čas - ga že preverjam (skoraj tako, kot da bi bila cela naparfumirana, s tem da izredno prefinjeno in nič vsiljivo). V bistvu ni parfum, pa tudi ni dovolj za intenzivno nego telesa... je nekaj medmes... en taka negovalna izredno dišeča zadevca in to mi je kul, ker poleti ne rabim takšne pretirane nege v smislu zelo hranljivih losjonov + nimam rada preveč vsiljivih parfumov. Mi je super tako zdaj v toplih dneh, ko se ne parfumiram. Poleg tega pa sem si to v glavo vtepla in sem mogla kupit. :clown: Cena je pa res smešno visoka, ja.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 June 2005 - 09:04 PM

Neki me zanima!Tiste, ki daste tok pa tok keša za izdelke od L.,...od kje vam denar?Pa ne mislim zdj s tem- češ-ojoj-ampak tko me pač zanima.Ker jaz recmo dobim čisto solidno denarja za čez mesec(10kosov od fotra,5od mame in babica mi na vrže med vikendi...+to,da moj fotriček zlo rad zamuja s plačilom... wink.gif ...pa vseeno mi je dovolj kjlub temu da mi ne da redno denarja no-ampak zame je to res več kot dovolj)Recmo da stane neki od L. 6kosov neki 7kosov..(špela je menda rekla da se določenim ne odpove zaradii kvalitete,pa da vseeno zame ofromno denarja) -a si našparate in potem veselo vse datse za te izdelke-al vam dajo starši denar?Sj res,da je treba koži privoščit full fajn zadeve(jenna se je zdaj pregrešila.... biggrin.gif ,kar se mi zdi prav,da si tkole človek na vsake tok privošči...)ampak sprašujm več al manj za tiste ki redno kupujete eno in isto???
Hvala smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#113 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 June 2005 - 09:27 PM

večinoma našparam od žepnine, kakšno reč mi tut starša kupita, kakšno malenkost (darilo ob nakupu al pa tester) mi da tut od fanta mami. zdej kaj teb pomen redno kupovat eno in isto? sej to ni zdej tko, da bi si usak tedn kej kupla od tam, ko mi česa, s čimer sem res zadovoljna zmanjka, si pa res kupim.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 June 2005 - 09:33 AM

Rea tud jaz sem se isto spraševala ... meni od žepnine na mesec znese kakšnih 20.000 sit vsega skupaj (mami, ati, babica) in si ne predstavljam, da bi si lahko s tem denarjem kupovala tako drage preparate. Že itak gre ful dnarja ob vikendih ko grem ven, pa še razne malenkosti ... mi ne bi zneslo, sploh zato, ker totalno ne znam niti tolarja prišparat. biggrin.gif Mislim sej drugače itak mami kupuje vso kozmetiko in je imamo ogromno, ampak je to nižji cenovni standard (recimo L'Oreal, Nivea in podobno). Če bi si hotla pa L'Occitane privoščit, bi mogla pa iz svojega žepa potegnit. rolleyes.gif Tko da tiste, ki vam rata prišparat ... svaka vam čast! biggrin.gif
  • 0

#115 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 14 June 2005 - 03:28 PM

Danes sem bila tudi jaz v trgovini v City Parku in sem se končno seznanila s tistim "hiperaktivcem" kot ga imenujete. Res je mal čudn. Meni deluje kot nekakšen "pederček", ko se tako afna medtem, ko ti razlaga. ermm.gif Sem šla bolj pofirbcat, on se je pa tako trudil, da bi mi kaj prodal! Se mi zdi, da ta tip nima kej dosti pojma. Namenoma sem rekla, da zelim, da mi predstavi kozmetiko za lase, on pa mi je sicer veselo začel kazat vse izdelke, samo za mastne lase, čeprav imam jaz zelo, zelo suhe lase, kar se tudi vidi?! No jaz že vem kaj je dobro za moje lase. Najbrž se bom odločila za nakup enega od šamponov (ne vem ali naj vzamem tistega z olivnim oljem ali s karitejevim maslom) ter balzam (verjetno angelikinega, ki je za suhe lase - tega sem si danes vzela za probat, majhno dozico, da bom najprej vidla, če mi sploh odgovarja). O nakupu maske z olivnim oljem, pa še premišljujem, saj je res kar draga (5.700,00 SIT). rolleyes.gif
No v glavnem, na blagajni pa mi je ta prodajalec sicer prijazno rekel, da žal tester za šampon ne obstaja, če bi ga želela sprobat, maskice z olivnim oljem pa da nima testerčka. Bom šla naslednjič še v njihovo trgovino v mesto, da bom videla kako mi bodo svetovali tam.

  • 0

#116 nooschka

nooschka

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:kozmetika in moda

Posted 17 June 2005 - 03:52 PM

Sem danes odkrila tale forum in mi je všeč.Doma vsi uporabljamo njihove izdelke in so ful kul. laugh.gif Mami je kozmetičarka pa zase uporablja samo L'ccitanove izdelke.Res so mal dražji ampak se jih ma pa ful dolgo.Tud jaz poznam tega "hiperaktivca" iz City parka in se mi ne zdi tako slab.Rajši vidim,da se negdo trudi okrog mene,kot pa to ,da pridem v trgovino,kjer me niti ne povohajo kaj šele,da bi rekli dober dan.Nasploh se mi zdi ,da so v njihovih trgovinah prijazni in kot pravi mami,znajo kar dobro svetovat.Če ti ne paše,pa rečeš da samo gledaš in te pustijo.Tipček iz City parka pa mi je pa prav dobro svetoval pri negi obraza,ker imam mešano kožo.Odkar uporabljam njihove izdelke imam dosti lepšo kožo. tongue.gif
  • 0

#117 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 17 June 2005 - 08:12 PM

nooschka, prisrčno dobrodošla na temle forumu! želim ti veselo brskanje za zanimivostmi in da bi se dobro počutila med nami!

lp, špela.

p.s.: si pa verjetno edina, ki je hiperaktivec iz city parka ne moti. wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#118 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 18 June 2005 - 12:12 AM

Eni ljudje ne ločijo med prefinjeno/okusno prijaznostjo in zoprno vsiljivostjo. In to lastnost ta hiperaktivec zagotovo poseduje.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#119 Jeny

Jeny

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts

Posted 19 June 2005 - 12:52 PM

Jaz pa imam še eno vprašanje za Špelo, Jenno in ostale punce, ki imate že veliko izkušenj z izdelki L'occitane. Ali obstaja kakšna njihova kremica za izsušeno kožo, ki ni "težka" na obrazu, saj poleti ne maram takih kremic, ker se potem svetim kot pujsek? :pig: Aja, pa da bi imela še zaščitni faktor!
Hvala za odgovore!

  • 0

#120 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 June 2005 - 01:04 PM

To ti bo najbrž znala bolj Špela povedat, jaz ne poznam toliko njihove kozmetike za obraz... mislim pa, da je ena kremca s karitejem za suho kožo kar ok, pa se mi zdi (nisem ziher), da ima tudi neke zaščito...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users